Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D kedy ficis na postu??? ja som dnes taaazko pracovala - vyberala som si tetovanie na kotnik.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak kolem 15 45 - 15 50 ;-) iiiiiiha si sa normalne az narobila :-D :-D :-D a co si si vybrala? ;-)
Odpovedať
noooo mam vybrane pismeno P ....len otazka je,ze ake...hladam take ornamentalnejsie.... taak uvidim...niekedy v januari by som si ho chcela ist dat vytetovat, pripadne vo februari..zalezi od toho ako nas filip objednaaaa.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurat aj kamoska pisala na fb, ze uz ma tetovanie hotove, som zvedava, ze ake to bude mat :-) ide aj filip a on co si chce dat tetuvat?
Odpovedať
on si chce dat take polynezske mega tetovanie na cele rameno a az na hrud mu to pojde....mne sa to paaci, take muzne tetovanie to bude... :-D a co si dala kamoska vytetovat?
Odpovedať
Profilova fotka
ejha no pekne... :-D nejake kvecrliny ci co...ale ma iba kerku...som sa akosik sekla :-N
Odpovedať
kvecrlinky??? teeeeeda..... ja uz mam tu moju cicu na ramene,taaak este dodam nieco na kotnik.... hehe... mne sa tetovania paci,ale clovek s nim musi byt ztotozneny... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekne povedane x-) x-) x-) ja neviem, mne sa tetovanie paci, ale momentalne som za to, ze ho na svojom tele nechcem :-D
Odpovedať
ja mam take male a aj to na kotniku bude take male....este sa mi celkom paci taky kvet, ornamentalny,ktory sa taha az na chodidlo..neviem,ci sa to da pochopit,co myslim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chnapem ta 8-) no mozno na nieco male by som sa raz v dalekej buducnosti dala nahovorit :-x
Odpovedať
Profilova fotka
petulda ja frciiiim na poctu ....paaaaaaaaaa a pekny den ;-)
Odpovedať
papaaaaaaa :-D :-D :-D peknyyy den este... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babizne...dakujeeeem :-) ...ja som cez sviatky pribrala teda dost,kolace hned zmizli,a to som bola nahnevana na mamcu,na co mi ich tak vela zabalila :-D :-D ...akosi mi prisli na chut :-D peti-robotka celko dobre,ale nechcem nist zakriknut, som tu len kratko...ved uvidime,ci sa udrzim v skusobnej :-D :-D :-D ...ale inak sa mi paci...ozaaaj....a uz mas zas seba nahredu????...dokedy vlastne pracujes??? domi-tak keby nieco,dajte mi vediet ohladom stretka...u nas je ten net asi v nedohladne
Odpovedať
leeeni, drzim palce.... nebooooj..kusobna uleti a ani sa nenazdas budes mat po nej :-D a budes stale tam :-D za mna nemaju nikoho, bola tu medzi sviatkami daka kocka,aaale sefke sa nepacila :-( taaakze sa hlada dalej 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
petiii :-) ...dakujeeeeem...dufam,ze mas pravdu...tfu tfuj tfuj :-D :-D :-D jeeejda, tak to uz teda dlho hladate...som si myslela,ze najdete rychlo niekoho,kedze vela ludi nema pracu...co pocuvam,tak na jedno prac. miesto sa hlasi straaaaaasne vela ludi...aaale tak....za teba je tazko najst nahradu ;-) ...si sikovnica sikovna :-)
Odpovedať
hmmmm, taak ja neviem, preco to nejde,aby sem niekoho dostali....zhanaju za mna nahradu uz od 18.11 a vidis takmer dva mesiace a stale nic :-( len ja potrebujem co najskor,aby sem niekoho nasli a teda dufam, ze napriklad od osemnasteho niekto uz nastupi :-( lebo to uz sem budem chodit len na styri hodky denne... a do kolek robievas,hmmm??? :-) vraj ste sa stahovali niekde k majke - uz ste zabyvani??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky :-)
Odpovedať
caaaaaaaaaaaaaaf :-D maji, dnes idem do bernolaku - nepridas sa??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau peti. nie, nepridam sa. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mame este nieco na plane, ale budem aspon doma trosku cvicit aspon par minut. :-)
Odpovedať
:-) ja tam dnes asi dusu vypustim...... :-D som zvedava,ci po takej dlhej pauze vydrzim .....hehehe
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, vydrzis. :-D co to citam? ides si dat dalsiu tetovacku? :-) potom si prosime fotky aj filipovej tetovacky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caaau maji :-) ...akoooo susedka????...este sme sa nenavstivili :-D peti-hej hej,byvame kusok od majky...mne sa velmi apci,ale je to len docasne riesenie...uvidime,dokedy tam pobudneme...chceme kupovat ten byt,ale tak,este si par mesiacov musime pockat,kvoli uveru drzim palciaky,aby za teba uz co najskor niekoho nasli...ale je to fakt sila...pri dnesnom pocte nezamestnanych ja idem cvicit zase zjtra,ale som total dolamana :-D ...aj kychanie mi robi problem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petiii-ty sa ides tetovaaaat????...jeejda,ja som uplne mimo,kdeze nemame net ]-( ...je to na slak traf...ja by som nesla,neznasam ihly...asi by som usla,ked by ju predo mna vytasila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj susedka. tu navstevu by sme uz mohli zorganizovat. :-) chodis cvicit tam k tomu polusu?
Odpovedať
noooooo ja idem opat na tetovanie...ale nechcem nic velkeeee...to filip ide na mega tetovanie...heheh...toho to bude viac boliet a hlavne mu to bude dlhsie tetovat :-D prezila som rameno,taak hadam prezijem i kotnik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
susedka-hej hej chodim k polusu...ale zatial som bola len vo fiku,lebo na aerobic mi to akosi nevychadza...ale zajtra vecer je zumba,tak snad sa mi zadari sa ist vyskakat...ked nie,pojdem do fitka :-) nooo,tak tu navstevu by sme mali naozaj zorganizovat...kludne aj cez vikend...my sme doma,nemame zatial ziadne plany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, ved uvidis :-D leni, aj my sme asi cez vikend doma :-) chodi tam vela ludi do fitka?
Odpovedať
Profilova fotka
peti-nA KOTNIKU SA MI TETKO VELMI PACI...ALE JA NEMAM ODVAHU...som strachoput :-D maji-tak by ste mohli skocit k nam na kafco :-) ...vies co,vcera tam bolo veeela ludi,ale beriem to tak,ze bol sviatok...ale aj pri takom pocte som vobc nemusela cakat na stroje...rychlo sa to tam striedalo
Odpovedať
Profilova fotka
leni, ja som za a na dalsi krat zase k nam. :-) super, ze si nemusela cakat. chodis tam so segros, ci sama si bola?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?