Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany caf, pekny den este ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute namornicky, co dnes este dovolenkujete??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
brej den :-D
Odpovedať
zdravím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauteeeeeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - akoze teraz ked ste uz oblek zohnali sa tu ani neukazes? :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
som si dnes povedala, ze idem aj sem, sak co budem :-D
Odpovedať
nahodou ja som sem dneska rano nakukla, a nebol tu ani kapitan, ani ziaden namornik, tak co tak sama tu budem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mile od teba, ty musis mat dnes skvelu naladu :-D :-p
Odpovedať
inac co noveho baby? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ja som tu bola uz rano, len som sem nenapisala :-N nove? no asi nist...ty sa pochval ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja nemam nic noveho :-/
Odpovedať
Článok sa načítava...
no pekne baby :-) domi jak ze nist, a nechtose sa nepocitaju??? :-D ja mam konecne krabicku na obrucky, do ktorej sa aj zmestia ;-) a momentalne riesim kozmeticku a prehadzujem terminy . . . a tak
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj no vidis, na tie som uz aj ja zabudla a to ich mam len odvcera :-D :-D super , konecne spravny vyber x-) x-) a jak to vyzera s dofcou? buduci tyzden budes robit ci uz mas volno?
Odpovedať
s dofcou nemozem nejak vyskakovat, ale aj tak som mala v plane mat volno v piatok a pondelok po svadbe . . . a navyse 15-teho v utorok je sviatok, takze do robotky az v stredu :-D ozaj domi, ked dam na policii ziadost o OP, nevies kolko trva, kym ti daju novy? Tusim okolo dvoch tyzdnov som pocula, ale nie som isty =-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha jasne,to poznam ale sak to staci a presne v utorok je sviatok takze sa da :-) no mne ho vydali tusim za tyzden, viac to nemoze trvat, som vtedy chodila s A4 ako dokladom totoznosti :-D :-D ale aspon bol bez fotky :-o
Odpovedať
to vazne? Lebo mne kazdy hovori, ze mi dovtedy nechaju stary . . . aj mi to bolo divne :-o Ja mam desnu ciernobielu foto na vodicaku uz 4 roky, takze som si zvykla :-D A ani som neplanovala dlhsiu dovcu, ved co by som robila tyzden doma pred svadobu :-D To by mi akurat tak svihlo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to je blbost, sak oni ti zoberu a daju az novy :-) ved hej, ja len ze ci nebudes mat volno tak od stredy...
Odpovedať
ja by som sa aj prekonala byt doma, ale aj na Vianoce chcem mat nejaky ten den . . . tento rok sme boli dvakrat na dovci, takze sa to rychlo pominalo, co uz :-p ozaj domi, dokedy ma v piatok tvoja mama otvorene?
Odpovedať
Profilova fotka
a kto by sa neprekonal, sak ja som jak mechom prastena po tom vcerajsom volne 8-( no jo dofca sa rychlo minie, ja si tiez zoberiem buduci tyzden poldna volna, ale vyuzijem ho pracovne,lebo oberame hrozno :-S no v podstate kazdy den od 16 - 19 00 hod, lebo predtym je este v robotke, ale da sa hocikedy len staci dopredu zavolat a co by si potrebovala?
Odpovedať
ozaj baby, a som zabudla este ze co nove - ja maxilenivec som urobila vcera 45 km na bicykli :-D viesco domi v piatok idem na druhu kozmeticke do CF a skocim rovno aj mame, lebo zajtra ma narodky, a rozmyslam, ze kde po ceste kupim kytku aby som ju nemala dlho bez vody (lebo ked kupim v BA, to nemdopadne dobre), a tak ma napadla tvoja mama :-D Ale asi ju nestiham, o 16-tej uz budem aj na ceste naspat :-( Nevadi, ja volaco uz vymyslim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iiiiiiiiiiiiiiha :-D :-D :-D to je jaky vykon normalne :-p :-p hmmm....no ja neviem ci bude doma, sak skusim sa spytat a uvidime co povie...a kedy by si sa stavila? vies by si povedala ze co by si potrebovala a mama by to prichystala a uz aj ocino by ti to podal alebo vydal neviem ako to povedat :-D a inak nechces radsej crepnikovy kvietok pre nu?
Odpovedať
tak domi pre mna to teda vykon bol ;-) viesco nechaj tak, nechcem ta otravovat, alebo este aj ocina :-D chcela by som nejaku vacsiu kyticu, ona ma crepnikovych plnu . . . viesco, ledva sa da u nich doma hybat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok sak ja len srandujem ;-) ale sak nemni problem a ziadne otravovanie ;-) kludne si povedz co by si tam chcela a za aku pribliznu cenu a vybavime x-) x-) x-)
Odpovedať
ja neviem . . . fakt? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale jasne ;-)
Odpovedať
ale ja pojdem cez blatne cca po pol druhej, nie je to prilis skoro???
Odpovedať
to budu u vas doma vsetci este len obedovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - nasi obeduju uz pomaly o 11-tej :-D :-D :-D ....sak ja ta nutit nechcem, je to na tebe
Odpovedať
ok, tak keby sa dalo, spytaj sa prosim, ci by bola v piatok po pol druhej k odberu kytica (dajme tomu ruze+nieco) okolo cca 15-20 € . . . Ak nie, neva, ak hej, super ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?