Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sledujem sledujem :-D :-D aha tak tam je psicek zakopany :-D ja mam tiez jedny cinanky, take ruzove a su z gate A ci ako sa vola ten obchod a normalne sa v nich promenadujem :-D :-p aj na nasom stretku v PK som ich mala obute ;-)
Odpovedať
hehehe... kazda mame nieco od cinanov :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak a co? :-D :-D
Odpovedať
saaak nic, ja mam tie teplaciky rada....a aj na cvicenie teplaciky mam od nich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no daco vedia urobit dobre ;-) pomaly sa blizis k 3000-mu prispevku :-o
Odpovedať
:-D :-D :-D ooooo bude ruka horeeee!!!!oslavim to poradno...dnes na koncerteeeee :-D hej,hej, vedia.... aaale to je o tom,ze nepotrebujem drahe znackove,ked ich mam hodinu a potom idu hned do prania :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis aj som zabudla ze dnes ides koncertovat a kulturne sa vyzit :-D no ved to...ja mam aj znackovu tepl. supravu, ale tu nosim iba ked ideme s deckami von na ihrisko, hlavne teda medzi ludi
Odpovedať
:-D :-D :-D o hodku idem domoooooov....sa veeelmo tesim :-D :-D :-D hehehe... noooo ja tu moju znackovu nosim aj do nakupnych centier....hehehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som prave na fb nasla tuto skupinu : http://www.facebook.com/home.php?ref=... akoze mam rada twilight, ale je to uz dost silne kafe toto :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sa mas, ale aj ja idem cca po 16-tej hajde ...idem na poctu z firmy :-) tak ja jedine tak do Kacka ( v ludskej reci kaufland) :-D :-D :-D
Odpovedať
noooooo aj by som si tu skupinu rada kukla,aaaaaale nejde mi to otvorit....kedze v robotke mame blokovany fb... ]-( ]-( ]-( ]-( ja som videla obidva filmy...tiez sa mi to pacilo.....este knihy precitam a budem v tom tiez vtiahnuta :-D
Odpovedať
noooo sedim tu uz od 6:45, taaaak aspon mozem ist skor... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeziiiiiiiiiiiiiis som zabudla, pockaj skopcim nazov ;-) Kašleme na prince na bílém koni, my chceme upíra se stříbrným volvem!! - to je ta skupina ja tiez...som bola na dvojke dva dni po jej premiere, som sa nemohla dockat a knihy som precitala cca za tyzden vsetky 4 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano, si si to tam poctivo odsedela :-D
Odpovedať
hmmmm,to je divny nazov skupiny....aaale co narobis :-D niekto si to vymysla a tesi sa z toho :-D :-D heeej,ja som bola tusim hned dalsi den po premiere ci ako....mozno dva...kamoska ma nahovorila.... :-D ja som totiz videla prv druhy diel a potom som si pozrela prvy :-D :-D :-D tiez cele kino vzdychlo,ked sa vyzliekol ten...hmmm....vlkodlak??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nist, len konstatujem :-D my sme boli piatok o 17 40..neboli ste vtedy aj vy? =-) pekne si to vymysla, naco 1 ked mozes najprv vidiet 2 :-D :-p si uz ani nepamatam, ale take 3 tety okolo 45 - 50 rokov tam vzdychali cely film :-D :-D
Odpovedať
nie,nie...my sme boli vo stvrtok ..... po zumbe sme utekali na film :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj tak nist :-) ale inak v kuse tam dakto vzdychal a rozplyval sa :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D ja som nebola v obraze,ale inak to bolo fajn :-D som si objednla knihy na vianoce,taaak hadam budu :-)
Odpovedať
este pol hodku a ficim domooooof..... :-D
Odpovedať
nooo a uz dam teda ten prispevok 3000 :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ale pridu, sa snazia vybavit vsetky obj. aby prisli do vianoc, teda aspon na gorile ;-) ja este hodku :-o super gratulacia x-) x-) x-) a este 2000 nieco prispevkov a mozno ma aj dobehnes :-p :-p :-p
Odpovedať
hehehe...to si tu mam ako cez noc sama so sebou vypisovat,aby som ta dobehla,haaaa???? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aj to je sposob :-D :-D :-D
Odpovedať
nooo to neeeee...ja budem radsej zaostavat,ako keby mali hned rano na mna zavolat cvokarov :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jak chces...sak ale je vela tem, kam mozes prispiet a nevyhlasia ta preto za blazna a neskoncis v pinelke 8-)
Odpovedať
aaaale neeeee...ja zase necitim potrebu do vsetkych moznych a nemoznych tem prispievat.... :-D :-D :-D to neeeeeee..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
spravny pristup ;-)
Odpovedať
este 15 minuuuuutok a ficim.... tebe potom ta pol hodka ryyychlo ubehne a budeme obidve volneeeeee :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jupiiiiiiiiii sa tesim ale ked si predstavim kolko budem zase trcat na tej poste ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?