Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sme dve 8-) je, ale neviem , ci ti to tam skratia, lebo ja som si tam zhruba pred 2 rokmi kupovala retiazky a potrebovala som ich skratit a povedali, ze oni to nerobia... ale co je tam to striebornictvo na pesej zone tak tam tusim skracuju ;-)
Odpovedať
faaakt??? takze mi to urobia skor v tam??? teeeda.... a nevies,ci maju v sobotu otvorene???? chcela by som to zajtra vybavit.... este pripadne v pezinku,aaale to mi asi nebudes vediet povedat,ci tam nieco take je,ci??? :-D ja mam tie guess hodinky,co si mi posielala v zlatom a nie som schopna si ist dat skratit ten remienok.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no sa mi zda, ale nejsom celkom ista...ale je tam zopar dalsich zlatnictviev a tak...treba pokukat hej maju otvorene aj v sobotu ;-) pezinok...netusim, ale mozno aj hej :-D si ty ale lenivec :-p
Odpovedať
ja som neschopak...uplny...vies kolko mam tie hodinky uz doma???? vo februari to bude rok :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-x :-x :-x :-x ach jaj petus hanba ti :-o
Odpovedať
ja vieeeeem...je to strasneeee.... a to si robim zalusk na dalsie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to :-D :-D
Odpovedať
jaaaaj, o chvilku su tri a padam domoooooov...teda do pooolusa :-D idem sa najest a pockat na kinecko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sa mas :-( jaj to ides rovno z robotky do kina? som myslela, ze az vecer ;-) a inak davam bacha po ceste, ze pada mrznuci dazd ]-(
Odpovedať
super....to bude veselo dnes vonku...dufam,ze nebudu nejake brutal zapchy... ]-( do kina idem na 17:40,ale to sa nebudem trepat domov, ideme s frajerom zatial tam, najem sa, pomotkam a hned je tolko hodin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej to bude...sa uz tesim na cestu domov :-S no ved jasne, zbytocne chodit hore dole a hlavne ked je take desne pocasie dneska ]-(
Odpovedať
ok domi, balim to tu uz pomaly... :-) keby sme sa uz "nevideli", tak pekny vikend prajem... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oki petus...id a prijemnu zabavu :-) jasne, tak aj tebe keby daco pekny vikend x-)
Odpovedať
Profilova fotka
brej den :-D aky bol weekend??
Odpovedať
ahooooj :-D vikend bol u mna cely v pyzame..... :-D :-D :-D az teda na par minut,ked som navliekla teplaky a isla do restiky sa najest :-D :-D :-D a co ty???? Nevadi, ze reagujem az dnes...hehe 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nazdar petus ;-) jaaj mam kopec robotky ...hruuuza 8-( my sme tiez papucovali, len co sme boli v metre na nakupe a pak s mamou pre tovar...inak veget domaci :-D v pohode, co si vcera nestihala? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute ochechule :-p
Odpovedať
aj ja mam toho dnes dost... ]-( aj vcera som mala, som pripravovala kopec veci... :-) i ked by som stihala sem kuknut,len som kukala neco ineee...a bola som v robotke len od deviatej do stvrtej... :-) musela som ist na zumbu totiz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co vsetkym preplo? ked je vsade tolko roboty? ]-( zumba je dolezita x-) x-) ja dneska idem na melir, sa neviem dockat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maji caves :-p
Odpovedať
na melir??? aj ja chceeeeem.....musim nieco vymysliet s tymi mojimi vlasami...aky si chces dat melir??? blooooond ? :-) ja rozmyslam, ze skocim na dvojfarebny....len musim kamoske povedat,nech ma niekedy objednaaa :-) my mame od dvanastej meeting, taakze som zvedava,ze do kolkej tam budem zavretaaa ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pracujete ako vcelicky? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si chcem dat urcite blond...niekedy v oktobri som bola na meliri, ale to mi robila taky tmovo hnedy, lebo som uz mala dost vyrastenu farbu, ale zase farbit som sa uz nechcela, tak sme sa zhodli na meliri ;-) a teraz uz tuziiiim len po blond meliriku x-) x-) x-) x-) mam teraz take dost tmave vlasky :-S my mame tiez niekedy poobede poradu...bleee 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
opustam vas na chvilu... dnes je super den... :-D :-D
Odpovedať
faaakt??? mas tmave vlasy??? jaaaaj, to ta chcem vidieeeeeet :-) nesuuupnes niekde fotooooo??? :-) ja rozmyslam,ze si teraz supnem hnedo blondavy a potom pred letom pojdem uz len na blondavy.... reku v lete mozem byt viac blond :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neee az take tmave, len proste su neni blondave :-D :-D rozumny napad, mne praveze pekne cez dovo vytiahlo farbu, ale tak na jesen a v zime je to na prdku ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D caute kocky...akoooo????...aj ja sa pridavam do klubu " vela roboty na pracovisku"...nic nestiham...a doma nemame stale internet,je to na prd...ja vobec neviem,co sa deje,nemam ziadny prehlad...ja som sa tiez pustila do cvicenia,vcera som zakotvila na aerobiku, a myusim skonstatovat,ze 1 1/2 hod. v posilke bolo nic oproti vcerajsim 60-tim minutam na aerobiku...som myslela,ze dusu vypustim...no a v piatok budem chodit na zumbu,tak som zvedava,ci budem stihat prepletat nohami :-D ..... inak nove nic nemam...stale cakame s petrikom na auto,uz sa ho nevieme dockat
Odpovedať
Profilova fotka
lenti ahooooj x-) x-) x-) tak sak vselijako, ale sak vzdy moze byt aj horsie :-D ste to zobrali nejako vazne to cvicenie...to ste dostali permanentku na cely rok? a kedy budete mat to auticko?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj domi :-) ...my sme dostali permanentku na 25 eur...tak o chvilku si budeme musiet dobit novy kredit,lebo sa akosi pomaly mina...aaale...ja to vazne potrebujem,strasne som pribrata...uz sa necitim vobec dobre,a je to aj vidiet,zial...a auto by sme mali mat koncom februara,zaciatkom marca...uvidime...al uz aby bolo,lebo bez auta je to naprd
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak...to je fakt super darcek ;-) jaaaj to je este daleko, ale drzim palec nech to rychlo prejde a budete mat afticko konecne doma x-) bez auta je to dost zle, to poznam :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?