Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janocka - i k nam na vychod mozes zajst
Odpovedať
Profilova fotka
jani-priiiiiiiiiiiid aj k nam....u nas sa vzdy nieco najde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - to je ďaľako :-D ale ak by so mnou niekto vymenil zehlenie za upratanie bytu, tak menim, hlaste sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som dnes z tej nudy i zehlila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - tak u mna zehlenie z nudy nehrozi.... radsej by som si nasla nieco na pranie a vesanie.... hocico ine ako zehlenie.... a triedenie pradla, hadzania ho do pracky a nasledne vesanie podla mojho systemu, to priam zboznujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dvakrat som i ja prala , ale uz ked som videla kolko veci mame na zehlanie , tak som sa do toho pustila :-) a mamka zo mna mala radost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani, ty mas na to system? pomaly mi zacinas pripominat moniku z priatelov? ;-) ale zehlenie nemusim ani ja, v nedelu som zehlila tricka co som mala v mexiku v novembri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani-vesanie podla systemu??? =-) ....to je ako???
Odpovedať
Profilova fotka
teda ten druhy ? tam je omylom :-(
Odpovedať
Profilova fotka
takze moj system: ponozky si najskor pekne pekne ponatahujem - obleciem si ich na ruku, aby neboli skrkvane - potom ich poparim a povesiam pekne jenu vedla druhej podla velkosti - najskor draheho podkolienky, potom jeho ponozky, moje domace ponozky - tie su vacsie ako civilne - moje civilne ponozky, ponozky do tenisiek..... nestipcujem to, bo mam super susiak od Liefheit, kt. ma specialny system na stipcovanie ponoziek... no a potom nohavicky pekne povystieram a pristipcujem, potom draheho trenky a tak.... tricka na doma a na sport - to su take vacsie - obesim cez 2 "snury" na susiaku, oficialne tricka pekne zavesim na vesiak a aj kosele.... no a stipcujem najskor zltymi stipcami, ktorych je 16ks, ptom 16 ks cervenych, potom 10 ks modrych a 8 ks zelenych.... ak vesiam rifle, tie zavesim na 5 stipcov - 3 dozadu a 2 na tu zapinaciu cast... a tym padom mam potom neparny pocet stipcov... a nemoze byt, ze nohavicky su zavesene na 1 modrom a 1 zelenom stipci, musi to mat rovnaku farbu... tak potom ten, co je neparny pocet vynecham, tvarim sa, ze neexistuje :-p takze toto je moj sytem... vsetky kamosky sa mi sice smeju, ze naco sa s tym tak piplem, ze preco to len neobesim, no mne to proste neda, nemozem len tak obesit pradlo.... mam z toho zimomriavky... a ked sa to tak pekne ponatahuje pred susenim, tak sa to lahsie zehli.... heh, som sa trochu rozpisala :-o
Odpovedať
Profilova fotka
wow, ziram :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani-vaaaaaaaaav :-D :-D :-D ....no ale neda mi nenapisat....Monika 2 :-D :-D :-D ....ja by som na nieco taketo nemala nervy...mas moj obdiv ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja tiež... lucinka, kedy plánuješ vysadiť HAK? Ja mám okrem tohto balenia ešte 2 a vychádza mi to tak, že ju doberiem týždeň po svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
jani, ty si expert :-D
Odpovedať
ja tiež rada upratujem, ale ja som maniak na upratovanie skríň, keď ma chytí pracovný zápa, všetko zo skríň povyhadzujem a triedim, znovu ukladám podľa sezóny, farieb, obľúbenosti. Strašne nadávam, lebo drahému to upracem a o týždeň to má zase po starom.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - doberiem toto balenie a este mam na jeden mesiac..cize od konca aprila som bez hak...kupovat nove uz nechcem pretoze ma v poslednom case dost bolievaju prsniky a proste mi uz tabletky lezu na nervy...doktor mi hovoril, ze prva mrcha(ako to baby nazyvaju na MK) moze meskat ale urcite nemam cakat viac ako tyzden..potom by mi dal vyvolavacku aby nastartoval cyklus...
Odpovedať
Profilova fotka
takyto osial mavam aj ja asi raz za pol roka...ale upratane mi to vydrzi asi tyzden ]-( ...tak preto ma ten zapal chyta asi len dva krat do roka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - aj ja rada upratujem skrine :-) a tiez mam nervy, ked urobim drahemu "kominky" a on to za par dni porozhadzuje :-( a tiez treidim tricka, ze oblubene, menej oblubene, neoblubene.... ale ked uz mam prve dve kategorie komplet v zehleni, tak pride rad na tie neoblubene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani, ty by si mala ist do kasarni, ucit vojakov poriadky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - neeee, nemam vojenske maniere..... teda az na to pradlo, az na to, ze knihy musia byt, samozrejme, tiez podla vysky zoradene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo, halo.... uz ste vsetky leziace spiace? asi ano....
Odpovedať
čaute kočandy ooo- s tými vojenskými maniermi máš pravdu, môj drahý na vojne nebol a aj tak to vyzerá, je hrozne neporiadny. A ja som zase poriadkumilovná, strašne napr. neznášam porozhadzované veci na pracovnom stole.
Odpovedať
Profilova fotka
caute. dobre ranko. andzi, ani moj nebol na vojne :-D
Odpovedať
ahoj ooočko - no ale mali by sme ich poslať, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - to radsej nie, chudatka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko.... ani moj drahy neboln a vojne :-D
Odpovedať
janocka - dnes si tu skoro, nechcelo sa ti spať? Ja som mala dnes nadránom brutálne sny. Normálne som sa zobudila spotená a so strachom.
Odpovedať
Profilova fotka
jani, cau. co nespis? andzi, mne sa snivalo o nejakych ludoch, co zomierali, kazdy zomrel nejak inac a nakoniec som aj ja zacala dusit, ale zobudila som sa nastastie :-/
Odpovedať
Profilova fotka
fuj, nemam rada taketo sny
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, zobudila som sa, ked siel drahy do prace, som mu musela koselu ozehlit, lebo uz ziadnu nemal ozehlenu :-N on by si ju ozehlil aj sam, no potom by som mala vycitky svedomia, ze sa mi nechce zehlit, takto vycitky nemam :-) a uz sa mi neoplatilo ist spat, bo to by som zas spala do 12 ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?