Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuuuu to fakt??? =-) som myslela, ze to bude super 8-( ivik - ja dufam, ze nie az tolko co tam bude vecer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby prijemny zvysok dna prajem , idem sa pustit k vianočnemu upratovaniu
Odpovedať
Profilova fotka
domi, jasne, ze mam rano :-D ja tak do 12 mam rano a do 18h poobedie :-D to vies, ked ponocujem, tak to tak aj vyzera.... no nic, majte sa.... idem het.... cafte
Odpovedať
Profilova fotka
ivik - dakujeme a tebe prijemne upratovanie ;-) jani - :-D :-D ...vdak za objasnenie...no id het a ukaz sa este dnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucim sa aj ja na chvilu idem na obed, caute zatial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte x-) x-) x-) vonku mame krasne zimne pocasie...najlepsie by bolo doma pod perinou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéj ahojte ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauky danu ...som prisla aj sem trosku kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sem mozem napisat, ze som muzickovi kupila pod stromcek aj take tie vtipne trenirky, dufam, ze sa mu budu pacit x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko , nechcem provokovať , ale ja som ešte pod perinkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivik aj tebe bre ranko x-) a prestan s tym provokovanim, hned takto zrana!! ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sice som uz hore od osmej , i navstevu som mala , ale opat som sa supla do perinky , len by z nej i vyliezt trebalo , lebo chlebik poobede u nas už nekupim
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aleee este mas trosku casu ;-) ja sa tiez tesim, ze ked budem mat dovo , ani nos nevystrcim, ked bude taka zima vonku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ešte troska hej :) no len doma budeme vysedavat pred telkou :) Domi podarilo sa Ti včera este dokupiť darčeky ?
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak...to je presne moj ciel x-) ivik, ee ale dneska uz fakt musim...lebo sa to pomaly krati :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no krati , i ja sa zajtra chystam dokupovat , mame vianocne trhy v meste , tak snad tam uz nakupim
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj vianocne :-( ....sme sa sak mali s babami odtialto z ms stretnut , ale jaksik nam to vobec ale vobec nevychadza...kazda mame daco a nevieme najst vhodny termin 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hej videla som pozvanku , som myslela , že to vianočne stretko už mate za sebou , no teraz je taký uponahľaný čas , že je problem najsť vhodný termín
Odpovedať
Profilova fotka
tak nejako...je to fakt hrozne ale co som pocula aj reakcie ludi na trhy v ba, ze nic moc, ze viac menej same stanky s jedlom a stanky s darcekmi a ostatnymi srandasakmi nic moc :-| ale ze vo viedni su velmi pekne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vo Viedni som bola asi pred 3 rokmi , fakt je tam uplne ina atmosfera , nase su len take mini , zamerane viacmenej na oblečenie a vianoc. ozdoby a par stankov s obcerstvenim
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to...sa to neda podla mna ani porovnavat a kolace na vianoce su uz napecene?
Odpovedať
Profilova fotka
ešte nie , na kolače je ešte je skoro , až niekedy na buduci týžden , ty si už nebodaj piekla ?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo medovnicky a take linecke kolieska uz hej, a teraz cez weekend asi tiez daco popecieme ;-) ja nemam nejako v tyzdni na to cas a aj 23-ho este robim :-S
Odpovedať
Profilova fotka
linecke asi aj my urobime teraz v sobotu , a zvysok až 23 , ja snad budem už doma , a ked nie tak napečiem večer
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa teda vecer nebude chciet este vypekat...to som povedala, hned ze nie...sa nechcem den pred vianocami jedovat s pecenim
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja dufam v tom , že už robiť nebudem , sa mam odrobiť totiž len 4 hodiny denne , tak si dam radsej 2 cele dni - pondelok, utorok , a stredu chcem byť doma , no uvidime co povie šefka , kedže budem zastupovať kolegynu
Odpovedať
Profilova fotka
snad ti teda da to volno...ale sak ved uvidis
Odpovedať
Profilova fotka
a čo ešte budes vypekať , daj napad:)
Odpovedať
Profilova fotka
my taku klasiku, ako som hovorila medovniky, linecke, potom vanilkove rozteky, dorticky - to su take cokoladove kolieska ktore zlepis bud lekvarom alebo nejakym kremom a zalej cokoladou a ozdobi trebars orechom alebo tak a na zaver nemozu chybat medove rezy mojej mamy x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my vela takých suchych ani nerobime , linecke upečieme , parižske rožky a ja urobim moj famozny medovo orechovy kolacik
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?