Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hold to je nas udel....musime sa s tym zmierit....alebo cakat ze pride nejaky ten zazrak 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe pekny den , paaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko prajem, a mame tu piatok konecne x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekný piatok prajem :-) mne sa tak dnes nechce ale nič .... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
danci caf :-D ani mne sa nist nechce....uz teraz cakam kedy vypadnem dom ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no čaf Domika, ale mne sa ani ťukať do tej klávesnice nechce :-N a akosi sa mi robí hmla pred očami =-) no čo to so mnou je .... pomoooooooc :-o najradšej by som šla spinkať |-|
Odpovedať
Profilova fotka
iiiiha snad to je len tym ze by si chcela spat a ne nicim inym :-| ja pomalicky citam a sem tam nakukam na net ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to sa niekto má, keď číta počas pracovnej doby nejaký ten knižný trhák ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe....nooooo kto si vie zariadit ten ma :-D :-p :-p :-p ale ne, je tu nejaky klud zatial...asi to bude tym ze je patek dnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sakra ... idem robiť lebo sa mi to tu kopí ..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobre danci...prijemnu pracu :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem zlomyselník ...... ;-) sa ti usmieva, keď ty si čítaš .... :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no jo hold a co mam robit, radsej takto jak zomriet na nudu 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-S tak ja stále pracujem .... a zažiala som taký menší šok na wecku - som taký mini arachnofobik a keď sa vychádzala z wecka, tak som zvrieskla na celú chodbu :-N no čo, zľakla som sa ho hajzelka jedného .... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej dany....ty sa nezdas...ja s takymito vecami nemam problem :-) a co dnes sa obed nekona ci ako? ja sa pomaly chystam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som bez obeda, pretože končím o pol druhej a pak paaaaaaapa domov fičím :-p chi ... také my máme piatky krátke ;-) :-D - taká pozitívna vec na tom piatku ...
Odpovedať
Profilova fotka
to je super vyriesene ;-) ja by som bola za keby to aj u nas tak bolo ]-( ja som uz spat, som este jeden svetrik kupila :-N :-D obed mam zo sebou z domu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jupiiii aj ja dnes koncim skor v robotke, idem na postu tak mizim skor 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidíš, tak paráda .... :-) a neskončili u teba tie nákupy? ešte aj dnes si si kúpila svetrík ... no toto ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo som si povedala, ze za tu cenu by som bola blba, keby som si nekupila este jeden :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to jo, keď to je v akcii, to sa oplatí ---- nech to je hocičo ;-) 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moja rec :-D :-D :-D juuuj uz nech je 16 00 a ja padaaaaaaaaaaam x-) x-) x-) tebe sa to uz krati este necela polhodka, zavidim, ale moc ne, kedze aj ja dnes mizim skor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo juchúúúú 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a chystate na dnes nieco? ci ides dom a finito?
Odpovedať
Profilova fotka
ale čoby .... ja síce končím o pol druhej ale Peťko až o pol 4, takže nič moc a ešte k tomu ide on domov a ja domov k sebe .. .a ku mne príde až večer - ajkeď trošku som sa hnevala, že furt chodí domov, aj keď sme u mňa teraz akože oficoš 8-( no čo už ... a na dnes plánujem hlavne niečo slané zjesť, lebo už asi 3 dni v kuse hutám len koláče a sladkosti až mi je dnes na blitie ... a večer to vycvičím - sa teším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha...no a to co este chodi domov? nevie ze uz ma on svoj vlastny domov?? =-) ja by som si zase dala daco sladke, lebo slane jem stale, posli nejaky kolacik sem ku mne :-D akoze ides dakam cvicit ci ako si to myslela?? :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no idem - ku nám s babami, čo s nimi cvičíme ... si tak poskakujem na aero ;-) a ničím ich tam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
booze to vsetky tu chodite cvicit a robite daco pre zdravie len ja ne??? :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale joj ,teraz mala 3 týždne pauzu, kvôli svadbe, takže mi to chýbalo už aj baby otravovali, že kedy sa začína ale no nemohla som cvičiť aj robiť na svadbu a tak :-D ja nie som super žena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty ich ako precvicujes ak to dobre chapem?? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?