Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
a kraaasny uvod :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som tam pozerala a uz ju zase maju :-D :-D :-D ale som nejaka zmatena lebo mi to furt ukazuje ze platim dopravu a ta pani povedala ze doprava je zdarma :-| a dakujem, som rada ze sa uvod pacil :-)
Odpovedať
faaakt??? nooo neviem.... ja som za parfemy dopravu nikdy neplatila,aaale fakt netusim, ci maju ine podmienky,ked objednavas len kozmetiku x-) x-) aaale tak napriklad - mozes vybrat manzelovi vonu na nejaky svatek,pripadne na Vianoce a bude zadara :-D aaalebo sebe... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja fakticky neviem, lebo ona mi proste napisal ze je zdarma, ale asi tak cinknem a spytam sa ....sak za opytanie nic nedam :-) musim najprv poovoniavat v parfumerkach a mozno dajaku kupim :-D
Odpovedať
:-) aj teraz v tych akciach maju dobre vone.... hned by som si objednala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak som tam cinkla a ze pri kozmetike je doprava zdarma len pri obj. nad 30 eur :-S tak asi si daco dokupim nech nemusim zbytocne za dopravu platit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo sak objednadat daco by nebol problem, len musim zistit ci ako voniaa
Odpovedať
jasaaaaan, paradicka..... aaaale tam si laaahucko nieco doobjednas :-D :-D jaaaj, dnes som ranajkovala muffiny...hned mi je lepsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to hej...toho sa ja nebojim :-N daaaaaaala by som si ja som jakisk nemala chut nist jest rano a teraz mi vyhravaju muzikanti v zaludku ]-( ]-(
Odpovedať
nooooo ja som si bola kupit...by som nevydrzala do obeda a ani ovocko som si nezobrala a uz o siestej som odisla z domu.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem musiet dajako vydrzat do 11-tej a pak futasujem na obed, lebo dlhsie nevydrzim :-S
Odpovedať
Profilova fotka
peti - a obhliadka ako?
Odpovedať
Článok sa načítava...
obhliadka bola suuuupernaaaaa..... teda tie byty su faaajn....i ked mojej mamci sa zdal byt o velkosti 90 m2 maly,aaale tak ona je zvyknuta uz na ine plochy... :-) :-) aaaale pacil sa naaam veeelmo, dokonca tam jojka nejaky serial nataca... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuj parada, hlavne ze sa vam pacilo ;-) hehehe mozno aj v telke budete ked by ste sa tam na stahovali, by ste robili komparz :-p :-p :-p
Odpovedať
to urcite.... ja a telka??? no to v ziadnom pripade :-D :-D :-D :-D noooo mame sa rozhodnut medzi dvoma bytmi do pondelka,aaale uz som v podstate rozhodnuta... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale preco??? sak by si bola medialna hviezda :-D :-D takze co berete jeden ci ako?
Odpovedať
jasne, ze berieme jeden...... len sme tak uvazovali.... :-) este si musim ist garazove stastie nejake vybrat, nech nemam problem tam zaparkovat... :-) ja som bola raz v telke a to tiez nedopadlo prave slavne :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
stastie= staaatie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, takze je to definitivne....blahozelam k novemu bytiku x-) x-) x-) aleeeeeeee a co si tam ako robila??? =-)
Odpovedať
dakujeeeeem.... inak nie je to divne??? ved ludia vacsinou kupuju byty dlhsie..... sa mi to zda divne,ze sa tak rychlo rozhodneme pre nejaky byt 8-) noooo bola som pred sto rokmi v crn,crn na stv, s jednym muzikalom sme tam boli a hrali sme ukazku z neho....priamy prenos a ja som sa pomylila...proste trapas... :-D :-D
Odpovedať
takze ja kamery neznasam... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co ja ti viem? ja som byt v zivote nekupovala :-| ale sak ked sa vam tento paci a aj za rozumne peniazky je nie je co vymyslat ;-) no tedaaaaaaaaaaa crn crn...to poznam aj ja :-D :-D :-D
Odpovedať
ked ju milujes nie je co riesit :-D hmmmm, noooo nas okruh sa zuzil hned ked sme si jasne definovali,co chceme...nooo ale aj tak mi to pride take cudneee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo ked ju milujes neries :-D tak ale zase lepsie ako keby ste furt chodili nejake prezerat a nic z toho :-)
Odpovedať
nooo jasneeeee..... jaaaaj, sa tesim...dufam, ze uz vsetko klapne a budeme stastni a mat kluuuud.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti urcite ano....budem silno drzat palec x-) x-) x-)
Odpovedať
dakujeeeeeeeem..... :-) ja vam drzim palce pri vybere projektu..nech najdete ten naj.... :-) hmmm, a to podla mna ooomnoho komplikovanejsie...ja som sa nevedela vysomarit, ked som projekty pozerala... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaj som pisala majke teraz smsku a este nist :-( ...akoze ja ju necem otravovat len chcem vediet ci je vsetko ok
Odpovedať
Profilova fotka
peti - toto je necham na manzelicka, ja sa tomu prd rozumiem fakt uprimne, mne je jedno aj aky dom, hlavne nech je nas a su tam tie izby o ktorych som pisala minule :-D
Odpovedať
hmmmmmm, neviem....aaale asi fakt nemaju cas.... sa kupu,alebo taraju po meste...tazko povedat.... aaaale urcite je vsetko ok, ved okrem meskania nic zle nehlasili a keby neodleteli, taak sa urcite ozve... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?