Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si s majkou povedali, ze uz sa patri normalne zacat stravovat tak teraz pekne krasne kazdy den papame teply obedicek ;-) no sak nabuduce sa uz poucis :-D a co jaka telka? co chcu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to neviem ... obšas sem prídu, takto na návštevu a točia si šéfina .... už sme sa veľakrát na ňom smiali v telke ..... vieš ako keď je exekútor, tak len zdierame asi alebo čo .... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha...uz aspon viem, ze kde pracujes ;-) lebo vzdy sa ta to zabudnem spytat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jáj .... a už ste sa ma to pýtali, či ee? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze nie, sak ja som stale zabudala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pocuj a ty si sa v tej tv tiez nemihla? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vieš čo ma serinká? že som pridala fotose a teraz sa mi tam nejako nechce uložiť ten popisek ku fotkám ... to musím asifotky znova nahodiť .... nevieš ako sa to robí aby som to nemusela znova nahadzovať? či som taký debko ja ...
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj ty chces pridat popis pod foto hej? no tak si klinkni na tu sipocku pod fotkou, resp. sa ti tam ukaze ze bez popisu a na to klikni a mozes pisat, teda aspon mne to ide ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ide mi to písať ale sa mi to neuloží pak ... tomu nerozumiem ... prečo sa to neukladá :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a das aj ulozit? sa pytam uplnu blbost, ale tak... mozno ze s tym daco je, tak dnes sa na to vies co a skus zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
hmm... dám že odoslať je tam tlačítko ... tak to dávam ... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
skusim ja hodit nejaky popis k mojej fotke a dam vediet, ze ci to ide alebo ne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no dany mne to ide uplne v pohode :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fotky upravím zajtra ... asi som blbec a už idem pa - oslavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
paaaaa a prijemnu oslavu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
brej den zelam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekný deň prajem aj ja .. ja dnes už viac nenapíšem, pretože milá Danička si zabudla škuľky a teraz sa dívam na PC ako krtko .... takže sa mi písmenká križujú o dušu .... :-S :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jemine dany, to musi byt hrozne pre teba :-( ... tak sak ked sa podari prispej dacim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prispeva pár písmenkami o tom, že už fakt nevládzem ;-( ... chcem ísť domoooooooooooov ... ešteže ovládam prstoklad, hádm nemusím po sebe kontrolovať čo napíšem :-D fňuk - bolia ma očká |-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa uz tesakujem domov x-) x-) x-) x-) sikovnicek si, aspon na nieco bola ta skola dobra :-o :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm, :-| aj keď našla som si teraz chyby po sebe ....
Odpovedať
Profilova fotka
jejda sak iba jedno pismenko ti tam chyba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako bolo na stretku? všimla som si na FB fotose .... :-) dobre ste sa mali, čo?
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuj superne bolo, sa uz teraz tesim na dalsie, sme sa dohodli ,ze sa stretneme na vianocnych trhoch x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no toto ..... no však treba, treba ... .
Odpovedať
Profilova fotka
to anoooo....juuuj sa tesim na varene vinecko... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chi ...... už to bude za chvíľočku ... tak idem domkov už ... pa :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo... pjekny den prajem :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko sa praje x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekný piatooooooooooook .... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?