Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co uz s tebou....neda sa nejako helfnut? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ty helfujes dost ;-) staci ak tu na to dohliadnes, ja musim dnes reklamu riesit, lebo sa to na mna zosype vsetko a bude zle :-x :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-D ...jasne, pozeram a hlavne dozeram na vsetko ;-)
Odpovedať
hellooooooooou..... :-D :-D :-D :-D nejdeme uz domoooov???? :-D :-D :-D dnes som opat nevedela vstat...ach jooooo... domi, idete v sobotu do viedne???? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
podmeeeeeeeeeee x-) x-) x-) jaaaaj ranne vstavanie je moje prekliatie 8-( peti ee asi nejdeme, lebo vyzera to tak ze manzelik bude na vikend mimo svk ...musi robit :-( ale asi ten dalsi week pojdeme...
Odpovedať
Profilova fotka
Brej den x-) x-) x-) ozivujem trosku nasu temicku ;-)
Odpovedať
ahoooooooooj domi ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
petus caves x-) co je nove?
Odpovedať
aaaale, ani nic nooveee....darecky na vianoce mam vybevene, taaak sa tesim... :-D a co ty?hmmm??? ako sa maaaas????
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj to je super ;-) jaa? som slamena vdova este stale az do stvrtka, normalne sa tesim jak sa manzelicek konecne vrati :-o a inak nist, v robotke je nejaky utlm ale nestazujem si... a ako bolo na trhoch? som videla photos ;-) ste hrozne zlatunki x-) x-) x-)
Odpovedať
fuuuha???? aaaale to uz nejako ubehne... ;-) ;-) uz len vydrzat.... teraz pred sviatkami sa rozvazaju,vyvazaju,dovazaju veci o 106, coooo???? ze maju hoooodne robotky....ci neeee???? :-D :-D :-D :-D na trhoch bolo vyyyborne.... aj hrncek som si doniesla, i praclik kupila,len tam mali strasnu kosu :-D :-D :-D dakujeeeeme....len ma stve,ze som tam mala desneee vlasy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no snad hej...sak ked som to vydrzala doteraz tie 2 dni uz hore dole :-) to jo, sak, ale skoda reci nebudem sa k tomu takto verejne vyjadrovat ]-( nejaky specialny hrncek? mnaaam praclik ...dala by som si... nemas zaco ;-) a ze desne vlasy??? si ma hodne pobavila :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
noooo taky hrncek z tych vianocnych trhov....oni ti tam punc daju civilizovane do hrnceka.... :-D :-D :-D bohuzial nemam pristup k FB,aby si sa mohla i neverejne vyjadrit ]-( ]-( ]-( aaale potom uz budem mat... :-D :-D maaam tam desnee vlasy, cely den mi taak divne stali...ach jaaaaaj :-D :-D :-D chaaapes a to je rovno nasa prva spolocna fotka ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt? tak to tam musime aj my ist :-D :-D :-D je mi to jasne a uz teraz sa na to tesim :-o aleee zase to neni az take zle...neprehanaj ;-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, ja len na skok.... ja som bola na trhoch v piatok vecer - pred koncertom - a veru,, strasnu kosu tam mali :-D nekurili :-D ale vyzdoba bola pekna, stanky boli pekne, aj WC boli ako v civilizovanej krajine :-p Mohli by uz konecne aj v BA zaviest nalievanie napojov do salok, lebo tie makke plastaky sa dooost blbo drzia a peti ty nevymyslaj, ze blbe vlasy... dobre vlasy si mala.... no nist, idem od vas :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cauko jani x-) suhlas so vsetkym co si povedala ohladom tych trhov tu v ba ;-) ved ja sa jej to tu snazim vysvetlit ...dik za podporu jani no id od nas :-D :-p
Odpovedať
nooo jani, uz si prec??? :-D :-D :-D noo u nas trhy, ze des....bola som tam v nedelu od druhej do siedmej..... kamos sa pytal,ze co som tu preboha taak dlho robila??? :-D :-D :-D som mu povedala,ze mame velke trhy,ze som ich nestacila nromalne cele prejst :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co si tam preboha tak dlho robila??? :-D :-D :-D som si objednala obedik, sampionove cestovinky sa tesim...hladna som jak vlk :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola v nedelu v BA na trhoch od cca 19 do 21 a strasna masovka to bola.... sa mi nepaci, ze u nas je 95% stankov so zranicou.... Vo Viedni to fakt vyzera vianocnejsie - vyzdoba, serepeticky, ozdoby vianocne, adventne vence.... ale nepaci sa mi, ze tam nemaju klobasu ale iba parky - to je jedine minus :-D :-D no dobre, ale uz fakt idem, lebo klasika: nestiiiiiiham.... robim to, co uz malo byt vcera hotove, takze dnes fakt musim.... keby nieco, tak sa vecer vidime na "istej" socialnej sieti :-p posluchajte :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D bola som tam s kamoskami, potom v tescu a potom dosla dalsia kamoska s frajerom....a filip tam v nedelu robil, taak som bola s nim :-D :-D :-D :-D dosla som uuuuplne premrznutaaaaaaa.... :-) :-) :-) som sa nevedela zohriat este v pondelok :-D :-D :-D aj ja som uz hladnaaaa, aaale vybehnem si o dvanastej k nam dolu po obed....take tvarohove gulky su to....nevadi,hladnaaa som strasne :-D :-D :-D
Odpovedať
jaaani a nevidela si tam takych dvoch strazcov zakona so psami???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani - tak to mas pravdu, u nas je to skor o tej zranici ako o vyzdobe a pod :-S oukej ty ista socialna siet :-D budeme :-p peti - tak uz mi je jasne, preco si tam bola tak dlho :-D :-p idem zut...za chvilku som spat ;-)
Odpovedať
ale inak - si vedela, ze tesco je cele prerobene na kamennom??? ja,co vobec nechodim do centra, som to voooobec nevedela....a len som cumela...koooopec oblecka tam mali :-D :-D som si kupila dve tricka a mikinu a potom som sa uz z tecsa vyhodila :-D :-D :-D straaaasneeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
od vas sa neda odtrhnut, potvoracky :-D nie, nevidela som strazcov zakona s hafanmi, ako som uz pisala, bola to masovka, tak som asi prehliadla :-D do centra chodievam pomerne casto, pred Tescom byva moje stretavacie miesto s kamoskami, ale vnutri som uz nebola hadam aj rok.... o prestavbe som pocula, je to kvoli tomu, ze sa to ide premenovat na "my" (nie ako my po slovensky ale my po anglicky)... no ale uz fakt, zatvaram toto okno, lebo praca slachti :-D
Odpovedať
na "my"????? to je vsetko???? cely nazov????? to som teda nepocula,aaaale inak to v nom vyzeralo ceeelkom faajn a kopec veci v nom mali.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cooo? ako prerobene? ja nist neviem, v centre som bola naposledy dakedy v lete a to som bola len na obchodnej =-) jani - :-D :-D :-D
Odpovedať
noooo prerobene a kooopec handier tam mali :-D :-D :-D strasneeeeeee :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ejha ze kopec handier hovoris?? :-D :-D ja som bola v sobotu v avione ze zhanat cizmy, ale sak jasne, ze nist ale zato som objavila super obchodik ze Camaieu sa to vola...no uzas x-) x-) x-) ale tak sak aj do toho tesca zbehnut neni spatny napad :-D ze ake krasne cislo prispevku ze 5555 :-p :-p
Odpovedať
noooo ja neviem ci sa niekedy k takemu cislu dopeacujem :-D :-D :-D hehehe... noooo teraz uz nikam nemam v plane ist, kedze mam nakupene darceky a tych ludi v preplnenych obchodakoch uz neznasam... :-D :-D ako som isla vcera na zumbu,taak som mala normalne problem zaparkovat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alee sak ti chyba len "zopar"prispevkov :-p :-p sak ja by som tiez nesla, ale okolnosti ma donutili :-S sme tam isli hned na 10-tu, ale za tu hodku sa tam nazbieralo kvantum ludi ]-( chodis do avionu na zumbu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?