Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz cely week mam zahadzany ....pondelok idem na postu z firmy a v utorok este netusim a v stredu koncim skor a letim domov....takze tak
Odpovedať
Profilova fotka
domi-dufam,ze mas pravdu ;-) nooo...tak ja robim hned 28.12...a je mozne,ze aj 31.12...ale to este nie je iste...no a samozrejme po Novorm roku idem hned do prace...ufff
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, pondelok ja tiez nemozem... tak to nechajme po sviatkoch, ked uz bude klud. nemusime ist na varene vinco ale mozme ist niekam potom na varenu cokoladu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale urcite ano x-) x-) x-) jaj tak ja mam dovo 28.12. - 3.1. takze tak ale pak 4.1 idem do robotky a mame inventuru takze netusim ako dlho budem v robotke a tak :-S
Odpovedať
Profilova fotka
idem off na chvilen. uz ma parny hrniec vola...
Odpovedať
Profilova fotka
ja suhlasim ;-) po sviatkoch by to mohli konecne vyjst :-D oukej maji ....pa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
maji-oki,tak to bude asi tak najlepsie...lebo ja sa uz na vas tesakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
stretko je definitivne zrusene, lebo domca (alebo kto) nemoze cez weekend, petka nemoze v pondelo ani utorok, no a v utorok vecer ja uz idem het :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mozem az zaciatkom roka, medzi sviatkami nie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jani - hej az po novom roku dame stretko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky-ja mozem momentalne hocikedy...ale ako to bude po Novom roku,nerusim...aj vzhladom na byvanie a tak....ale tesakujem sa,ked sa nam podari sa stretnut...ved ja som sa este s nikym nevidela face to face :-D
Odpovedať
caaafte...jeeeej,ako sme sa tu stretli :-D bola som na obede.... leeeni, kdeze to robis??hmmm?? ja FB moc nestiham,taak promin za blbu otazocku 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale leni neklam, ved s majkou si sa stretla face to face :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
petus - tak ste si dali ten spolocny obedik? :-D :-p nasa lienocka je na tom podobne ako ti peti, tiez ma v robotke bloknuty Fb, a ide jej len MS ;-)
Odpovedať
hej,hej.. :-D som uuuuuuuuuplne ze fuuuuullllllllll :-D :-D :-D
Odpovedať
noooo my sme take chudatkaaaa s lenkou potom.... aaale u mna bude po januari zmena :-D budem mat FB :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to verim....zbastlit vyprazany syrecek a fucim aj ja :-p :-p peti - konecne budes ako my :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
domi-faaaaaaakt...pravdu pises :-D peti-ja tiez nemozem ist na FB,a doma este net nemame...ani nevim,ci ho mat vobec budeme...pracujem v ING
Odpovedať
Profilova fotka
tak mozno aj umna nastane zmena...ved mam 3-mesacnu susobnu :-D ...clovek nikdy nevie
Odpovedať
Profilova fotka
leni - sak ja viem :-o :-p
Odpovedať
jeeeejda, konkurencia :-D :-D :-D a co tam robis,hmmm???
Odpovedať
Profilova fotka
peti- :-D :-D :-D ...vies co,robim tu na pozicii referent pre IFS
Odpovedať
:-D :-D :-D teeeeeda.... do toho sa dostanes...nembooooj.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti-bodaj by si mala pravdu...kuaaa..lebo momentalne tym nie som si velmi ista :-D
Odpovedať
aaaale aaaaano...nebooooooj... :-D ja som bola tiez z poistovnictva vyhukana a uz je to v pohodkeeee... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti-beriem ta za slovo :-D :-D .... a ty vlastne kedy koncis definitivne v robotke?
Odpovedať
netusim,kedy koncim..... este nemam za seba nahradu....ale dufam,ze v januari uz niekto nastupi... ale najneskor koncim posledny januarovy den....ale posledne dva tyzdne by som chodila uz len na 4 hodky....uvidim,ako ma pustia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute zas. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este ste nikoho nenasli??...videla som na nete vas inzerat...som si myslela,ze uz niekoho mate...museli ste dostat vela CV-s :-) ...noo...tak su uzivas posledne tyzdne v praci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ste sa nejako rozsupli...som trosku makala ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?