Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
tak sa necham prekvapit teda ;-)
Odpovedať
ozaj, a edusko je jaky mierumilovny :-D asi bol nazraty ked som dosla, lebo vobec ma nechcel zjest ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok nechajme sa prekvapkat :-D no vidis a ty sa tak bala :-p :-p :-p :-p ....hehe bol priviazany chudacik moj malicky?? :-(
Odpovedať
tak tu chvilku co som u vas bola to urcite prezil bez ujmy :-) a mala si pravdu - steka jak bernardin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo sak co mu uz ine ostava, nemoze nam plasit zakaznikov ;-) ved ja viem, vela ludi sa nas na to pytalo, ze ci mame bernardina :-D
Odpovedať
a pritom vyzera taky mily, ja som podla fotos myslela, ze to bude nejaky obor :-D to by mu este chybalo - zakaznikov plasit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale on je aj mily ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
sak ja som to myslela v dobrom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved ja viem, sak musim ta trosku postrasit :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
strasit uz bez tak vystraseneho cloveka pat dni pred svadbou, no ze sa nezahbis 8-( ;-)
Odpovedať
nehanbis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo tak akoze prepac, nemas byt z coho vystrasena, vsetko bude ok
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasne, ani pri slube sa nezakokcem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa chces zakoktat akoze??? hovorim ti na moj brebt ze namiesto dodrzim dodrvim mat nikto nebude :-o :-D
Odpovedať
tym by som si nebola taka ista ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
ok, tak sa nechame prekvapit teda . . . ;-) ozaj domi, jak sa stoji v kostole? to je asi jedno, ze na ktorej strane kto je, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
dohodnute... myslim ze to jedno nie je, my sme boli tak ze napravo zenich, nalavo nevesty a rovnako aj svadobni hostia, nevestiny vlavo a zenichovi vpravo
Odpovedať
myslela som si ze tak nejak to je, ale co som videla fotky a tak, kazdy bol inac . . . ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak neviem potom...
Odpovedať
ale ja som rada nalavo, takze super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe ty si taka lava :-D :-D
Odpovedať
keby to nebola pravda, aj sa urazim :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D ale to by som si nikdy nedovolila ;-)
Odpovedať
bojim sa tomu uverit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
comu? ze by som si nikdy nedovolila nieco take ohavne tvrdit alebo ci je to pravda??? :-D
Odpovedať
to prve :-D idem si este nieco podokoncovat a dat do poriadku kuchynku, vidime sa zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok diky za ujasnenie ;-) dobre domi, aj ja idem trosku ....pa zajtra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko :-D :-D som dorazila len pred chvilkou do prace, jaksik sme dnes zaspali :-N
Odpovedať
caaafte dievcataaa :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?