Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi-dakujeeeeeem...budeme ich potrebovat :-)
Odpovedať
taak v novej robotke,uz nebudem tak odrezana od sveta a to sa silno tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maji-aj ja som na nich pocula len same chvaly...tak uvidime peti-to mas super,je hroozne,ked nemozes otvorit ziadnu stranku
Odpovedať
Profilova fotka
peti - budes opat mobilna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale u nas co mame net o t-comu je zaujimave to, ze nam slape net uplne v pohode, pritom taha 3 PC a sesterka co ma 1 ho ma straaasne spomaleny :-| pritom byvaju kusok od nas...
Odpovedať
konecne... ved aj tak je vacsina na "tych" strankach behom dnaaa.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak ....sak hlavne ze robotku pritom stihame robit 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
šmarja, vy ste ale ukecane :-D :-D pozerala som to K2 civcenie, moze to byt zaujimave... urcite by sa mi potom lahsie turistikovalo.... ale tak je to v lamaci a to mi je na 2 veci :-N my sme mali od UPC net, aj TV, no nic-moc teda.... teraz mame uz takmer 2r. Orange a spokojnost prevelika, aj ked ja tychto oranzakov nemam rada.... ked vas je tu tolko, tak pouvazujte nad tym stretkom a potom mi dajte vediet ked nieco bude.... cafte.... a posluchajte sa :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani - spravna pripomienka co sa tyka toho stretka ;-) baby tak kedy? :-D
Odpovedať
baby tak kedy??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buduci tyzden mozem kedykolvek po 17:00... a mam dobry tip kam by sme mohli ist.... v meste je super podnik Be About :-D aj vcera som tam bola s kamoskou, dali sme si visnove pivo.... mnamka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo,veru kedy???...ja nemozem pondelok,streda,piato...to chodim cvicit...ale tak,ak by sa inokedy nedalo,prisposobim sa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som na tom podobne ako janka, len v utorok nemozem to mam narodky :-p
Odpovedať
noooo buduci tyzden nemozem v pondelok, v utorok, v stredu,vo stvrtok....a ked dame v piatok zumbu,tak ani v piatok :-N alev sobotu mam volno... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem este :-p
Odpovedať
Profilova fotka
noo...my by sme mali byt bud. tyzden u segry v Limbachu.,ale tak budeme mat auto,tak to pre mna nebude problem...tak zatial mozem aj v sobotu
Odpovedať
to to sme sa silno dohodli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
opat raz :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ach boze, my sa aj zosynchronizujeme niekedy? :-o peti, a keby si si 1 cvicenie odpustila raz... iba jedno jedine :-D ja cez weekend nemozem, vlastne ani v piatok, idem na rodinnu zurku takze coooo? hodim to na "istu" socialnu siet do udalosti a snad to nedopadne tak ako s trhmi.... ze z 10 ludi potom mohli iba 3 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani - hod to na tu siet, a dako sa dame dokopy ;-) teda snad ano :-N
Odpovedať
ahoj skusim to aj v tejto teme :-N chcem sa opitat ci ste niektora mala svadobnu hostinu v hotely,a ak ano tak kde a kolko to asi stalo a ci ste mali babo ktore ste kojili a ako ste to riesili? dakujem viem ze vela otazok ale nemam nikoho kto by mi mohol o tom povedat a poradit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
salma - tato tema nic spolocne s tym na co sa pytas ty, to v prvom rade a dalej neviem konkretne ktory hotel myslis :-| staci ked das do vyhladavaca klucove slovo povedzme napr. ruzomberok najde ti odkazy na suvisiace temy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky,kedze ja som bez netu,na soc. siet sa nedostanem...pls...niekto ma informujte, kedy bude asi stretko...noo/...vlastne,teraz mi napadlo,ze cez vikend sa dostanem na net,tak a tam checknem vase navrhy...ja mozem utorok a stvrtok a cez vikend peti-teraz k zumbe...ja neviem,ci bola dobra alebo zla,neviem to s inou porovnat...ale,asi po 5 minutach som myslela,ze sa zosaliem...absolutne som sa nechytala...hrooooooza...tak som si povedala,ze tam uz viac krat nepojdem...ale na konci hodiny som si to rozmyslela a v piatok idem znova...ak sa pridate,budem rada...zaciatok je o 18:30
Odpovedať
Profilova fotka
leni ahoooj :-) este nie je stanoveny presny termin,len sme napisali, ze kedy kto nemoze, na zaciatok staci, nie? :-D kuk potom pozvanku na istej soc.sieti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj domi-pozvanku checknem az cez vikend,mozno v piatok...dovtedy nemam pristup na net...ja mozem vzdy utorok a stvrtok,a v piatok vecer,ale az okolo 20:00...no a cez vikend...dopises to tam za mna? :-D ..ale v podstate sa prisposobim
Odpovedať
Profilova fotka
oukej leni, napisem ;-) :-D snad to nepomylim :-N ....ale sak ked budes na net skontrolujes to po mne :-D a ako inak v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
domiii-ty to urcite nepopleties :-D ...dakujeeeem...ale v piatok alebo v sobotu sa skusim pripojit na net aaale,v praci ako kedy...dnes mam zly den,vsetko pletiem...vacsina veci sa mi nedari...ale inak dobre
Odpovedať
Profilova fotka
och dakujem, ze mi tak veris :-D sak aj take dni musia byt, ale ved ty si sikulka,hned to das do poriadku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni a kde si bola na zumbe? na Bernolaku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?