Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaj ja sa na to skartovanie mozem vytoto ]-( ]-( ]-( to je tak ked niekto kupi lacnu tesco skartovacku 8-(
Odpovedať
hmmmmm, ja neznasam skartovanie - nechce sa mi pri tom stat, taakze tu pekne kopim papiere a potom to pojde do spalovne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akoze aj my sme uz mali strasnu kopu a to som este nesla k majkinmu stolu :-D :-D :-D ale ja musim skartovat, lebo....
Odpovedať
nooo moja kopa je uz vyprazdnena, do spalovne isli niekedy minuly mesiac :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm... neni spatny napad ta spalovna :-D :-D :-D
Odpovedať
nooo ak tam mate koho poslat, tak urcite nie je... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to kde je v ba? lebo ja to pocuj prvykrat
Odpovedať
spalovna je pri slovnafte, ze slovnaftom... ja som tam bola raz na exkurzii zo skoly, ale uz by som tam asi netrafila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy ste boli na exkurzii v spalovni??? =-) teda to mi muslela byt skola :-D :-D :-D jaaaaaaaaj mam dilemu lebo chcem objednat tu spiralu z toho parfums, ale ked by som objednala len ju musim platit dopravu a to ja nechcem, by som aj dajaky parfem kupila, len nemam predstavu, ze aky :-| budem musiet ist okukat do fann, nech viem co ako vonaaaa :-D :-D
Odpovedať
:-) :-) noo teeeda.... tak objednaj aj parfem,maju dobre aj v akcii... :-D ja ani neviem,preco sme tam vlastne boli.... ak tak rozmyslam, tak to bolo z vysky tusim.... aaale preco??? to si uz nepamatam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no len neviem ze aky si mam objednat :-S peti ta strata pamate moze byt nasledkom toho vyletu so spalovne :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
hmmm, mozne to je... :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hehehe...no ale snad to neni az take kriticke ;-)
Odpovedať
ale da sa s tym zit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, sak co uz nic ine neostava :-D jaaaaaaaaaaaj uz som asi aj hladna, som si dnes obed doniesla, taky lahky, ale jest ho este nejdem sak je malo hodin :-|
Odpovedať
:-D :-D ja neviem,co na obed,ale nemam chut ist tu k nam dole do restiky, vlastne nemam na nic chut tu z okolia... hadam pride Slavo a pojdeme sa niekam normalne najest... normalne ako normalne... mam chut na mekac :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mnaaaaaaaaam mekac dala by som si :-D :-D :-D ved to je normalne, urcite lepsie ako suche rozky s nejakou natierkou ]-( ]-(
Odpovedať
hmmmm, noooo mozno ho nahovorim..ak dojde v normalnom case.... ovsem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak mu cinkni uz teraz, aby sa snazil :-)
Odpovedať
noooo idem.... len isiel do nz... ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeeeee sikovny je, on to stiha ;-)
Odpovedať
noooo hovadsky, este tam ani nesiel ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeeeee no strasny pesimista si :-p :-p :-p nic nie je nemozne ;-)
Odpovedať
jaaaaj, no porazi ma..kym dojde, tak umrem od hladu ... ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak sak aftto mas, tak idi sama, sak nikto nechce aby si nam na hlad zomrela :-)
Odpovedať
aaale afto mam na dooobrom fleku a ked by som odisla, tak mi flek uchmatne niekto iny... tu je to komplikovane s parkovanim :-D :-D :-D straaaasneeee. uz nech je poobedie a idem domko... :-D a potom obhliadkaaaaaa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeezis toto tam mate uplne na .... ]-( a kedy dnes prchas z prace haaaaaaaa? :-p a kedy mate ist okukat ten bytik?
Odpovedať
z prace zdrham najneskor o pol stvrtej a obhliadka je o pol siestej...
Odpovedať
Profilova fotka
dobry cas :-)
Odpovedať
vyborny...a zajtra o tretej padam...na viiikend.... sa tesim .... keby mal aspom tri dni...a neee dva... ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?