Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no luci tak este ze to tak fajn preslo.. andzi luci a ooo kedze to mate tak zle v praci tak budem na vas mysliet aby ste ten den mali za sebou... ja som teraz v novej praci a tiez som odisla lebo to tam bolo uz hrozne a myslim ze som spravila dobre zatial je to ok aj ked som sa uz naucila ze v kazdej robote vzdy nieco je nic neni na 100%
Odpovedať
Profilova fotka
caute opat :-) no a ktora bude druha mamina v tejto teme?
Odpovedať
Profilova fotka
mna len mrzi s tou mojou robotou, ze tam bolo super. fakt som tam rada robila. normalne ze idealne zamestnanie a teraz? presny opak...
Odpovedať
Profilova fotka
a kto je ta prva mamina ?
Odpovedať
Profilova fotka
čautééé, aj ja chcem byť čoskoro mamina x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik leni - je mi jasne, ze ked sa tam objavia dve ciarky tak to bude proste prvorade..minule som pozerala dokument o vyvoji babatka a ked ma matka stres tak hoci s odstupom ale predsa sa to odzrkadli aj na babatku...a to moze mat potom na svedomi neskor ochorenia ako diabetes a podobne..to by som si neodpustila
Odpovedať
Profilova fotka
adenka bude prva. ale ta sem uz skoro vobec nechodi
Odpovedať
Profilova fotka
hehe no my sa snazime ale akosi to nejde.. tak sme si povedali ze to nechame po svadbe.. v piatok nam prislo male "baby" mame nove auticko je to vsetko pre nas novucke a zase mame aj uz rocneho hafana a ten je ako male babo ale samozrejme sa to nevyrovna tomu skutocnemu :-) . Inac citala som ze niekedy moze byt problem ked sa dve krvne skupiny stretnu ze v tedy moze byt problem podla mna su to take keci jedna teta povedala..
Odpovedať
Profilova fotka
cau oocko...vies ako sa hovori,na kazdom konci je krasne,ze nieco nove zacina :-) .....stale ziadna zmena k niecomu pozitivnemu,hmmm???
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som prijala byt maminou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo ja som to mala tak tiez v starej praci.. len potom clovek zistil aky su tam ludia a uz to islo dole vodou...nikto mi neveril ze som do prace chodila rada a s umevom...ale bolo to tak
Odpovedať
Profilova fotka
verci, dve rovnake krvne skupiny nevadia, horsie je ak ma zena rh-, moja mama to tak mala a musela chodit na injekcie kvoli udrzaniu a aby jej telo nas nebralo ako "nepriatelov"
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
potom zriadime temu na konikovi - maminy z 2009:-) najdlhsej temy v historii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, ahoj. no hej, snad to tak bude verci, u nas sa to zmenilo, ked si sef zalozil novu firmu
Odpovedať
Profilova fotka
luci-to je naaaaaapad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby mozno o rok sa stretneme na fore modrykonik a tam zas budeme riesit ake vecičky aky kocik a neviem co kupovat hehehe ale uz sa na to tesim
Odpovedať
Profilova fotka
ooo uz mu stupla slava do hlavy co..
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-nebooooj,ty si sikovnica,urcite si najdes adekvatne dobru,mozno este lepsiu pracu
Odpovedať
Profilova fotka
verci, asi ano... vies, on chce len vysledky, vysledky, ale nezabezpeci, aby sa nam dobre robilo a tak
Odpovedať
Profilova fotka
o tom rh- som to pocula...ja dufam, ze budeme v tom uz coskoro...uz by mi ani nevadilo keby som tehu na svadbe..tak sa tesim..uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, ostanem zatial tam a potom zostanem na volnej nohe.
Odpovedať
Profilova fotka
fúúú baby,tu sa stále práca rieši :-p aj ja som z tej mojej na nervy,ale treba vydržať a po svadbe pracovať na bábätku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooočko-na voľnej a veľkej nohe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka caviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no neni možné,že si is ma aj všimla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiii- :-D :-D :-D ...dobreeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilka - :-D :-D :-D :-D asi tak
Odpovedať
Profilova fotka
lentilkabj moja rec.... ooo na volnej nohe je to dneska k nezaplateniu ked idu obchody.. budem drzat palce
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som cakala,kedy si ma vsimnes prva,ale ty nist,tak som uz nevydrzala...sa hras na urazeneho chrobaka,ci co??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D lenti,už som si myslela,že ma prehliadaš :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?