Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - bola vynikajuuuuuuuuuuuuuuuuuuca, vobec nebola fuj.... taku dobru som uz dlho nejedla :-) a ta stranka - omg, proti gustu ziaden disputat... no....
Odpovedať
Profilova fotka
no to keby ste sa chceli inspirovat... jani a co to bola za cokina, ze bola dobra?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som staaaaaaaaaaaale hladnaaaaaaa...je to normalne???...podla mna nie :-( ...to je uz zufalost,alebo co ]-( ...alebo pazravost...to najskor ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze od Orionu.... a nebola v pozlatku ako vacsina byva, ale v takom oblae ako byvaju Milka cokolady.... fakt bola dobra, aj drahy si z nej kusok odjedol a tiez si pochvaloval velmi.... som bola prekvapena, ze aka dobra cokolada a ze na varenie, ze to je skoda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, aj ja trpim tou chorobou. :-D jani, pojdem ju niekedy vycmuchat do samosky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-a myslis,ze je liecitelnaaaaa??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, pochybujem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam tuto chorobu :-D ked sa raz rozozierem, tak dovi.... minuly tyzden v piatok som nic nejedla az do vecera kym neprisiel drahy domov a nezistil to (nema rad ked nejem, nepijem) a tak sme si objednali jedlo, on maso, ja pizzu a tiramisu a vsetko som to zozrala.... sice mi potom bolo dooost zle ale nevadiiiiiii, super bola pizza :-)
Odpovedať
Profilova fotka
najhorsie su dobroty typu. steak, tatarak, pizza, rezne hocijake, svieckova, plnena paprika (bez tej papriky) atd, atd...
Odpovedať
Profilova fotka
mnaaaaaaaaaaaaam...ja asi zozerie stolik pred sebou ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
na prdku to je. clovek chce aj zhodit, ale vekom to uz ide strasne tazko a potom aj vsade tie nastrahy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeejda....s vekom rastie chut :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ale len na jedlo asi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna niekedy taky strasny smutok chyti, ze niektore baby su stihle a ani chudnut nemusia. vid moja kamoska. a ja sa trapim a trapim a nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale hovorim,ze na svete je len sama nespravodlivost :-| ...ja sa uz radsej nezamyslam nad tym,ze niekto je stilhly len tak od prirody...lebo by som sa asi utrapila...ale vzdy ma ide vytocit,ked si ludia myslia o tych,ktori nie su stihli,ze sa len prejedaju a nic pre seba nerobia....vtedy by som vrazdila...nie raz som uz plakala ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak ]-( ale ja by som tak rada minisukne zase nosila. buhuhu ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaach...co vsetko by som aj ja rada nosila,ale... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved to ale...
Odpovedať
Profilova fotka
aka smutna nalada tu vladne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
som sa odmlcala.... smutna nalada? why? co sa udialo pocas mojej nepritomnosti?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaj, kvoli postavam..... no ano, je to strasne nespravodlive, ze niekto moze zjest co chce a nepriberie.... ale tak vsetci ma utesuju, ze im sa to prejavi o par rokov, ked uz bude tazsie dat to dolu, tak sa utesujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tu smolu, ze na moj tuk funguje pritazlivost, vsetko mi ide dole do noh :-/
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm, tak to je blbe.... mne to ide uuuplne rovnomerne nastastie.....
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - az teraz som si vsimla, ze si sa ma pytala, ci viem zistit kto napisal 33333. prispevok v starej teme - no nemozem to zistit inak ako vy - od posledneho prispevku sa dopracovat postupne az k cislu 33333. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zavidiiiiim :-| aj ja cheeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
co jaaa viem, ci to treba zavidiet.... ty si kupis iba nove nohavice, no ja musim vsetko ked priberiem... a halvne, dooost mi to vidno v tvari :-/
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaj, to ja by som rada bola, keby som mala vsetko kupovat :-D :-D ja lubim nakupovat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, ved to aj ja, ked je za co :-) sa uz 2 tyzd. odhodlavam nastartovat IB a pozriet zostatok, ale bojim-bojim..... ked taham z bankomatu, tak ju radsej ani necitam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja citam pravidelne, lebo pipne smska :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?