Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau, cau, cau :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej lenti, to budes v mojom susedstve :-) my byvame o dve ulice dalej..ale budem v tatrach..ale tiez sa chystam popozerat...nabytok je vzdy fajn vystava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - a vy ako s domcekom?
Odpovedať
Profilova fotka
bryyyyyyyy veceeeeeeeer... co noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janiiii, nic noveho...aspon ja sa nemam cim chvalit..ty sa pochval :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci... noo, my sme boli dnes s drahym podporovat madarsku ekonomiku :-D a zajtra pojdeme asi zas :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a co ste kupili? to mame my daleko takze takuto turistiku nerobime....my podporime troska tu tatransku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, zatial s domom nijako, cakame, kym sa otepli :) jani, ako bolo?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute,práve som sa vyplavila z vane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - v kupeloch sme napokon neboli, lebo drahy bol dlho v praci a nevedeli sme sa potom vymotat (ale pojdeme zajtra ak vsetko pojde ok) a inak bolo fajn, kupila som si Nike gate, take sportovo elegantne, kt. sa daju pouzit v 3 dlzakch - pod koleno, po koleno, nad koleno :-), potom sme kupili praci prach - 6kg Ariel za cca 15€, nejake cistiace prostriedky a potravin kopu - kuracie a morcacie cecky, hovadzinu, body pre deti, kt. sa maju teraz narodit v mojom okoli a taaaaaak.... cena na tych body bola ze 1700F a 250Sk, lenze to teraz vychadza na 170Sk - 7 ks peknych Cherokee body, no nekup to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauky vyplavenec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani, super, takze lov uspesny :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak ti madari su total, ze madari.... strasne znacenie ciest... tabula bola, ze Tesco do prava... a na krizovatke znacka zakaz odbocenia do prava :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani a v akom meste ste boli??
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - jasneeee, uspesny :-D inak na parkovisku asi tak 60% aut s EČV BA :-D a v Tescu som madarcinu pocula az pri pokladni :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda jani, to ste riadny nakup spravili..ale jasne, ked uz idete tak to treba vyuzit..a samozrejme podporit tvoju zasobu cistiacich prostriedkov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - nooo, neviem ako sa to pise - mošonmaďarvár
Odpovedať
Profilova fotka
ked som si to dala takto do google, tak mi to naslo normalne ako sa to pise, no neviem si to zapamatat
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-D ja som minulý týždeň robila v Komárne,tak som len cez most prešla a hneď som bola v Komárome v Tescu,tiež som nakúpila,pozerala som slovákom do košov,čo nakupujú,čo sa oplatí a brala som to aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - jasneee, bolo treba doplnit, ved cistic chladnicky sa uz mina, prachu na pranie mame dost, ale tak za tak cenu, no nekup to, ved sa to nepokazi.... a este WC cistice sa uz minaju, cillity bangy bolo treba dokupit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - z potravin sa vsetko oplati... aj elektronika - DVD recordery, aj TV tam mali za super ceny... no zas napr. XBox je na SK lacnejsi.... a este som si kupila silikonovu formu na babovku od Tescomy, vychadzalo to na nejakych cca 5€, u nas je to drahsie
Odpovedať
Profilova fotka
jani, vy kde skladujete tie cistiace prostriedky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heh, keby si videla nasu skrinku v kupelke pod umyvadlom :-D plna cistiacich prostriedkov.... a v kuchyni je 1 suflik vyhradeny na kuchynske cistiace prostriedky.... a nahradne nechvam v rolldorovej skrinke na chodbne
Odpovedať
Profilova fotka
to máš zásoby na rok??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - pri jankinom rozpravani mam pocit, ze maju jednu izbu len na cistice.... jani, ma drahy kde spat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci, podobne :)
Odpovedať
Profilova fotka
jani, a to upratujes kazdy den? lebo ak ta to tak velmi bavi, kludne mozes prist aj k nam..tu by sa toho naslo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vecer sa praje
Odpovedať
Profilova fotka
cauteeeeeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - noooo, ked sa to tak spocita, tak asi aj kazdy den... kupelnu umyvam asi tak kazdy druhy den a kazdy druhy den aj vysavam :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?