Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka, ale no trosku sme kecali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej vsimam , vsak maj sa maj je tu uz o chvilu
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, sa to ani nezda jak to rychlo prebehlo
Odpovedať
baby, ja som teda pekne pozadu s prípravami keď vás tak čítam. Dnes bol ťažký deň v práci, nič som nestíhala.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - preco si pozadu ? co este nemas?
Odpovedať
ivka, ešte vôbec nemám poplnočky, ani topánky k nim, drahý nemá topánky, košeľu..no viac vecí nám chýba. Včera som si objednala pinetky do vlasov a rozhodla som sa, že závoj nechcem.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi neboj sa , este postihate
Odpovedať
Dnes som chcela ísť do solárka, hold ale čas mi tak rýchlo ubehol, že nestíham. Dnes som práci obetovala takmer celý deň, tak sa majte baby, ja padám domov. Večer sa tu zase objavím.
Odpovedať
Profilova fotka
utekaj , pa
Odpovedať
Profilova fotka
halo,halo..je tu niekto?
Odpovedať
ahoj lucinka, chcem sa ťa opýtať či k tvojím šatám budeš mať závoj?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, ano..mam ho zajednany..ale ja chcem mat vlasy vypnute...obavam sa,ze ak bude moc teplo tak s polorozpustenymi alebo rozpustenymi by som to nevydrzala
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky babky, o com sa bavite??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domi, dokopy o nicom
Odpovedať
Profilova fotka
tak to niekedy obcas byva, a ty ako luci, pripravy v plnom prude? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka - ja som tiez rozmyslala , ze budem mat asi vypnute vlasy kvoli teplu , ale viac sa mi pacia polorozpustene
Odpovedať
Profilova fotka
aaaale, pripravy ani nie..od piatku mame oznamka vytlacene, v stredu budem mat obalky takze potom zacneme posielat a pozyvat..inak, veeela veci nam este chyba...ale hovorila som dnes s nasou koordinatorkou tak hovorila,ze spravi nam kalkulaciu a potom si na to sadneme a dohodneme co a ako...tak sa to potom asi rozbehne..
Odpovedať
Profilova fotka
čaute,idem vás na skok pozdraviť,lebo sa chystám pozerať Panelák x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooočinko serus,neni možné, že sa tu aj ukážeš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj lenti. no flakam to riadne, ale nejak ani nieje nalada. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bryyyyyyy vecer, co tu noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
aj keď si tu neni,my ťa spomíname :-D ,aj dnes s domčúrikom :-N nálada neni kvôli robote?? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
čau jani,nachystaná na Panelák?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani :D lenti, hej kvoli robote. prave pozeram, co noveho na profesii
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - jasneeee, teraz som sem dofrcala, ked je pauza medzi priatelmi a panelakom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani, som pisala na fb, ale napisem aj sem :-) nema nejaky motivacny list, co nepouzivas?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som taka pazrava od weekendu, ze az.... som teraz kolac zrala....a neee, ze by som si odkrojila, rovno z pixle lyzickou som to dlabala :-D a teraz pozerm, ze mam nove znamienko na kolene a ono to bola cokolada z kolaca :-D male dieta je nic oproti mne v gebreni :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to s tou robotou je strašné ]-( ,aj môj otec dostal od 1.3.výpoveď :-( ,ale viem,že u teba je to iné :-S jani,ja som sem došla na skok,lebo už som nažhavená na panelák :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-D :-D :-D co si taka rozozrana?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?