Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujeme dominika a aj my vám želáme všetko len to najlepšie k výročiu!!! o darček sa nám páni manželia patrične postarali :-D :-D :-D ,len my si na neho budeme musieť o niečo dlhšie počkať ako vy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilkabj nzc x-) a s tym darcekom si to vystihla! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 blahoželam :) o chviločku bude už aj darček doma:)
Odpovedať
ahoojte 8-) ten cas neuveritelne leti..... ono su to uz dva roky??? normalne tazko uverit :-D aale vsetkym blahozelam - aj tym, co to este caka 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, ono to tu zije x-) potesena som... bo som myslela, ze tato tema je uz niekde zapadnuta :-p tak ja oneskorenec @jika80 vsetko naj naj naj, @domika007 aj tebe vsetko najsamfasa a samozrejme aj @lentilkabj vsetko uplne ze naj.....
Odpovedať
Profilova fotka
@janocka ono to tu sem ta zije , Jani :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 no ved vidim, ze sem-tam daky prispevok... no to ma tesi, ze sa na tuto temu nezabudlo... a ty ako - svadobne pripravy v plnom prude? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janocka jani , ani nie , zaklad mame , a na ostatne je čas ....netreba to prehanat ...
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 dakujem ivik ;-) na ten darcek sa asi tesim najviac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis @janocka diky baby x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 dodatocne dakujem :-) a blahozelam tiez k vyrociu :-) @lentilkabj aj tebe moja vsetko naj k vyrociu ;-) @persepolis dakujeeeem a uz sa tesime na tvoje fotky o ten rok a nieco ;-) @janocka dakujeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jika80 nzc a aj ja dakujem! :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kočky ďakujem za blahoželania x-) a dodatočne prajem jitke všetúčko najlepšie k výročiu :-) som slamená vdova celý týždeň,tak oslavujem sama :-| ,teda s mojim synáčikom v brušku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. :-) ale to tu pekne flakame.
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo neflakame , kdeze :)
Odpovedať
Profilova fotka
@skipinka , @janocka baby dodatocne vsetko naj k vyrociu x-) nejako nestihackujem, ale tak chapete, ze preco :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka4 vsetko naj k vyrociu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domika007 dakujem za blahozelanie :-) a som v soku,ze tu to zije :-D no,idem zistit,co vsetko som vramci debaty zmeskala :-D :-x
Odpovedať
Profilova fotka
caute zase. :-D dnes to mame za 2 mesiace. mali by sme tusim uz aj nejaky chlast zacat kupovat. jedine co zatial mame je 6 flias hrusky. :-N a zisiel by sa uz aj pozriet oblek matiskovi.
Odpovedať
holaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D boooozinku, ako to leti :-D o chvilku budes dalsaaa pani v partii :-D :-D juchuuuuuu :-) @ooo nooo inak ten oblek by nebol zlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-) :-) :-) juuuuuj, aj alkohol by boodol :-) ale tak pre slovaka je hruska zaaklad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis ja mam stale pocit, ze sa to vlecie. ale asi tym, ze tie pripravy nejak neprezivam.
Odpovedať
@ooo :-D :-D vsak o je spravny pristup....este keby si bola hystericka vydajactiva zenskaa ..ajeeje :-D :-D 8-) to by bolo s tebou na nevydrzanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis by ma matis nakopal do zadku. :-D
Odpovedať
@ooo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D si to viem predstavit :-D :-D nooo ja to nejdem moc prezivat, len pokial budu zakladne veci, tak budem spokojna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis ja ani neviem, co sa da na tom tak prezivat. akoze hej svadobne saty si obliect bol super pocit a este obrucky si furt doma skusam. :-D ale asi tym, ze niektore veci nam riesia v restike a ostatne sme pomerne rychlo vybavili, tak mi to tak nepride.
Odpovedať
Profilova fotka
halo. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo hallo , hallo , hlasim sa:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
caute baby. od jula tu ziadna nebola? =-) to bolo, ked sme tu vypisovali od rana do vecera. :-D
Odpovedať
kukuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis cau zase. :-D ani sa ta nebudem pytat, co mas noveho. :-D nasteluj si v profile datum armagedonu. teda ak nechces robit tajnosti. :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?