Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by sme aj mohli :-| som aj pisal sem na ms, ale dali mi take podla mna dost drahe tipy :-S
Odpovedať
faaakt??? hmmm, no uvidime co zozenieme :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak kuk do tejto temy : http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
majka uz oficialne opustila byt, frcia na letisko :-o
Odpovedať
jaaaaaj, ti sa maju :-D :-D pozerala som ten penzion.... noooo ja by som chcela nieco pri tom divadle....musim to pokukat poradno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela tiez nieco asi skor v centre...tak ty pekne kukaj a ja budem cakat co najdes :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
mna to ale nebavi, vsetko je tam nejake divne...to nemozu mat tie penziony,hotely normalne stranky s cenami???? mna to potom nebavi pozerat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi nie, sak aj ja som to preto vzdala, asi pockam kym sa majka vrati a poverim ju touto ulohou 8-)
Odpovedať
nooooo nech pekne nieco najde... :-D :-D :-D kedy tam idete??? podte od 17.9 - dame kaficko na staromestskom namesti :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti my nemame presny termin, ja chcem draheho prekvapit, by som to zacvakala a povedala, ze ideme a basta :-D len musim nejako vybavit aby mal volno vtedy :-|
Odpovedať
ahaaaa... jak zenuska.... :-D :-D :-D mne listky a nasim kupil slavo, taakze im chceme zacvakat aj ubytko... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo sme si to vymenili trosku...on by sam od seba nic take neurobil, tak to ostalo na mne ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nooooo on aj heeej... len nema na to vacsinou cas :-) takze ja si take veci vacsinou vymyslam sama :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm... ja som zase vyletny typ a on ani moc ne, on ma sveta dost ked je v robote
Odpovedať
taak to verim... :-D ved ty trcis doma a on sa tara kade tade :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo tak tak .... aj chcem vidiet aj daco insie ako tuto blbu ba a nasu velkolepu dedinku :-D :-D
Odpovedať
a ty s nim nemozes ist na cesty???? reku ako doprovod??? obcas... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti a kto by mi dal tolko volna? sak ked som este nerobila tak som s nim chodieva, som bola az v dansku, krasne tam je inak :-D
Odpovedať
nooo ved hovorim,ze obcas :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz uz ani nie, nemni cas :-S
Odpovedať
Profilova fotka
momentalne je majka na check ine :-o
Odpovedať
nooooo snad teda odletia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak snad hej
Odpovedať
nooo ono cas by bol,ale nie je dovolenkaaa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alebo takto je to lepsie povedane ci napisane ;-)
Odpovedať
:-D :-D je to kruta realita... a clovek musi kalkulovat rovno s tym, ze chce aj cez vianoce volno.... ]-( ]-( este tie dva dni v prahe... a este by som isla rada aj na chatu..no to sa proste nakopi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak dajako, mne ostalo dakych par dni fakt nie vela, a to aj kvoli svadbe, muzicek ma este tusim 20 dni novej dovolenky ,lebo teraz len cerpal staru ]-(
Odpovedať
jaaaj, nech mi prihodi par dni este, ked ma tolko dovolenky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prva na rade som ja, potom si pytaj ty :-p :-p :-p
Odpovedať
:-D :-D ok... :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?