Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ty akoze na svadbu ides skusat piect ci ako?
Odpovedať
Profilova fotka
no my ideme piesť na svadbu doma koláčiky a s tetou ideme aj tortičky dve a ja som chcela ovšem ak budem mať čas :-p si urobiť aj také tie mini tortičky .. .čo bývajú pri poschodových ... tak idem vyskúšať dnes, ako mi to pôjde.... ak sa s tým moc nezaprprem, tak by som si to spravila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no sak jasne, ked k tomu mas vztah a hlavne ked to vies tak neni o com :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm no uvidíme uvidíme .... :-) panečku teď kukám, že piecť som napísala so "s" no ja som degeš ! sorrky ospravedlňujem sa za preklep a následnú nevšímavosť :-D Domi môžem sa spýtať, že koľko ste mali druhov alkáču a počet? Stále myslím,že je málo ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si to ani nevsimla, taketo malickosti neries, ja som uz popisala kopec sprostosti :-D juuuuuuuuj to ja neviem ze kolko ich bolo presne, viem ze sme ratali 7 kuskov na osobu, ak sa nemylim :-|
Odpovedať
Ahojte baby, no konečne sa tu rozhýbala diskusia. Ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
kuskov čoho? =-) ja myslela alkohol - alkáč .... a nie koláčiky ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - celkom dobre a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
dany - sorryyyyyyyyyyyyyy ja som myslela kolacov :-N :-N :-N alkohol no to ja ti fakt neviem, to som ja nemala na starosti, ale viem ze nam toho dost poostavlalo, teda hlavne tvrde, lebo u nas su vsetci viac menej vinovi ;-)
Odpovedať
aj ja, dá sa máme s manželom pracovné leto, kolega mi práve zamával, ide od zajtra na dovolenku do Tunisu, juj ako mu je dobre, všetka jeho robota mi ostala tak som happy :-) :-) :-)
Odpovedať
som chcela povedať, že celé leto budem trčať v kancli, ma porazí
Odpovedať
Profilova fotka
a dovolenka ziadna? ani v septembri? ja by som si dala hned dalsiu dofcu :-D a inak co nove nemas nic?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky andzi :-) taký dovolenkujúci kolegovci to vie niekedy naštvať :-D poznám ... ;-) domi - nevadí a ďakujem za info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany - neni zac, neviem ci som ti nejako moc pomohla :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no domi pravdu povediac ani moc nie ;-) ale som slušne vychovaná a poďakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super :-D :-D :-D ja fakt neviem kolko sme toho mali, my sme mali zhruba cca 85 ludi na svadbe a ako som povedala alkohol nam nechybal. a vy mate kolko ludi vlastne mat na svadbe a kolko alkoholu mate uz zakupeneho?
Odpovedať
Profilova fotka
no my máme cca 120 - strašne veľa mi to príde ale akosi sa nás toľko nazbieralo - nemám presný počet zatiaľ odsúhlasený od všekých kto príde a kto nie ale toto je číslo, ktoré neprekročím ani keby čo bolo. Kto sa nevojde má smolu :-D a máme zatiaľ 30l červené, 40 l biele vínko, 10 l fernetu, a pak kartón vodky, KB chceme kupovať 2-3 kartóny, a borovičku asi 2 kartóny ... keď ja neviem ako sa kto rozpije, tak mám stále pocit, že toho bude málo ale doma ma uisťujú, že postačí ... tak neviem ... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany - to je dost si myslim aj ja, sak pozri ked sa daco vypije bude sa pit to co je ;-) . my sme tiez toho tolko pokupovali, ze teraz to len posuvame dalej, lebo toho dost zostalo
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz som zbadala temu kde sa bavia o tom kolko sa popilo, hodim link ;-) http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj ď - idem ešte mrknúť na chvíľku, lebo o pol končím v práci -až tak super :-) tak pekný dník prajem ešte domi, pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neni zac este raz a aj tebe pekny den ;-) paaa
Odpovedať
Profilova fotka
halllo krasne piatkove ranko zelam, dufam, ze aj dnes sa tu zideme vo vacsom pocte ako cislo 1 :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj. hlasi sa cislo 2 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafff no vitaj cislo 2 :-D teraz mozme tipovat kto bude cislo 3 x-) x-)
Odpovedať
3 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
supeeeeeeeeeeeeeer uz sme triiiiiiiiiiiii :-D :-D :-D vitaj domi ;-)
Odpovedať
Ahojte, vitám :-D
Odpovedať
Už sa nám to kráti, víkend klope na dvere 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no konecne mame patecek baby, sa taaaaaak strasne moc tesim, lebo ja uz asi v tej robotke nezvladnem dalsi den :-(
Odpovedať
Ja som mala tento týžden lážo - plážo, ale šak dojde zasa pondelok, fuuuuuuuuuuuuuuuuuj :-| Dnes idem konečne zaplatiť zálohu do reštiky, už som tam mala byť pred mesiacom, nejak nie je času :-N Domi tú Prahu si plánovala tento víkend, či nejaký ďalší?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?