Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kuken Ip ;-)
Odpovedať
ja budem rada,ked mi vyjde dovolenka, byt a to staci.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ved jasne...kazdy daco ine ;-)
Odpovedať
hmmmm, dala by som si nieco sladkeeeeeeee ]-( ]-( ]-( inak ked by som mala ist lietadlom, tak pojdem asi rakuskou cestovkou...ja sa nebudem nervacit, ze co za hrkalku pride po nas na letisko...ved to krachuje o 106 a furt dake tie technicke problemy...ach jaaaj ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobehni, vcera som v tescu dokupila zasoby sladkosti :-D :-p to ano teda, teraz nevies do coho ta posadia ]-( do egypta si isla cez seagle ze ?
Odpovedať
ja nemozem mat zasoby...ja by som to vsetko hned zozrala :-D :-D :-D hej, to sme isli cez seagle....a uz to tiez nelieta...desneee ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa uz naucila, vydelit si nieco na kazdy den :-o :-p no jo...kapu postupne vsetky 8-(
Odpovedať
ako sa to da naucit???? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no musis si povedat, ze si dam len toto a toto a je to :-D u mna to tak fungovalo
Odpovedať
noooo ja by som si to mohla aj zarepovat a nic :-D :-D ja nemam pevnu volu ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak s tym uz hold nejde nic spravit :-D :-p ako ja nehovorim, ze niekedy nezjem aj cokosku na posedenie, ale snazim sa krotit :-D
Odpovedať
hehe...mne cokoska na posedenie nerobi vooobec problem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hihíhi :-D rozmyslam, ze co si objednam na obed dneska? neviem poriadne na co mam chut :-|
Odpovedať
ja mam dnes vyprazany hermelin...... straaasne sa na neho tesim :-D mnaaaaaaam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm....ja si dam asi kuracie prsia so sunkou a ananasom a syrom :-p mnaaaaaam
Odpovedať
Profilova fotka
cafte.... obed rozoberate? fuuuuuj ananas ]-( ]-( a chcete vediet co budem mat ja na obed? :-D nech vam spravim chute :-p
Odpovedať
noooo co budes mat jani na obed??davaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Polievka Čínska sladko - kyslá Hl. jedlo Zemiakovo - zeleninové placky plené cottage syrom, parmskou šunkou a špenátom Šalát Hroznový šalát
Odpovedať
Profilova fotka
a predpokladam, ze bude aj daky dezert.... ako kazdy den :-D
Odpovedať
noooooo u mna stale prétrvava radost z hermelinu...placky neluuuubim 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
aaaaale ze teda dobru chut jani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak ja som uz poobede :-p bolo to celkom jedle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nelubis placky? tsss... ja lubim placky, aj cottage, aj parmsku sunku, aj cottage.... a ked sa to stretne v 1 jedle, tak je to najsamfasa :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute koceny :-) ...kedze mame bloknuty FB, mozem pisat len sem...co mate nove?...a co nase stretko?
Odpovedať
Profilova fotka
leni caves x-) x-) x-) nove ja nemam asi nist ale sak ty sa pochval ako je v novej robotke? ;-) stretko je asi definitivne zrusene :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute. :-) jeeej, leni. ty si tu? ako v praci? stretko je nadobro zrusene? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim, ze hej, sak sa nevieme dat dako dokopy :-S teda ja uz definitivne nemozem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky...v praci dost tazko,vsetko je nove,ide mi to pomaly..uz zacinam byt zufala :-D ...ale tak,uvidime koncom januara,vraj vtedy by som uz mala co to pochopit :-D :-D jeeeejda,to vazne je stretko zrusene???...ani v pondelok sa teda nic nekona?...a co tak po sviatkoch...ja robim,takze pre mna nebude problem
Odpovedať
Profilova fotka
leni - nemboj to sa spravi a pak to bude vsetko ok ;-) no ja neviem ci daco bude fakt :-| ....po sviatkoch myslis akoze kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
som si musela odbehnut skontrolovat obed :-) domi a preco nemozes?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?