Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano hej v lamaci prave to pozeram na nete ;-)
Odpovedať
nooo kamosky na tom boli v utorok a ze je to brutal na kondicku....len ruky moc nezapajas ....tak som zvedava,ze ake to bude....ale sa im to pacilo, ze je to makacka....
Odpovedať
Profilova fotka
ved dakujem pekne, slapat hodinku akoze do kopca...
Odpovedať
vraj to trva 45 minut :-D hodina je prilis dlhaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boooze sak ja by som mozno ani 5 min nevydrzala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslis, ze to bude narocnejsie ako hodina skakania na zumbe?
Odpovedať
myslim, ze urcite to bude narocnejsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no do... kolko krat idem na zumbe vyplut dusu po pol hodine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa obavam aj dnesnej zumby,zase budem strasne spotena a cervanaa...to neznasam
Odpovedať
aale maji, to je az v lamaci...to musis to auto vybavit :-D
Odpovedať
mne to nejako neprekaza....to len ficim rovno domov a do sprchy.... tak snad sa to bude dat prezit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - jj, to ano, tam auto musi byt (aj ked mi tam ide prinajhorsom 63) :-D :-D leni - ani ja to neznasam. aj ked sa chodime saunovat, som cervena este hodinu po :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
presne z tohoto dovodu nechodim cvicit sem do ba :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak internet sa nekona,nemame tam cosi pripojene...asi ma uz slahne :-(
Odpovedať
hmmm a vies kde je tam zakladna skola???? :-) ked heeej,kludne sa pripoj i buduci tyzden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni a to vam tam nevedia nejak spravit?
Odpovedať
leeeni, to je skodaaaaa.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
maji-my nevieme,ako dho tam budeme...a nechceme v byte nic vrtat a pod....takze v tom je velky problem...uz sme aj suhlasili,ze zaplatime za zmenu adresy nemale peniaze,ale aj tak sa to neda...je to na prd
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj leni to ma mrzi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vy mate notebook, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
maji-hej hej...este skusime UPC,ale neviem
Odpovedať
my mame orange a slape dost dobre, dokonca aj u nas na liptove na chate fici :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti-ved to je este jedna moznost...ale nasu situaciu to velmi neriesi,lebo je to len na jeden comp...a my potrebujeme na dva...uz som pocula aj staznosti,ale aj dobre skusenosti...ale tak neviem...ked uz nic ine nebude,asi budem musiet zobrat orange
Odpovedať
Profilova fotka
peti - tak to je potom velmi individualne ako tak pozeram :-D
Odpovedať
hmmmm, nooo to heeeej....tazko povedat,ci vam to poslame :-| ja by som bola bez netu mrtva....tu mame vsetko blokovane, tak aspon doma mam moznost kuknut na net...
Odpovedať
Profilova fotka
leni, prinajhorsom to date cez mobil.
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som asi neprezila keby som bola v robote odrezana od netu :-S takto maniacim v robotke a aj doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti-ved to,lebo aj my tu mame vsetko bloknute,ja uz ani neviem,ako FB vyzera,maily som necitala ani nepamatam ale svita na lepsie casy,je mozne.ze UPC sa podariii....jupiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
leni...tak drzim palcure x-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni, ak by sa podarilo upc, tak to by bolo super. nam to tu ide paradne. a za cely cas bol mozno len jeden vypadok, ale to mali nejaku poruchu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?