Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak budem drzat palec, nech to vydrzis ;-) jaaaaaaaj som si dala pagacik z fornetkarne....mnaaam vyborny bol :-p
Odpovedať
mnaaaam...to by som si aj ja dala...aaale tu nic take nie je ]-( ]-( ]-( keby boli aspon nejake potraviny po ruke,aaale tu je tak ze nic... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame tu iba to a hlupe tesco, ktore mi uz riadne lezie na nervy ]-( ]-( vy ste na dost blbom mieste teda ak dobre viem, ze kde pracujes :-|
Odpovedať
my tu mame jedine jednu mini restiku a tot vsio.... aaaspon keby tu tesco bolo... hore stavaju ten cubicon a bude tam billa.....aaale to je tiez daleko ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm.... no to je na nist fakticky, akoze su tu aj take zavodne jedalne ale to u nas nehrozi, nejsom fajnova ale toto je uz nad moje sily :-S
Odpovedať
hmmmm, noooo to ti verim... :-D :-D :-D uprimne - ti robosi zrovna nevonaju :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak nejako :-D :-D :-D ...ale nist proti nim
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jemine to je len strvt na dve, a nuda jak hovado....idem asi citat druhu cast sumraku :-o
Odpovedať
noooooo teeeeda..... :-D :-D :-D ja som si chcela dnes zobrat sluchatka do roboty,aaale zabudla som ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, ja mam prvu pomoc vzdy pri sebe, dnes som isla jak keby som nejake knihkupectvo prepadla, tolko knih som niesla :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
helou. peti, to poznam, na tych gruntoch je to na hovno. my sme chodili s matkom vzdy jest na dlhace alebo do rosnicky. a este obcas do grilu, tam za kopcom
Odpovedať
Článok sa načítava...
nooooo ale to musim sadnut do auta.... ja by som uvitala take nieco, ze zbehnem,kupim a mam :-D :-D
Odpovedať
noooo ja by som potrebovala nieco take, ze zbehnem,kupim a mam :-D :-D maji, uz si dorobila pokyny??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, jasne. pokyny rozdane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak je to najlepsie, aj my ked daco chceme musime ist vacsinou jednu zastavku elinou a pak pesi cez nadchod a hor sa na tesco :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a uz som volala aj do sky, ale este stale nemaju od ba letiska rozpis letov. :-|
Odpovedať
tak ono tie spravy poslalo???? teeeda..mne sa tu vobec neukazovali ]-( ]-(
Odpovedať
noooo hadam ho budu mat co najskor....to je o drzku nevediet,kedy vlastne letis ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peti, to sa aj mne stalo uz, ze mi nezobrazilo najprv
Odpovedať
Profilova fotka
baby vravela, ze pravdepodobne bude let posunuty o taku hodnku aj pol, ze to co sme uz mali byt v nice, tak este len budeme odlietat. tak uvidime. :-)
Odpovedať
nooooo pozitivne bude, ze vobec odletite :-) :-) :-) taketo problemy.... ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale hlavne je ze teda aj odletite a ze letite z ba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, vies, ze to normalny clovek ani nevnima ako problem? mozno keby som bola zamestnanec, tak je to ine, ale zatial to ma len vyhody. presmerovali let do ba a nemusim sa trepat do viedne a este pravdepodobne aj naspat ked pojdeme, tak pristaneme v ba. a to ze posunu let mi nejak nevadi.
Odpovedať
nooooo ale zase kolko je takych, co im vieden viac vyhovovala.... :-) :-) tazko povedat...je mi jasne, ze pre vas je to lepsie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na to, ze videnske letisko stoplo vsetky ich lety, velmi dobre sa zachovali. ani jeden let nezrusili
Odpovedať
Profilova fotka
tych zase zadarmo prevezu z letiska do ba, takze ani oni niesu na tom tak zle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nasa majka je jaka optimistka, ja by som ich poslala do horucich pekiel a ona ich este aj obranuje x-) x-) x-) chcem tvoj optimizmus ;-)
Odpovedať
neviem.... ja uz tomu sky neverim....asi by som isla inou leteckou spolocnostou...i ked za ine prachy.... mna skor napada, ze ked nemaju prachy na taketo veci, ci platia aspon poctivo udrzbu lietadiel... ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nemozem na nich nic zle povedat. co sme s nimi mali problem, tak to ze nam let nejake 4 hodiny meskal, ale to bolo kvoli pokazenemu lietadlu v kosiciach. da sa s nimi normalne komunikovat a to mi staci. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?