Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
jaaaaj...nooooo...a nemozes odist skor??? ozaaaaj - za majku zobrali daku nahradu,ci neeee????
Odpovedať
ok, idem sa pomaly balit a utekam domoooov... caaaaaaaaaaaaaaf :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak odchadzam skor ;-) nie nezobrali este nikoho... oukej tak let a pekny zvysok dna a uzi si koncert ;-) paaaaaaaa x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
brej den :-D najde sa aj dnes niekto do sluzby??? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
caute. ja len tak na skok, ze co to tu... musim sa ist za chvilu obliect a pojdem vyzdvihnut segros s malym. na objasnenie k nahrade. :-) na moju poziciu nemozu zobrat 3 mesiace nikoho...
Odpovedať
Profilova fotka
cauko ;-) sa aspon nenudis doma :-D :-p no jo nemali by ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby , vsimam ,že tema opat ožila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivik ahoooj x-) sa trosku snazim nech nie je az tak moc zapadnuta prachom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
spravny pristup ,spravneho admina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe diky a co je nove?
Odpovedať
Profilova fotka
akosi vsetko po starom , bez chlapa a bez prace .... ale este do konca marca vykonavam absol. prax , tak sem tam si zapracujem
Odpovedať
Profilova fotka
snad sa to po novom roku zlepsi ...budem silno drzat palce ;-) no aspon nieco jak nic
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem snad mas pravdu :) a ty co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
nemas zaco :-) jaa? asi nist take dolezite, sa uz neviem dockat vianoc, nebudem robit absolutne nic len lezat a vyjedat vsetky dobroty co sa nachystaju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mas volno i medzi sviatkami ? ja budem makat namiesto kolegyne resp. nudit , lebo urcite na mna nikto ani dvere neotvori .
Odpovedať
Profilova fotka
hej mam dovolenku od 28.12. do 3.1. ale inak ako firma mame medzi sviatkami oficialne otvorene, ale tiez si myslim, ze nikto nepride...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to si doma aspon oddychnes , darceky uz nakupene ?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to dufam aj ja...fakt potrebujem vypnut 8-( noooooooo vacsina je kupena, este nejake drobnosti treba a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
este my ostava dokupit darecek na mamu , a segre na narodky este , inak by uz aj vsetko bolo
Odpovedať
Profilova fotka
super sikovnicek si :-) ja som si povedala, ze tento rok nebudem kupovat darceky na poslednu chvilu, ale jaksik mi to moc nevyslo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
i ja som zacinala v novembri , a nevyslo , a hlavne,ze predstava je , uz len nabehnut do obchodu a kupit :)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko vospolok x-) sa tu zas len mihnem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak...sak aj teraz sa chystam trosku cez obednu pauzu prebehnut obchody, nemalo by tam byt vela ludi...teda aspon dufam :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani :)
Odpovedať
Profilova fotka
jani caf :-D ty mas este rano? =-) :-p
Odpovedať
ahoooojteeeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petus caf :-D no ako ste dopadli desmodaci vcera?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Peti :)
Odpovedať
jeeeejda, vcera to bola strasneeee....pasienky boli poloprazdne, ziadnu atmosferu to nemalo...noooo nic moc.... ]-( ]-( ]-( som si mohla kupit listky na statie a mohla som si sadnut, vobec to nebolo nijako oddelene....no strasneeee.....
Odpovedať
Profilova fotka
domi , myslim, ze cez obednu pauzu ich tam bude tiež dosť , teraz uz vsade vela ludi ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?