Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a aj nasa majka ma 20 dni dofci a ne a ne sa so mnou podelit ]-( ]-(
Odpovedať
to faaakt??? a to kedy naskreckovala???? i ked ona asi mina staru ,kedze bola toooooolko pn, cooooo???? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
joooooo presne ako hovoris, teraz je ostala cela tohtorocna dovo :-S
Odpovedať
noooo teda... krasny zivot ma baba :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anooooo teda :-)
Odpovedať
ok domi..idem ja domov..uz nevladzem.... oci ma bolia,ako cely den cucim do pc...strasneee.... ]-( ]-( papaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki peti, paaaaaaaaaaaa zitra :-D :-D
Odpovedať
dobre ranko, hlasim sa do sluzby :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, boooze ty si jaky makac :-p :-p :-p
Odpovedať
:-D :-D noo dosla som opat na siedmu :-D :-D teraz je tu ako tak veselo,lebo skusaju repraky a hra nam tu radio....aspon chvililinku vydrzi dufam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe.... to mi je jasne ;-) tam mate akoze didzinu jo??? :-D :-D :-D inak nevies nic o majke? lebo mne sa este jaksik neozvala, a ako pozeram tak ani na FB nist nove :-|
Odpovedať
neviem nic noveee, aaale hadam su uz na mieste :-) uz nam ho vypli, taakze opat kapor... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no sak to aj ja dufam, lebo som citala vsakovake veci o skyeurope dnes ]-( jeeeeeeezis to je hroza, co vam ho nenechaju pustene :-S
Odpovedať
my tu musime mat ticho ]-( kvoli praci a taaaak.... a ja som si opat zabudla sluchadka od mobilu... aaale kaslat to - pustim si ho aj tak :-) nooooo idem kuknut teda coze o nom pisali.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeemine to co ste akoze na pohrebe? ]-( ]-( my si pustime a hotojo :-D :-D no idi ;-)
Odpovedať
som zvedava,kolko mi vydrzi baterka.... :-D :-D :-D hmmmm, nic som este take nenasla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si preto zobrala so sebou nabijacaku :-p :-p ale dnes nieco v novom case pisali tak neviem :-|
Odpovedať
ja tu mam len sme a hn.... novy cas nemame :-D :-D uz si tu robim diskoteku, nevadi.... musim checkovat baterku, ale este je tam dooost paliciek.... dnes ideme na tu obhliadku bytu a bolo by blbe,keby sa mi teta nedovolala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je na nic potom :-D :-D tak to ano, tak moc nediskotekuj ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D nooo co narobim.. jeeeminke,uz by som sla domov... toto je uplne zabity cas... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ti verim, ja mam teraz ako tak nejaku tu robotku, takze sa to celkom da vydrzat :-)
Odpovedať
taak to je super.. ja sa normalne tesim na september,ked zacnu vsetci normalne fungovat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo teda, to zase u nas vtedy vypukne osial a ludia budu ako zmyslov zbaveni ]-(
Odpovedať
aaaaale aspon nebude nuda.... to je najhorsie...ono je fajn obcas vypnut,ale ked to ma dlho trvat, tak to neeee... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ja preto neznasam piatky, je to uplne zabite a najhorsie je na tom, ze aj v patek to musime trcat do patej ]-( ]-( ]-( ...ale zajtra si skratim prac. dobu lebo idem na postu a to predsa nebudem vybavovat vo svojom volnom case, ked ide o firemnu postu ;-)
Odpovedať
nooo jasneee, treba vypadnut skor... :-D :-D uz si si objednala spiralku alebo este cakas??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to hej teda :-) eee este ne, vaham....ale vcera som si dalsiu knizku objednala :-N :-N :-N som neodolala, nemozem dlhsie cakat, je to pokracovanie toho sumraku a majka ju dostane az na narodky a dovtedy nevydrzim :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D teeeda teba to chytilo poradno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooooooooooo :-N :-N :-N toto je uz asi 5 kniha tento mesiac a uz rozmyslam ze si aj 4.diel hned objednam ta ma vyjst buduci tyzden :-D :-D peti na chvilu sa odmlcim.... idem trosku skartovat, lebo mame toho po milu jarmilu :-S
Odpovedať
:-) ja som tento mesiac precitala nula knih..hehe.... :-D uz mam po dovolenke, taaakze dalsie knihy pridu neskor :-D :-D jasan, ic pjekne pracovat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?