Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akurat som sa chcela spytat ze kedy tam pojdete :-D ....ale tam urcite daco vyberete
Odpovedať
dufam, lebo doteraz vyzeral drahy vo vsetkom jak silvester stalone :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iiiiha on je taky svalovec??, :-p :-p :-p ale ked tam mali oblek na toho mojhu jemnejsieho pupkaca, tak na vas urcite daco najdu :-D
Odpovedať
praveze nie, len tak vyzeral v tych oblekoch :-D mne sa strasne nepaci, ze este pol kilometra za ramenom pokracuje oblek tymi vycpavkami 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha....no ono dost veci vedia dakou takou hovadinou pokazit ]-(
Odpovedať
neviem ci to bolo tym, ze sme neskusali tu spravnu velkost, lebo nikde taku nemali . . . no uvidime, som strasne zvedava jak to dopadne v SC ;-) ozaj, od nedele nic ine nerobim, len si stale v duchu opakujem, co budeme hovorit pri obrade :-D ale jak sa poznam, dvanasteho budem taka vynervovana, ze budem rada, ked to aspon prečitam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no je to mozne.....sak ved uvidite :-) hehehe takze trenujes? vsetko sa uvidi az naostro, mozno sa ti podari taky podobny brept ako mne :-D :-D
Odpovedať
ani nehovor, ja budem rada, ked sa nezamotam a vobec nieco zo seba dostanem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeeeee daco z teba uz len vyleze to sa bat nemusis :-o
Odpovedať
snad :-) vy ste mali len obrad alebo aj omsu?
Odpovedať
Profilova fotka
aj omsu sme mali, ale bola v celku rychla, lebo sme cakala tak vyse hodky ze to bude trvat, ale pan farar predcil nase ocakavania
Odpovedať
Profilova fotka
už som späť babky - bola robotka a rovno odskočila na obedík aj a pak milého vyprevadiť k pani zubárke aby sa mi nebál :-D a domi ty si čítaš čo budete hovoriť? =-) My nič také nemáme, nám totižto pán farár povedali, že mu knižky došli, ale že však to zvládneme. Takže ja ani neviem čo a ako bude :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja sa idem asi napapat, som si dnes priniesla obedicek z domu
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú chuť domi ;-)
Odpovedať
domi - dobrú chuť :-D dany - nie, nečítam, v duchu si opakujem ;-) my sme boli v nedelu za panom fararom, a prešli sme si cely obrad, co bude on hovorit, a co kedy povieme my, co spolocne a co zvlast . . . sice povedal, ze si to nemusime pamatat, lebo nam to napise na listocky :-D , ale sak tych par viet si snad zapamatam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujem, ale som tomu jedeniu moc nedala, nemam jaksik chut :-|
Odpovedať
Profilova fotka
domi - no ahaaaa... nás čaká teraz prvá náuka v sobotu taká hromadná, tak som zvedavá. A osobne nám hovoril, že to stačí týždeň pred svadbou sa stretnúť a povieme si čo a ako ... tak uvidíme ;-) domika - a to čo, že nemáš chuť ... nie ste už traja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany - nieeee sak som spominala, ze na mna daco lezie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no len aby :-D však lezie - materstvo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeeeeeeee nevymslaj, este nic take neplanujem :-p :-p :-p
Odpovedať
domi co sa furt branis??? :-D my sme sa akurat vcera rozpravali, ze na dalsie Vianoce asi zacneme na tom pracovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi lebo ja to este nechcem preto :-p tak budem drzat palec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no presene netreba sa brániť - rôčky pribúdajú ..... teda neviem ako ste na tom vy s vekom ale ja už by som mala porozmýšľať nad tým .... no veď aj my plánujeme, že po svadbe plnou parou vpred :-D Žiadne čakania, hneď svadobná noc to odštartuje 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam este dost malo rockov si myslim, ze by ma nejako akoze tlacil cas alebo daco take....
Odpovedať
domi - ale sak jasne, ja ta len podpichujem 8-) ;-) dany - tisko zavidim . . . my musime najprv pristavit domcur, az potom pojdeme plnou parou vpred :-D no ja mam 22, ale chcela by som babo co najskor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ved ja viem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domika - neber to v zlom, sranda musí byť aj keby na chleba nebolo ;-) :-D 8-) jáj - och tak to som nejaká starina pri vás? ja už mala 27 :-S a k tomu sa mi ešte aj zdravotné problémy pridružujú - ale to by bola iná téma a nie MS ;-) No čo mala som skôr rozmýšľať nad bábom
Odpovedať
dany - no ja aj preto chcem babo cim skorej . . . mne furt nieco je, a si uz pripadam jak dochodca niekedy, ale to by tiez bola ina tema ;-) a 27 má moja polovička :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany - v pohode ;-) ja mam 21 :-p :-p
Odpovedať
žaba :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?