Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
dobreee raaanko :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko peti ;-)
Odpovedať
noooo uz si sama,coooo??? ako to zvladas??? :-) zatiiiim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooooo som, ale zatial ok, sak som tu cca polhodku a dake drobne :-D
Odpovedať
ja som tu uz od 6:50.... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
boooooooooze ty nemozes spavat??? =-) ci to mate taku prac. dobu???
Odpovedať
nemam taku pracovnu dobu,aaale nikoho tu nemam a nechce sa mi tu vysedavat do piatej,pol siestej...taak radsej pridem na siedmu a o pol svtrej padam... a v piatok mozem odist o tretej... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeej to by som brala, my mame fixnu prac. dobu od 8 30 do 17 00, ja sice pridem uz o 8-ej ale skor odist nemozem a ani sa mi to nepreplaca ]-( ]-( ja by som rada chodila aj skor a tym padom aj skor odisla, ale nezavisi to odo mna :-S
Odpovedať
no my mame pevne stanovene, ze tu musime byt od 9 - 15 a potom podla uvazenia, ci clovek pride rano alebo tu ostane vecer dlhsie... nooo ja sem chodim,ako sa mi zadari :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
toto by sa mi moc pacilo, sak to je superne ;-) ved to je jedno, hlavne ze tam prides :-D
Odpovedať
nooo pridem,pridem.... len pridem na deviatu a potom sa mi tu nechce vysedavat.... ]-( ono z Ivanky sa dalo len chodit bud skoro rano alebo uplne neskoro - medzi tym to bolo uuuplne zabite... ]-( ozaj - nevies,kedy nakoniec leti majka??
Odpovedať
Profilova fotka
sak to hej, to poznam :-S no jo bud musis ist strasne skoro alebo az tak po 9-ej hmmm vies ze neviem. mi pisala mail ze ked by som daco potrebovala ohladom roboty, ze jej mam volat do cca 15 30, tak asi letia o tej 16 -tej
Odpovedať
Článok sa načítava...
noooo ved dufam ,ze uz nebudem musiet metro znasat... :-D :-D boli sme sa vcera aspon z vonku pozriet na dom a bolo to tam uplne super :-D :-D este sme boli omrknut novostavby v ruzinove a to sa tomu voobec nevyrovnalo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si sa bola hrat na inspektora colomba?? :-D :-D :-D sak uz len jeden den a idete tam aj oficialne, nemusite takto na tajnasa chodit aspon :-o
Odpovedať
aaale mali sme tour de okolia novostavieb... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe....aj tak sa to da nazvat :-D inak si mi aj poslala ten link na tu stranku odkial objednavas parfemy a tak ]-( :-o :-p
Odpovedať
jaaaaaaj, to som zabudlaaaa... promin.... po robotke som skoro hned ficala na ten tour a potom plna dojmov mi to jednoducho vyfucalo z hlavy... :-N :-N nooo musim tu postu uz vybavit, nech mam tie nahrdelniky co najskor doma a pozem poreferovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nevadiiiiiiiiiiiiiiii mas odpustene, kedze islo o tu tour de okolie ;-) x-) x-) x-) a co si sa jake nahrdelniky objednavala?
Odpovedať
hmmmm, ja uz ani neviem....len viem ze boli dva... na jednom bol daky panacik ci co :-D :-D necham sa prekvapit .. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
booze ty si ale nakupca, ani nevies co si objednas :-D :-D :-D no ja som teraz na meninky dostala od uja swaraca taku krasnu supravicku, takze si davam chvilu pauzu s nausnicami a vecami podobnymi...ale jaka bude dlha to netusim :-D
Odpovedať
ja uz na take stranky ani chodit nemozem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak toto som ja nekupovala, to som dostala ;-) ale aj tak som mala v plane ze si to kupim sama, keby sa nieco pototo :-D uz som si tam aj daco ine vyhliadla :-N :-N
Odpovedať
faaaaakt??? a po com tento krat tvoje srdce tuzi????? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeeee este az tak nic konkretne to nie je len nejake drobnosti :-N :-p
Odpovedať
ono su to vzdy drobnosti, len potom clovek zaplati taku palku :-D :-D :-D otrasneeee..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooooo sak toto :-D :-D
Odpovedať
jaaaj, musim setrit.... ked bude byt - musim zariadovat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano...si musis riadne utiahnut opasok....ale zase peti tie umele kvety vela nestoja :-p :-p :-p
Odpovedať
noooo tie umelace hlavne netreba polievat :-D :-D :-D potom si pridem po radu, ze kde zohnat tie najlepsie umelace v ba.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, ako usetris na vode :-D :-D :-D jasneeeee budem ta cakat x-) x-) a kde mas photo? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?