Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute. ja zase takto na noc vykukam. matko uz spi, je nejaky chory, tak ja mam volno trosku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
brej den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute...ja len tak narychlo :-D jani-chodim do fitka pri poluse
Odpovedať
Profilova fotka
cauko leni x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby , neviete o nejakom volnom fleku v BA ? asi budem nutena sa kvoli praci prestahovat na druhy koniec slovenska
Odpovedať
Profilova fotka
ivik ahoooj, tu v ba to tiez nevyzera s prac.ponukami moc ruzovo 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Domi , vidim , len u nas je to oveeeeeeeeeela ovela horsie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
boooze ivik to je zleee :-(
Odpovedať
Profilova fotka
leni a tam je dobra zumba? o kolkej sa to tam cvici a instruktori su dobri? ivi ani ja neviem o nicom volnom.... skus pozriet na profesiu, tam sa podla mna nieco najde....
Odpovedať
Profilova fotka
jani-neviem povedat,ci je tam dobra zumba,leboo ju nemam s cim porovnat...v piatok cvici taka mlada kocka a je dobra,vidiet na nej,ze ju to bavi...ale mna zumba velmi neoslovila,po piatich minutach som chcela odist,ale potom som vydrzala...povedala som si,ze tam uz viec nepojdem,ale zajtra chcem ist znova :-D ...ja som sa absolutne nechytala,bola som ako slonica...ale tak uvidim,ako zajtra...ak to uz bude lepsie,tak tam zacnem chodit :-D ...cvici sa o 18:30...pozri ich stranku. ....starfit...
Odpovedať
Profilova fotka
leni, pozerala som stranku a praveze tam o zumbe nic moc nie je :-/ ale cas 18:30 mi vyhovuje.... vsade sa totiz civici okolo 17h alebo po 20h alebo potom Bernolak okolo 18h, no na cvicenie v Bernolaku som fajnova :-D mozno pojdem vyskusat starfit....
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, polovica tretej strany.... kam sme sa to dostali? :-D :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Haloooo zase to tu nejako upada :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cau domci no pozeram, ze to tu uz vobec nezije, som sem prisla nakuknut a nic :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jitus...no chcelo by to zase trosku ozivit asi...len sama nic nezmozem :-D a ty sa ako citis? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale da sa, len sa psychicky pripravujem na zajtrajsi den :-D zajtra sa totiz zo mna stane stara korcula :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aleee nevymyslaj, sak si este mladucha :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ale uz nebudem twentee :-( ]-( :-o manzelik sa pred dvoma hodkami odplizil k pocitacu a zavrel dvere a nieco sa snazi tvorit, no som zvedavaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved neva sa posunies o level vyssie ;-) jeeej tak ti dake paradne prekvapko chysta x-) x-) x-) ...poprosim hned info, ze co pre teba pripavil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, podavam hlasenie :-) a ty ako? uz si sa rozhodla ako to poriesis s robotkou?
Odpovedať
Profilova fotka
tesim sa... vies co nerozhodla, lebo tak neviem co bude....som taka nerozhodna, sa bojim ostat bez vsetkeho :-x
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti verim :-| mozno by si sa mala ist niekde poradit, ako by to bolo u teba s peniazkami, ak by sa podarilo a ty by si bola niekde na skusobke len ale nechat si nicit nervy v kuse urcite tiez nie je nic moc ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
servuste..... som dnes rano myslela, ze co sa deje, ze ci sa tu este nieco deje.... este to tu neumrelo - huraaa :-D jitus, potom aj mne daj vediet co ti pripravil, zvedava som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jitus - to mas pravdu musim pozistit, ze co a ako :-| jani caf aj tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau jani dam vediet, ale troska neskor musim zajtra doobeda skocit na jeden urad a potom do robotky
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte :-D jitus - paradny darcek k narodeninkam x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bry den... ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babizne...ja som uplne ko...mam nejake zaludocne tazkosti a k tomu som prechladnuta...len kycham a soplim...uz nech som doma domi-prepac,akosisom tento tyzden nestihla ist do polusu kuk ten obchod :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?