Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
ze par prispevkov..... :-D :-D :-D :-D :-D hoooodne prispevkov mi chyba :-D :-D :-D jo,joooo...ja chodim do avionu na zumbu....zvysok roka sa tam da bez problemov parkovat :-D
Odpovedať
teraz do avione nejdem ani pod hrozbou smrti....teda okrem stredy,pondelku a stredy,kedy mam zumbu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a nejaky problem?? sak to zvladas :-D :-D tak tomu verim, len teraz su ludia jak sialeni 8-(
Odpovedať
jasneeeee,ze su ako saleni...to nie je mozne,co je v tych obchodoch naroda... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi tam vsade davaju zadarmo alebo co :-D :-D ale mna asi nejako vynechali :-o :-D :-D som musela normalne platit!!!
Odpovedať
saaakra!!!! ja tieeeeeez :-D :-D :-D :-D :-D ze by som zajtra skocila po obchodoch,ze ci zavaju zadara??? :-D :-D :-D len ja som pri tom mnozstve ludi hned nervozna a nevydrzim tam :-D :-D :-D v dolinaaaach...tralalala.....dnes idem na desmod.... :-) :-) sa idem vyvencit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no skus...a pak volaj som tam jak na koni x-) x-) x-) ja taky tak, mam pocit ze na mna vsetci cumia ...sak v sobotu som v kuse hovorila sesterke ze na mna kazdy cumi a ona uz mi ani verit nechcela , ze si to urcite namyslam len :-N :-N jeeeej a to dnes? maju daky vianocny koncert ze?
Odpovedať
:-D hej,hej...daky vianocny maju....som zvedava...ja sice nie som az taky fanusik,aaale aspon vypadnem...hehehe... :-D jasneee,hned volaaaaaaam..... :-D :-D :-D vsetci na teba cumeli???? no tototototototo?? co to???? :-D nemala si nieco na cele??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
isla by som aj ja trosku vyvetrat hlavu x-) x-) oukej berem ta za slovo ;-) neee nemala sak vsade boli zrkadla tak som sa furt kontrolovala :-D :-D
Odpovedať
ahaaaaa..... taaak to potom heeeej...asi len tak cumeli...nie je to dava novodoba choroba nakupnych centier?? ze kazdy na mna cumi??? :-D :-D od kedy mas dovosku,hmmm??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mozne je vsetko :-D :-D a to som ani nemala vela tasiek ze by mohli zavidiet alebo tak nejako :-D :-p dovo mam od 23.12 do 3.1. - ale tie 2 dni inventura a pak zase den volna
Odpovedať
jaaaaj, aj ja uz dovolenkujem buduci tyzden...takto o tyzden uz mam dovolenku...straaasne sa tesim....som uz uplne uńavenaaa,tak som rada,ze vypnem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
si docerpavas dovolenku? jaaaaaaaaj brala by som :-( ja musim este do stredy makat, ale oznamila som sefovi, ze v stredu o 15-tej odchadzam :-D
Odpovedať
aaale este nedocerpavam......i ked este mi ostane dovolenka po sviatkoch...doma budem od utorka do 6.1 alebo 3.1, zalezi od toho, ci 4.1. nastupi nejaka nahrada za mna... :-) uvidime.... ak nastupi, tak sa mozno vratim skor do roboty....a ten zvysok dovolenky neviem,kedy si vyberiem,kedze ma ani z roboty nechcu pustit skor,tak na dovolenku uz vobec nie....
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak nemas to lahke jak pozeram :-S snad budes moct byt doma od utorka do toho 6.1. nech si poriadne oddychnes x-) x-) ja sa taaaaaaaaaak strasne tesim na to volno, ze si nevies ani predstavit :-)
Odpovedať
aj ja sa tesim..uuuuplne nenormalne.... :-D :-D :-D konecne sa sem nemusim trepat, budem spaaat....jaaaaj, tesim sa aj ja... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) x-) presne taaaaaaaaak to je na tom to najlepsie :-D
Odpovedať
hlavne sa tesim, ze do novej roboty budem moct chodit v teniskaaach a nie slusne ako teraz,ze bluzocky, steklicky....ale cele leto budem v zabaaach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty si musela chodit slusacky oblecena? =-) som nevedela :-N ja nastastie ne..my mozeme kludne chodit v rifliach a tak :-p :-p
Odpovedať
nooo teraz som napriklad v riflaach,ale to len kvoli tomu,ze nemam sefku...inak mozeme rifle jedine v piatok... :-D zvysok tyzna som bola v slusnych nohaviciach a v steklaach... teraz uz lem tenisky nosit budem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe...ked kocur nie je doma mysi maju hody :-o boooze moj, akoze ja sa rada pekne obliekam aj slusne, ale nechcela by som tak chodit povinne kazdy den 8-( bude z teba kralovna bielych tenisiek x-) x-)
Odpovedať
hehehe...bude...nakupim ich este par,ench ich mozem striedat :-D :-D :-D noooo aj ja som rada slusne, aaaale nee zase kazdy den....teraz napriklad padne vikend a ja som uz len v teplakoch a vytesujem sa z toho ako male decko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihihi ...ved jasne, treba obmienat repertoar aj co sa tyka topanok :-D podobne ...moja rec...ja sa tesim aj ked pridem domov z robotky a vyzlecem rifle a hodim teplacky na seba...uzasny pocit
Odpovedať
som si pred nedavnom kupila kostolneee...take ze aj medzi ludi v nich chodim...strasne ich mam rada...hehehe... :-D :-D taaaakze u mna vikendy v teplakoch su :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to su ake ze kostolne? :-D
Odpovedať
take slusnee??? ze medzi ludi...hovorim im, ze su kostolneeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaaa no teraz si ich uz viem aj predstavit :-p :-p a tie ostatne su akoze neslusne a vycamplane? :-D
Odpovedať
neeeee,tie su take obycajnee,ze medzi ludi v nich nechodim.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj ty vies tak "krasne" popisovat, ze hned viem , ze ako vsetko vyzera :-p :-p
Odpovedať
robim co mooozem :-D :-D :-D nooo tie kostolne su znackove, fialove,pekne,take hrubsie...a tie obycajne su od cinanov, take obycajne tenke.... v nich sa na verejnosti nepromenadujem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?