Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeem :-) ...je to fakt zle,lebo nemozeme ist ani poriadne na velky nakup...jedine,ked si poziciame auto od sestry
Odpovedať
Profilova fotka
nemas zaco ;-) noooooo jo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko sa praje :-)
Odpovedať
aaaaaahoj doooooomi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petus nazdar....co ako vcera dopadol meeting? prezila si bez ujmy? ;-)
Odpovedať
ach jaaaaj...prezila...len trval od dvanastej do pol piatej,skoro som tam umrela.... :-D vooobec sa mi tam nechcelo byt...desneeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
boooze to co ste mali aj posednie pri jedlicke ci co? :-D :-p tak to verim :-S co je nove?
Odpovedať
nooove nista...ziadna nahrada za mna, nic..... aaale dufam,ze od buduceho tyzdna ma uz pustia aj do novej robotky.... nechcela by som sa uchylit k radikalnym rieseniam, tak dufam,ze sa dohodneme...
Odpovedať
a ty maas co nove,haaaa???
Odpovedať
Profilova fotka
tak idem ja za teba, hned od zajtra!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ja noooo nic take zaujimave...vsetko po starom...
Odpovedať
:-D :-D :-D taaaak pod :-) cakaaaam ta.... :-) aj uvazujes nad zmenou,hmmm???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jafneee...pozri ja uz letim :-D :-D :-D pod do Ip ;-)
Odpovedať
dooomi,praaaavda...jsem tady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidim vidim :-D ja som uz poobede som si objednala pizzu....som uplne prezrana :-S
Odpovedať
ja som mala rozok so sunkou...nic ine sa mi nechcelo...ani nic objednavat a ani ist dolu do restiky... 8-) a prezrat sa nemozem,bo tom som spravila v pondelok a na zumbe cely obed so mnou skackal...som myslela, ze umrem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
booze mozes byt az taky lenivec?? :-D :-p uz si sa dostala opat do zumba kolotoca?
Odpovedať
aaale kde...dnes tam isto umrem a zajtra tiez 8-) 8-) som myslela v pondelok, zepo 20 minutach odchadzam....mne uz uplne stacilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty si to fakt az tak vazne zobrala? :-D to je hotovy zumba maraton :-p
Odpovedať
noooo len keby som tolko nejedla.... ]-( vcera som cely den nestihala jest....a vecer som sa total napraskala,som vyzerala ako tehotnaaaa :-) a v pondelok tieeeez.... dnes mam v plane po navrate zo zumby dat si len koktejl,taak dufam,ze sa mi to podari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa najem normalne cez obed v robotke, a pak vecer uz len malokedy jem...zvycajne moc ne...ale tak ak hej len fakt malo to potom silno drzim palec, nech ti to nadsenie vydrzi ( co sa tyka toho coctailu) ;-) :-D
Odpovedať
v novej robotke si budem objednavat pravidelne obedy, len tu to to nejde... :-) tu mozem ist len dolu na obed,alebo si nieco objednat a to sa zase neda kazdy den... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je zle...my mame tu vyhodu ze teraz nedavno otvorili, taku novu pizzerku blizko, ponukaju aj menu a dopravu maju v ramci starej vajnorskej zadarmo...cize super ;-)
Odpovedať
taak to sa da, ja nemame dopravu nikdy zadarmo, lebo my sme uplne mimo vsetkeho ]-( taaakze sa mi neoplati stale nieco objednavat a dolu sa mi nie vzdy chce ist... jaaaj, uz nech je februar ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, sak aj my sme si objednavala spolu s majkou predtym z pizze mizze ale davali sme si dopravu napoly ale aj tak to bolo strasne vela ]-( neboj sak este nejake dva tyzdne ani to nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. keby ste tu poblizku boli, tak vas aj na obed pozvem. :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau...ceciky su pripravene hovoris? :-D :-D :-p
Odpovedať
caaaaf maji :-D :-D :-D jake ceciky???cooooo???? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute. ceciky s olivovou omackou s cestovinkami
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm...mnaaam ...keby som sa neprejedla z tej pizze...tak som na ceste k vam x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?