Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - to aby ste nezabudli ci ako? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akurat som to ooocenkovi hovorila, ze robis dnes do 15-tej ale nemas tam sefa, tak mizis o 14 30 :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme mali obrad s tlmocnikom a ja aj ked mi to po slovensky povedali aj po nemecky povedali, ja vzdy ano a este k tomu aj po nemecky ano som povedala - som nevedela, ze kedy treba, tak som pre istotu vzdy ano povedala - na ze nech to urcite plati :-D :-D :-D
Odpovedať
domi - sice nie si daleko od pravdy, ale mizim tak skoro preto, lebo si idem este na postu pre balik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak treba radsej viackrat nech je to na 100% iste x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to :-D no to by bolo, keby mi svadba neplatila len preto, lebo som malo krat ano povedala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak ale vyuzivas to ze neni sefulo v robotke ;-) jikus - tak to by teda bolo :-D :-D
Odpovedať
domi - no jasne, ved jak inak :-D Dneska ideme do SC skusat saty pre svadobnu maminu, no som zvedava, ci si vybere, lebo ona je este horsia v tomto jak ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak ten tyzden taaaak rychlo presiel a ja uz pomaly ficim naspät :-(
Odpovedať
Profilova fotka
domi - tak to drzim palec a kam do sc idete skusat? jikus - no mne sa ani nezda, ale tebe asi ubehol rychlo a co uz musis ist naspat?
Odpovedať
domi - do salonu Angels, budem mat odtiaľ svadobne a popolnočky su zdarma, mama este nevie co bude chcieť, tak tam ideme mrknúť, že či si vôbec niečo požičia . . . Lebo ja sa prezliekať nebudem, keď máme len tú večeru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty mas saty z angelsu? som myslela ze mas z pk =-) ja som tam mala ist tiez skusat saty, lebo tam aj znama robi ale jaksik mi to nevyslo a dobre som mala tie najkrajsie satocky ake som videla :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
domi - no povodne som mala z pk :-D Ved som ti nehovorila, jak sa ja nikdy nemozem rozhodnut? Najprv som si zajednala jedny v PK, ale asi sa viac pacili mame jak mne . . . Ale nakoniec mam z angelsu, aj by som ti poslala link, ale akurat moje maju len take prťavé :-) Ty si bola krásna nevesta, dúfam ze aj na mna sa bude dat pozerať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaj tak, tak sa mi to nesnivalo :-D :-D ...no sak posli zoberem lupu a kuknem ;-) a dakujeeeeeeeeem ... a prestan s takymito recami aj ty bude kraaaasna nevesta x-) x-) x-)
Odpovedať
salonangels svadobné S 3527 S 3527
Odpovedať
Profilova fotka
domi - pjekne su, nazivo ale budu este krajsie ;-)
Odpovedať
Dufam domi :-) No majte sa všetky krásne, ja už pomaličky utekám :-D Pekný víkend, a nech je pondelok strašne ďalekoooooooooooooooooooo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domiiiiiiiiiiiiiii a aj tebe pekny weekend ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
cau domi a pekny vikend domci - no musim ist na 4 dniky robit, preto musim naspät :-S
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj to je na nic, si si mohla este uzit rodnu hrudu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no neda sa :-( ale zistila som, ze s nasimi by som uz byvat nemohla :-N ako oni su zlati mili,ale neni nad vlastnu domacnost 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to verim.... vies oni to trosku inak beru asi sa im dcera vratila do rodneho hniezda a tak :-) bol s tebou aj muzicek ?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, sama som bola, niekto musi zarabat peniazky a starat sa nam o kocura :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy mate kocura??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, uz 2 a pol roka - nasho felixa, nase ditko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame zase nase eduska - havinka a ten ma tiez 2 rocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute spat. aj ja chcem psika alebo skor psikov :-) ja som nikdy nemala. jedine skrecka, andulky, rybicky, kuriatka, kohuta ale psika nie
Odpovedať
Profilova fotka
no je to nase zlaticko, aj ked je to obcas taky cert :-D inak ty si bud dnes nemala vobec ziadnu robotku abo si taka sikovna, ze zvladas aj pracovat aj pisat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano nam je uz davno znamy tvoj zverinec :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - kohuta???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?