Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
domi - hej to fiha patrilo tebe, alebo tej Demi? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany - dakujeeem, ale nerada na to obdobie spominam :-( ale co bolo bolo , treba sa na to vykaslat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie domi ,ty uz iba spominat mozes :-) zatial trcim doma , som zienka domaca , robotka zatial nic , ale aspon na absolventsku prax nastupim od septembra
Odpovedať
Profilova fotka
domci - snad tej demi, lebo ja sa k tomu moc nechcem priznavat :-D ivik - tak tak, ja uz iba spominat....neboj ta robotka da dako poriesi...budem drzat vsetky prsty aj na nohach :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babky ja sa lúčim - odchádzam na "neskoré raňajky" :-D domika čo? chiiii .... tak sa mávajte pekne ...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem no este prazndninujem a uzivam si posledne letne dni , snad sa to uz potom zmeni
Odpovedať
Profilova fotka
dany cauuuu a dobru chut ;-) aleeee to boli take pubertacke vystrelky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivik - nemboj urcite, ja by som si hned s tebou vymenila, teda len tie prazdniny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no len prazdniny lebo nic viaci mi zavidiet nemozes
Odpovedať
Profilova fotka
aleeee no prestan :-) a co sa chystas dnes dobreho uvarit??
Odpovedať
Profilova fotka
no to si uz kazdy o mne mysli ze som sefkucharka :-) dnes bude len lečo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sak a nejsi? ze len leco, sak hlavne ze sa to da zjest ;-) sice ja leco vobec nemusim, ale sak ja nezjem skoro nic :-D :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to brasko dnes nie je doma , tak preto dnes bude leco , ja ho mam rada iba z cerstvej zeleninky , zavarane mi vobec nechuti , a ty co mas dnes na obedik ? no mala by som sa asi zamestnat ako kuchar
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm.... to je dobra otazka,opoved bude asi co tesco ponukne :-D no to by nebolo zle, sak dobrych kucharov je malo
Odpovedať
Profilova fotka
no v tescu mas toho vela na vyber :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ano ale obcas by to chcelo aj nejake teple jedlo na obed, ako napr. vcera som mala vyprazany syr :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zas vypražany syr velmi nemusim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja zase ten mozem, ja som neni zrovna masovy typ, ja radsej nieco nemasove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi , ty co za meninovy darcek cakas ? nebodaj hodinky?
Odpovedať
Profilova fotka
ivi - eee hodky tentokrat nie, tie si necham na neskor, jedny nove uz mam z dovolenky :-D cakam na swarovskeho supravu na toto : http://www.swsperky.sk/index.php?do=1... - budem mat nausky + privesok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wau , super su :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakuujem sa strasne na ne tesim :-) ivik ideme na obedik, pak sa ozvem, zatial papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut , pa
Odpovedať
Profilova fotka
ešte obedikujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dany, ja nie, ja som prave dopapala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a čo si také papala? ja som si dnes zajednala tú novú kaderníčku - taká som rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mala som tuniacika s pecivkom :-p jeeeej to je super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, rybička to je dobré papanie .... ;-) zdravé
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak ale mne velmo mooooc chuti :-) a ty si co mala dobreho na obedik?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja slané palacinky ;-) s jednou dobrou kamoškou čo už u nás nerobí, tak sme mali stretko v meste a boli sa aj najesť. Ináč moc nejedávam v meste, som skôr na suchej strave :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?