Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
A vnutri sa nechcem fotit, mne sa take fotky nepacia :-p Ale v pripade zleho pocasia (jak sa poznam bude liat jak z konvy) mame rezervovany ČK, ale to nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, netreba nikoho informovat, fakt len vtedy len keby ste sa chceli fotit v kastieli inak netreba :-D ved v poho, ja rada pomozem ak mozem :-)
Odpovedať
Ozaj, a kolko ste sa tak cca fotili? Take dve - tri hodky dufam stacia . . .
Odpovedať
Závidím že už máš po, ja sa už teším na trinásty september 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale domi neboj aj odtial budu v pripade nudze krasne fotky, sak fotograf je sikovny a urobi ich prekrasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale domi 3 hodiny je zbytocne vela, stacia tie 2 hodky si osobne myslim. my sme tam boli asi tak tie 2 hodiny ak sa nemylim, uz neviem presne, ved to bolo uz davno :-D :-D :-D nezavid, vsetko bude ok, ani nebudes vediet ako a bude po tom :-o
Odpovedať
Ale mne sa hradove a atelierove nepacia :-( Uvidime . . .
Odpovedať
Profilova fotka
neboj dajako sa to vyriesi a prsat nebude a hotojo ]-( :-p :-p :-p
Odpovedať
Ja viem, všetko to rýchlo ubehne . . . Veď na Valentína sme boli za farárom zarezerovať termín v kostole, a už to klope na dvere ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak,a uz budete len spominat ze aku ste mali krasnu svadbisko 8-)
Odpovedať
O kolkej ste mali obrad Domi?
Odpovedať
Profilova fotka
my o 16-tej
Odpovedať
Článok sa načítava...
A že svadbisko - my len takú svadbičku chvalabohu :-D
Odpovedať
Aj my, aj my!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ale no sak metafora, co ma hned opravujes 8-(
Odpovedať
Sorry, hanbim sa :-x
Odpovedať
Profilova fotka
super - si myslim ze to je taky rozumny cas, o 18-tej vecera a tak dalej.... no odpustam ti :-p
Odpovedať
Ďakujem 2x :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo moze byt... a co dnes mas nejake volno v robotke ked mozes tolko vypisovat?
Odpovedať
Ale čoby, nechce sa mi, je mi teplo :-D Ale tiež je pravda, že mám chefa na dovolenke - ale už iba zajtra :-| Akurát otváram listose a za chvilku padam do mesta na postu - sefovi dosli spanielske cd-cka, sa potesi jak maly chlapec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaj tak takze tam je pes zakopany :-D :-D :-D aj ten nas by mohol ist zase dakam aspon na mesiac :-D :-D :-D :-o ja si davam s postou pokoj, myslim ze aj tety postarky sa potesia x-) x-) x-) a co za cd-cka si objednal?
Odpovedať
On si večne vymýšla také špeciality, čo zhánam hore dolu po Slovensku :-| Je to španielska skupina Bajo Fondo - 3 CD. Napriklad na gorille ich dodávajú za 4-8 týzdnov, on to samozrejme chcel hned . . . Nakoniec som zohnala z Cadce za tyzden a pol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sikovne dievca, no nas mi taketo ulohy na stastie nedava, ale sem tam sa najde nejaka pri ktorej sa mi rozum trosku zastavi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak som späť pánečku baby ale píšete ako draci, no toto - ja v práci mám nervy nervózna som ako pes a ešte aj dnes som zistila že mi chýbajú peniaze a som sa aj vyrevala , že som debil a tak ale teraz nakoniec kolegyňa si spomenula, že preplácala jeden blok a nezapísala ho ... uf ale mi odľahlo, no 260,- € nie je málo ..... tak som taká happy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
už som si myslela, že mám málo výdavkov, tak aj v práci niečo treba zasponzorovať, ako sa to vraví? Že na posratého aj hajzel spadne - s prepáčením .... no tak taký som mala pocit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dany :-) juuuuuuj to s tymi peniazmi nie je sranda...ale hlavne ze sa to nakoniec vysvetlilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a super prirovnanie s tym wckom :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domika ani nevrav, no ale troška vzrúša som mala aj keď nepríjemného .... a to prirovnanie u nás bežne v používaní :-D je to výstižné
Odpovedať
Profilova fotka
ale fakt hlavne ze sa to vysvetlilo, ale viem si predstavit jak si sa ty musela citit :-( .... ako aj mne je to zname, len ze teraz sa to tak paradne hodilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm :-) dnes idem doma skúšať piecť tortičky - tak som zvedavá ako sa mi vydaria .... ;-) zjesť sa pak budú hádam dať :-D peťko bude mať namiesto koláčika v piatok :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?