Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaj tak, ja ze si zavisla od svojej sefky :-D :-D :-D no to mi jasne, aj u nas je to citit, ludia tak nevolaju a neotravuju :-p
Odpovedať
noooooo ono to ale o chvilku zacne ]-( ]-( ]-( pride september a nebudem vediet, kde mi hlava stoji 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo sak ale preto treba cez leto oddychovat ;-) a pak v plnom parou vpred :-D :-D :-D
Odpovedať
nooooo len ma to nebavi..... keby som tu nemusela sediet.... to je najhorsie.... taak pozeram novostavby a uz mi z toho sibe :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ti verim, este ze ja to mam svoju skvelu knizocku :-D a co vy nahodou nestavate ci chcete kupit nejaky domcek?
Odpovedať
nooo praveze neviem.... skor sa pohravam momentalne s myslienkou, ze by som sa na par rokov vratila do BA... kym sme mladi, kym nie su deti a ked budu deti, tak nech su blizko skolky,skoly.... lebo ta doprava z ivanky je dost o hubu ]-( ]-( ]-( ]-( takze neviem, pozeram byty momentalne.... 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no sak jasne.... a o tej doprave mi daco hovor :-S a co daju sa najst aj normalne byty za rozumne ceny?
Odpovedať
otazka je, ze co je to rozumna cena.... ]-( ]-( ja mam poziadavku jedine na terasku... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj tak, hmmm ja vobec nemam sajn kolko by mal stat taky byt v ba :-| taku poziadavku by som mala aj ja :-D :-D
Odpovedať
noooo ale ja by som este k tomu chcela jedine novostavbu....... som narocnaa, ja viem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale nejsi, sak preco by si mala nebyt narocna x-) x-)
Odpovedať
nooooooooo uz len vybrat a zafinancovat :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
asi tak nejako, tak budem drzat palec ;-)
Odpovedať
dakujeeeeeem :-) :-) :-) uz len nieco najst...sa mi paci ten eden park pri stvrkovci...
Odpovedať
Profilova fotka
nemni zac ;-) som prave docitala prvu cast tej knizky, som uplne uzasnuta :-D idem pozriet ze co to je ten eden
Odpovedať
nooo jaka robotka :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ale musim mat odpustene, proste od toho sa nedalo odrhnut , musela som to docitat az dokonca ;-)
Odpovedať
nooo oukej, ja som to necitala... ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale mala by si, mna to strasne chytilo aj majke sa to moooooooooooc pacilo :-)
Odpovedať
hmmmmmm, noooo uvidime :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa tesim, ze si aj filmi pozrem, som sa normalne ze namotala :-D
Odpovedať
jaaaaj, ja mam citania na rok dost...dovolenka za mnou, teda mam odcitane na tento rok :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaj ty takto, ja citam skoro kazdy tyzden daku novu knizku, som staly zakaznik na gorile alebo panta rhei :-D
Odpovedať
cafte baby!!! domi - to poznám, ja takisto :-) ale ja skor tú knižnicu oblieham ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky .... :-) ja len kukla a že Vás pozdravím, nie času akosi v práci a už idem domov za chvíľočku, tak iba na skok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj domi ;-) no ja som momentalne za nove knihy, ale aj dost casto si ich poiciavam od znamych
Odpovedať
Profilova fotka
my tak na vymenu s tymi knizkami ;-) ahoj dany
Odpovedať
Profilova fotka
rozoberáte knižky? no kedysi som bola čítací maniak ale ako nastúpila do práce, tak pomaly sa to vytratilo .... :-N
Odpovedať
:-) :-) :-)
Odpovedať
domi - ja robim raz za cas na nete prieskum novych knih, a sem tam si objednam, alebo tiez fungujem na vymene :-) len sa mi potom nevracaju naspat :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?