Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
baby, to bol vikend...vcera sme este boli na pizzi - mala som sunkovo syrovu s hranolkami.... som s aporadno nazrala tento vikend :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
helou :D boze, co sa mi snivalo. :-D ze sme ty (dominika), ja a janka boli u janky vo firme, tusim tam boli aj bob a kuko a ze sme mali poradu, ale absolutne netusim o com :-D len viem, ze sme sa tvarili strasne dolezito :-D
Odpovedať
naji, ja pojdem tak o siestej z robotky,tak ze tak 18:15-18:20 by som tam mohla byt :-D taakze sa tesim :-D bude sranda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti - to co je za kombinaciu pizza a hranolky??? :-D :-D :-D ....ja som potom ako sme sa rozlucila este stlacila lokse 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, ja som sa tiez za ten vikend rozozrala. dnes tu mam vovoce a zeleninu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti nejak skoro nie? nezacina to az o 19:00?
Odpovedať
ja mam dnes masko na sampionoch :-D :-D :-D domi, uuuplne ze bombasticka kombinacia :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maji - :-D :-D :-D :-D :-D ....to bol ale sen hej ma tu ovocny tanier :-D ....ale vyzera velmo dobro, len keby som ja hned zrana nestlacila cely balik back rolls :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petus - asi vyskusam, lebo take daco som este nekombinovala ;-)
Odpovedať
ved kludne dojdi aj neskor.... ako chces..lenze tam je potom taka fronta, taakze trva kym sa dostaneme dnu...a kamoska pojde o siestej z robotky,tak aby tam necakala sama... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, no zavahala si. vovoce som skoro cele zozrala
Odpovedať
ja som tu kombinaciu jedla pred sto rokmi v taliansku a teraz som ju objavila tu :-D v pretrzalke v carle ju maju..mnaaaam... :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to fakt??? sak pred chvilou si mala este plnu misku =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute maji a petka, hej,brusko uz mam..chcem este hodit na fb aj foto bruska ale nemam cas...odmlcim sa,ide mi navsteva...kamoska,co som ju nevidela od nasej svadby..majte sa pekne inak maji - to bola asi porada o novom designe stranok..ved koho ineho by si zavolali ak nie teba ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaa, no dobre. tak o 18:15 pred vchodom. domi, jj. uz len malicko mi tu ostalo.
Odpovedať
Profilova fotka
to akoze oni tak podavaju pizzu? ja som myslela, ze to si si ty sama nakombinovala peti =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci caaaaaaaaau....zase sa ukaz dakedy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci, no mozno :-D peti, to je taka pizza? aj ja som v tom, ze to si si sama
Odpovedať
ahoooj luci ;-) domi,nenakombinovala....vola sa to tusim pizza patato :-D :-D :-D alebo tak nejako :-) ok, maji...ved my budeme v rade pripadne...dufam,ze neskysnem v nejakej zapche ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peti, hodim ti cislo do ip, ak by nahodou. neviem, ci mas. ja tvoje nemam. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no dobre, teraz budem pozornejsie sledovat JL v restikach a hladat nejaku pizzu patato :-o
Odpovedať
Profilova fotka
peti, to by som isla vyskusat. na panonskej to je? ci niekde inde?
Odpovedať
ano,ano...v danubii... :-D :-D :-D je perfektnaaaa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pocula som, ze tam je nejaka dobra pizzerka. musime tam ist a dam si tu tvoju :-D
Odpovedať
:-D :-D :-) je dobraaaaa..... je vybornaaaa :-D :-D ja som mala vcera po straaaasne dlhej dobe pizzu... a som si uvedomila, ze ja bez nej neviem existovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som aj matkovi vravela, ze tam chcem ist, a hovoril, ze tam je to super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, diiiiky. inac ty si ma asi na tom vinobrani prezvanala, ze? :-D
Odpovedať
jaaaaaj, nooooo odporucam :-) hmmm, musim tento tyzden vyskakat vsetko,co som pozrala za vikend... ]-( ]-( ]-( to je desneeeee.... buduci vikend su zase vraj hody v dubravke.... ]-( ]-( tazka sezona toto :-D :-D :-D aaaano, som ti chcela povedat,ze uz sa ruuuuuutim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
isla by som, len to je od ruky
Odpovedať
aaaale ved dubravka nie je od ruky,sadnes na elinu a ficis... :-) dominka cita,ci pracuje???? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?