Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no ako chces ;-)
Odpovedať
ozaj domi, mala si niekoho okrem manzela na foteni? myslim druzicku alebo tak - ze prepudrovat, podrzat . . .
Odpovedať
Profilova fotka
eeee, len manzela, nasho sofera a fotografa a kameramana, inak nikoho kto by mi asistoval
Odpovedať
ty si potom sikulka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo sak a kam by sme ich nahadzali, sak ledva sme sa my pomestili, sak najviac miesta zabrali moje saty :-p
Odpovedať
verim :-D aj na to sa uz "tesim" - na nastupovanie a vystupovanie za auta :-p a ked nahodou bude este liat a blato vsade . . . to sa budem hanbit ist tie saty vratit :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeeeeee sak mas v cene siat aj ich cistenie neries :-) akoze ono nebolo tazke vystupit,najhrosie bolo niekam sa naskladat :-D :-D
Odpovedať
no som zvedava, bude sranda aspon :-D a tomu mojmu som uz povedala, ze ked sa bude na fotkach tvarit jak vrah, sa s nim rozvediem na druhy den :-D lebo on potom vyzera na vsetkych fotkach jak na obcianskom . . .
Odpovedať
Profilova fotka
a to sa ako ksichti ked vyzera ako vrah? :-x si to neviem predstavit
Odpovedať
no sak jak na obcianskom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jezissssss kde vyzeram jak nejaka upiria princezna??? :-o :-D :-D :-D
Odpovedať
napriklad :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noooo tak snad pre tentokrat urobi vynimku :-o
Odpovedať
bude musiet :-D normalne som zvedava, co a ako . . . fotograf vyzera byt fajn, uz sme s nim boli na kave :-D len ja neznasam pozovat, uvidime co z toho vznikne :-D ked tak seria fotiek na OP :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no parada potom............ja tiez nerada pozujem, sme museli velakrat robit niektore zabery, lebo som bola jaksik nemotorna :-N :-N
Odpovedať
ani nehovor :-D tusim si nie sme az tak nepodobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tusim ze hej 8-)
Odpovedať
vy ste ako riesili menovky domi?
Odpovedať
Profilova fotka
domi my sme nijake nemali, lebo svokra zatrhla a ja som sa uz nechcela za ne viacej hadat...takze pre pokoj v rodine nemboli menovecky ;-)
Odpovedať
to je super, aspon nebola robota navyse, ale ja co tu citam, vraj je bez menoviek dost chaos . . . ako pri 17 ludoch chaos nehrozi, ale zas nechcem, aby napriklad babka s dedkom sedeli niekde na konci a niekto iny blizsie a tak . . .
Odpovedať
Profilova fotka
no ja rozumiem, my sme proste povedala, ze ten a ten rad je pre moju rodinu a tie dalsie su pre manzelickovu rodinu :-)
Odpovedať
sak aj tak sa da :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo v nasom pripade urcite :-) juuuuuuj sa tesim manzelicek po mna pride aftom :-D a asi pojdeme aj my do mekaca, peta mi strasnu chut urobila :-)
Odpovedať
no pekne, ty mas dobreho manzelicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no obcas sa snazi :-D
Odpovedať
tak to ma byt :-D ze pozdravujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok odkazem....a ty kedy ides?
Odpovedať
co ja viem, mozno aj teraz o pol, uvidim . . . ty uz ides,nie? tusim si spominala postu . . .
Odpovedať
Profilova fotka
eee, idem az tak 16 50 az zitra si skratim prac. dobu
Odpovedať
aha, ja ze dnes :-D uz mas vybrate, co si das?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?