Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak a ne? :-D :-D ja som si prave objednala, lebo nezvladam sa nikam pohnut :-( ...a som zvedava ci mi bude vobec chutit ]-(
Odpovedať
aaaale nieco teple daj do ust a chod si urobit dalsi cajik :-) si vymyslela nejaky darcek pre manzela,hmmm???
Odpovedať
Profilova fotka
no ved uvidime ako slepy povedal :-D caj si dam az neskor som uz 2 vyluchala...normalne lamem rekodrdy v piti caju( samozrejme bez rumu :-p ) eee...asi sa na to vykaslem, aj tak nemam chut behat v takomto stave po obchodoch...sak mam tie trenky a ten notebook co sme si spolocne kupili ;-) kupim daco po vianociach ;-)
Odpovedať
hehe....ja pijem skoro stale caj v robotke...i ked nie vzdy je horuci :-D dnes som u zvypila liter zeleneho a vies si predstavit, kolko krat som bola v tej malej miestnosti :-D :-D :-D :-D nooo ved jasneeee- mna uz do obchodov nikto nedostane... ]-( ]-( ]-( sme isli cez vikend okolo avionu a co tam bolo naroda....uplne ze otrasne,nechutneeee 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, cafte.... my sme boli vcera okolo 19h v Avione a v pohode, malo ludi bolo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja eee...moc nejsom cajickova :-p hehehe viem, ja tiez uz od rana minam kancel a tu malu miestnost :-D :-D fuuuuuuuuj viem si predstavit ]-(
Odpovedať
caaaf jani :-) vcera sa to ukludnilo, nasi isli vcera vecer na trhy a bolo tam vraj malo ludi....ved hej,kto by isiel mrznut na trhy v takej zime...to len nasi asi boli taki maniaci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola na trhoch v sobotu s kamoskou a tiez bolo kupodivu malo ludi.... som ju potom sla vykopnut na vlak do Brna, mal ist 18:08, no prisli sme na stanicu o cca 18:00 a stihla vlak co mal ist 16:08, lebo mal 110min. meskanie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani cau ;-) no vcera bola kosa neskutocna ]-(
Odpovedať
:-D :-D ja som vcera radsej ani nikam nesla...ved to by bol zabijak :-D len som si vecer odhrabala a vyhrabala auto zo snehu,aby som nemusela rano saskovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caf opat :-D som mala veeeeeeeela robotky 8-( ja chcem aby bola streda 15 00 hod a padam domov :-o !!!!
Odpovedať
uctovnicka ti nedala vydychnut??? :-D ja som absolvovala obed...som uuuuplne prezrataaaa..... :-D ja uz chcem,aby boli dnes styri hodky.... nech mozem ist cvicit.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak tak....aj aj sefovi som musela dat nejake tie pokyny :-D :-D :-p :-p a co si si dala dobreho? ja som asi neni tak strasne chora lebo som stlacili celu porciu cestovin, co som si objednala :-N ides zumbovat?
Odpovedať
hehehe...aj ja by som mala dat nejake pokyny,aale este sa mi nechce....uffff mala som dake cestovinove tasticky...nic moc to nebolo,aaale som uplne napraskana... jo,jo,jooooo... idem zumbovat...cely vikend som len zrala a cez sviatky tiez budem,tak musim troska ist vytrsat nieco este dnes a v stredu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ja to myslim vazne s tymi pokynmi, my sme skor sefovia pre sefa ako on pre nas 8-( mnaam...cestoviny moc moc lubim x-) x-) jaaaj ja sa uz tiez psychicky pripravujem ako sa budem prezierat, ale cvicit sa potom urcite neprinutim :-D :-p
Odpovedať
aj ja lubim cestovinky,ale tieto boli niecim paradajkovym plnene.... a to zrovna nemusim ]-( ]-( ]-( noooo tiez netusim,ze ako sa donutim po sviatkoch cvicit, preto idem radsej este teraz cvicit.... i ked v januari to bude tazke s takym preplnenym zaludkom a rozozranym zaludkom zacat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
paradajkove kremy nemusim ani ja ...normalne paradajky zjem ale take brecky barsake ee :-x :-x ja si furt hovorim, ze zacnem cvicit, ale jak sa hovori skutek utek :-D :-D
Odpovedať
ani jaaaa.... ja zvladnem len paradajkovy maglajz na pizze a tym koncim.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
podobne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petus a idete na tu zumbu do avionu? =-) sak tam bude tolko ludi, ze ani nezaparkujes :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som sla zumbovat, ale nie o takom debilnom case, ze o 16h ]-( ja si myslim, ze nebude v tych nakupnych centrach vela ludi, podla mna je uz drviva vacsina ludi odcestovana
Odpovedať
Profilova fotka
jani - no ja neviem, niektori este len teraz idu vybavovat vianocne darceky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
domi, ako som uz pisala, boli sme vcera v avione darceky riesit a fakt pohoda, nebolo vela ludi a bolo 170 volnych miest na parkovisku v garazi
Odpovedať
Profilova fotka
sa mi ani verit nechce, ze je to pravda ale dneska je vsetko mozne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky :-) ...kedze neviem,ci sa mi este podari sa pripojit do Vianoc,zelam vam kraaaaaasne Vianoce, bohateho Jeziska a v Novom roku vsetko len to naaaaaajlepsie :-) ...tesim sa na stretko po Novom roku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj lentilocka x-) x-) x-) aj tebe kraaasne vianoce, nech ta jezisko dacim peknym potesi a v novom roku vsetko len to najlepsie ;-) aj ja sa tesim na stetko :-o
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej baby, tu to normalne zije, som tu nebola uz celu vecnost lenti - aj tebe kraaasne vianoce
Odpovedať
Profilova fotka
caute. hou, hou, hou. vesele vianoce aj tebe leni. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou helou.... aj ja prajem vesele vianocovanie vam vsetkym :-) a tak isto verim, ze v januari to stretko uz konecne vyjde :-o ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kraaaaaaaaaasne vianoce babky, ale sak mi si este budeme vinsovat :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?