Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domci....no konecne, ze si tu :-p :-p :-p no ist domov by som nezabudla ani ja :-D :-D ja mam nove len to a ty si ako na tom? :-)
Odpovedať
caf menovkyna :-) no ja? co ja viem, dneska si idem na postu pre balik, dosiel mi nejaky sveter, som zvedava ;-) a rano som bola jeden balik poslat - som manzelovi objednala nohavice, ale take, ze by sa do nich vosiel aj dvakrat :-D
Odpovedať
a ozaj, az predchvilou som obedovala 8-(
Odpovedať
teraz mam kavičku a Milenu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iiiiha aj teba prepadla nakupna horucka?? :-D :-D :-D a odkial si objednavala ?
Odpovedať
Profilova fotka
a co si nebola hladna ci co? ja by som si dala daco male teraz, ale uz mi dosli zasoby :-( :-(
Odpovedať
mna ani tak nie, ako toho mojho doma :-D nemame nejak cas chodit po obchdoch, takze ficime na e-shopoch :-D taka klasika - neckermann, quelle, bon prix . . . A nedavno som objavila suzishop, tam kupujem bižutku ;-)
Odpovedať
praveze som bola hladna jak vlk :-( mala som obed objednany, ale nejak na mna zabudli ci co ;-) tak som si objednala inde . . . Inak vcera na mna tiez zabudli (objednavala som domov pizzu) a ked som im volala, ze kde tolko su, dobehol chalan, isla som mu zaplatit, a ze vraj to je dobre :-D
Odpovedať
a saxana je tiez dobry obchod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha....tak u toho mojho to nehrozi :-S tuý bizutku asi pozrem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bozeee to aj nam raz stalo ze nam pomaly za 2 hodky doniesli az jedlo ]-( saxana - to je spodne pradlo? =-)
Odpovedať
mo zas to nie je az taka vyhoda - jemu sa totiz vzdycky paci to, na co ja poviem nikdy ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a nakoniec ma do toho aj tak vzdy navlecie :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aha...tak to neni moc dobre :-|
Odpovedať
ked cakas na jedlo to je horsie jak cakanie u doktora :-D hej, aj spodne pradlo, aj vselico ine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom neviem co si mam o tom mysliet, ze ci je to dobre alebo zle :-D :-D dobre vediet...jaaaj som si to pomylila tusim so sarianou to je tusim len na spodne pradlo orientovane
Odpovedať
ale niekedy aj dobre (ked si nevymsli nejaky gyc) :-D ja mam zmapovanych strasne vela e-shopov, stale chodim na postu pre baliky, hlavne pred Vianocami :-D
Odpovedať
a topanky od baťu tiež objednavam cez net :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne zase pre postu beha mama, lebo sak ja som kniho zavislak :-D :-D oblecko kupujem radsej v normalnych obchodoch , sa bojim ze netrefim velkost, sa mi to uz parkrat stalo :-S
Odpovedať
mne behala mama, este ked som byvala doma, lebo som koncila v robote o pol stvrtej, a nijak som postu nestihala :-p ja si robim na knihy zalusk akoze vianocny darcek od nasich :-D chcela som si objednat uz k narodkam, ale mama mi povedala, ze mi uz nieco kupila :-p nemvadi :-D ja som bola akurat vcera po troch (!!!) mesiacoch konecne v kniznici, sak ja som knihu necitala uz ani nepamatam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no mne beha mama stale, lebo ja robim do piatej ako vies, a nestiham nist, u nas je posta najdlhsie otvorena prave do piatej ]-( ja si davam vianocne darceky stale v poslednej dobe, do vianoc alebo narodenin by som nevydrzala :-D :-D kniznica? a to je co ?? :-N sak v tej som nebola ani nepamatam :-x
Odpovedať
tak my menej majetni tam chodime :-D ja som si v poslednej dobe okrem vecí na svadbu ani nejak nekupila nist . . . ale manzel mi kupuje aj nieco normalne obcas, akurat tento tyzden som v robote testovala dve nove satenove bluzky :-D a novu minisuknu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hahaha ze menej majetni....si ma pobavila :-D :-D :-p iiiiiiiiha aj ja by som brala takeho muzicka, co ti sam od seba daco kupi ;-) akoze aj ten moj mi kupi, ale musim si o to poziadat, sam od seba nula bodov :-|
Odpovedať
no tak sam od seba jak sam od seba . . . ked donesiem domov katalogy :-D ale ked nieco chcem ja, tak mi to kupi, to je jasne, len ta romantika sa vytraca :-p :-D
Odpovedať
a take ze prekvapko??? to co je? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuj to uz asi neni v mode alebo co :-D :-D
Odpovedať
tak z mojej strany to v mode je, ale z opacnej nie :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sak z tej strany som myslela aj ja :-D tam to asi vietor nedovial :-o
Odpovedať
a ani nedoveje :-D
Odpovedať
idem sa pomaly rozlucit - musim este ist na tu postu a len dufam, ze tam nebude naroda 8-( pekny den teda este prajem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?