Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neniiiiii ]-( obcianstvo mam stale slovenske, len na svk uz nemam trvaly pobyt :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak ja len zo srandy x-) x-) x-) nehnevaj sa na mna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na teba a hnevat sa? to neeeeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeeeeeeeeem :-D :-D :-D a co sa uz tesakujete na dofcu? ja by som sla este niekam :-( som si aspon vydrankala od manzelicka teraz cez vikend nejaky mensi vyleticek pojdeme do gabcikova a aj do cunova kuk :-)
Odpovedať
Domi my chodievame do Gabcikova hocikedy (mame to kusok), možno sa stretneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej domi to by bolo super ;-)
Odpovedať
Náhoda je blbec, takže uvidíme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super domci, take vyletiky mam rada ;-) no my sa uz mooooc tesakujeme na nase dve dovce - uvidime ake pocko budeme mat
Odpovedať
Profilova fotka
ake dve? sak ja viem len o tom grecku, idete aj niekam inam? =-)
Odpovedať
Niekto sa má |-|
Odpovedať
Profilova fotka
hm dve dovče :-( je asi nepôjdem na žiadnu tento rok ...
Odpovedať
Profilova fotka
no ideme este na taku minidovcu - tri dni budeme byvat v takom zamku ;-) no mozno uvidime aj nejake to strasidlo :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
domi ja keby mam este nejake dni dofci navyse frcim zase niekam, kakat na prachy, oddychovat treba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
frčím ja na obed - povybavovať čo treba ...
Odpovedať
Profilova fotka
dany - dobru chut
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaj asi viem kam idete jikus, teda aspon dufam :-| ja stale rozmyslam nad vikendom v prahe, by som chcela draheho prekvapit :-) dany - ok, dobru chut a vybav co treba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domci - sem http://www.schloss-rheinfels.de/ jaaaj som vcera behala po meste - 3 mesiace som tu nebola a tolko novych obchodikov zase pribudlo
Odpovedať
Vikend v Prahe musí byť super . . . Ja by som mojho skoromazela na také niečo nenahovorila, on je taký domased ;-) Ved aj na dovcu sa vzpieral, ale nakoniec podlahol tlaku okolia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - tak to som zrovna nemyslela, ja ze niekde tu na svk :-) ale pjekne to tam je ;-) si viem predstavit si si aj daco pjekne kupila? baby idem aj aj daco spapat, som za chvilu spat, idem len sem o miestnost dalej do nasej "akoze" jedalne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - sak ale vypadnut obcas treba, sak ja neviem co on na to povie, chcem mu to dat ako prekvapko ;-)
Odpovedať
Dobrý chut Domi, ja tu momentálne oprskávam klávesnicu melonom :-D
Odpovedať
A už píšem celkom jak Maďar :-(
Odpovedať
Asi mám veľa cukru v krvi, som moc rýchla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - som spat a dakujeem :-) hej pozeram, ze dnes si nejako ultra mega rychla :-D :-D
Odpovedať
Domi môžem sa niečo spýtať? Prosím ťa ako dlho ti robila kaderníčka vlasy? Lebo práve som dovolala s kozmetičkou, a nejak sa nám kryjú časy . . . Budú dve hoďky na vlasy stačiť? Dík :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domci - mne robila vlasy asi od 8 30 do 10 - 10 30 neviem presne, ale viem ze uz o tej 11 15 sme sa sli fotit. mne robila uces a aj ma licila jedna a ta ista :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a medzitym sme mali aj pauzy ;-)
Odpovedať
To by bolo super, len tak sondujem, lebo som sa dnes kadernicke nemohla dovolat, ze sa jej rovno spytam . . . Ja som ratala take max. tri hodky, ale asi jej poviem, nech stiha za dve, lebo potom uz nema volno kozmeticka, mohla by az pred obedom, a my sa ideme o 12-tej fotit . . . Ozaj, za to fotenie v BD sa neplati alebo co, ze? To len tak staci prist do parku a pozovat?
Odpovedať
Profilova fotka
domi tie 2 hodky by jej mali stacit :-) no za fotenie v areali parku sa neplati len keby ste sa chceli fotit vnutri v kastieli ;-)
Odpovedať
A nemusime tam iste predtym,ze? Normalne staci dojst a sa fotit? Zhanam predbezne info :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?