Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sa niekto mal :-p a domi kde mate vlastne akoze oslavu svadby? si to mozno uz spominala, ale ja si jaksik nepamatam :-N neee, to ja tak do buducna, nemam presne stanoveny termin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásny dník babky 8-) no tak sa hlásim aj ja ;-) tak som 4-ka dnes :-) ale za chvíľočku aj pôjdem preč - máme v práci gulášku tak s nepracuje ... tak pohodkaaaaaaaaaaa :-D budeme váľať šunky a grilovať :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dany - tak to mate krasny pracovny piatok, ja by som taky tiez brala, kde to pracujes? asi k vam nastupim :-D :-D :-D
Odpovedať
Domi v reštike Na Mlyne - Hrnčiarovce nad Parnou. Chcela som ti poslať link, ale nejak im blbne stránka . . . A na tento víkend už máte niečo vymyslené? Či svätý pokoj doma? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - no kľudne, zbierame nové sily momentálne ešte jednu - dve hľadáme ;-), len škoda že si trošku mimo kraja :-D ... tak sa vážne lúčim ... už ideme z práce hromadne 8-) čauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
no sak pozrem na to neskor :-) uz som spominala, ze by sme chceli urobit taky maly vyletik do gabcikovo a aj do cunova ist trosku popozerat ;-) a vy co ako to vyzera s planmi na tento weekend?
Odpovedať
Jej vidis, jasne, uz si spominam ;-) My ideme zajtra pozreť kamošovi - svedkovi na Záhorie na chatu, ale ideme na motorke, zas ma tri dni bude bolieť zadok 8-( A v nedelu má zas k nám prísť druhý svedok - moja kamoška kuknúť, ešte u nás nebola a furt sa jej nechce, vyhovára sa, že netrafí
Odpovedať
Profilova fotka
tak ich ide trosku skontrolovat a uistit sa ci su pripraveny svedcit :-D :-D :-D boooze ty si ale fajnovka :-p ja sa tesim kedy ma sesterkin muz povozi na jeho novej motorecke paradna je :-D vy budete mat za svedkov kamosov nikoho z rodiny?
Odpovedať
Profilova fotka
dany - noooo tak nist, ale dakujem za pozvanie :-D ... prijemnu grilovacku zelam paaaaaaaa ;-)
Odpovedať
No Domi povozit sa je jedna vec, a sedet na tom pol dna druha ;-) Hej budeme mať kamošov, s mojou kamoškou sme dohodnuté už asi desať rokov, že si budeme svedčiť :-D
Odpovedať
Vy ste to ako mali?
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved dobre ja si z teba srandu robim, ale asi nemate dobru motorecku ked ta ten zadok boli :-D :-p no ja som mala sesterku, lebo ta mi jak sestra a riso mal svoju krstnu, lebo kamos mu to odriekol ;-) aha takze to mas kamosku z detstva, ked ste si slubili ze budete na svadbe svedcit jedna druhej co?
Odpovedať
Článok sa načítava...
No to o tej motorke musim povedat nastavajucemu ;-) Hej, poznáme sa už asi sto rokov s tou babou, bude aj svedok aj družička :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by si teda mala :-) superne vyriesene, je to take prakticke :-D boooooooooze sa mi to strasne nechce byt ]-(
Odpovedať
ahojte baby, som včera odišla bez pozdravu, hanbím sa ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi si cislo 5 :-D ...ale nemas sa zaco hanbit, si mala urcite kopec robotky ;-)
Odpovedať
Prišlo číslo päť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi sa to tu trosku rozbehlo konecne :-)
Odpovedať
Hej, hej, fiči to tu . . . :-D Domi tvoj manžel mal čierny svadobný oblek?
Odpovedať
Profilova fotka
ano mal cierny oblek, taku bielo - kremovu koselu a kremovu serpu s motylikom , kuk sem : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Sak ja to mam davno omrknute, len som si nebola ista, ci je to naozaj cierna ;-)
Odpovedať
Ja by som môjho v živote nepresvedčila, aby si dal motýlik . . . Ale Riško bol feši ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaj sak ale nevadi, mozem sa kuk este raz :-D noo a to si toho motylika vymyslel on sam, ze on nechce vestu ani kravatu a basta 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase na chvilu kuk - bola som nakupit nieco na obedik :-) vonku taaaak nadherne pocko a ja sa nemozem ist kupsat - poraza ma
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa chystas dobreho ukuchtit? hej a aj ja mam momentalne ten problem ]-(
Odpovedať
Baby pripájam sa, tiež nemáme v robote bazén :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi tu nejde o bazen ;-) ale o istu stopku ktora teda aspon mna v tomto brzdi
Odpovedať
Profilova fotka
domi - vitaj v klube no na obedik bude nieco typicky slovenske - bryndzove halusky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikus dik mnaaaaaaaaaaam halusky :-) prifrcim na obed :-D
Odpovedať
Jasne, už mi zablikala kontrolka :-D Ale šak kupat sa mozte, nie? Ved ako v tych reklamach, co uz prestali chodit - aj plavat, bicyklovat, surfovat, vyliezt na Everest, vsetko sa moze :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?