Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki peti, aj ja pomaly prcham, zitra se ukaz ;-) paaaa
Odpovedať
Profilova fotka
doviiii
Odpovedať
Profilova fotka
dovi dopo slavka a jopo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hallo hallo hlasim prichod na front MS :-D :-D :-D Kto sa prida do boja???? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby zase nasa skvela tema padla uz na druhu stranu zoznamu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) pravidelne čítam túto tému aj keď moje príspevky by sa dali spočítať na jednej ruke k tejto téme .... no babky, ste už povydávané, tak asi máte málo času na klábosenie na MS. Asi pracujete na tom aby ste sa presunuli na modrého koníka ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dany - no niektore z nas sa chystaju presedlat na konike a ostatne su asi jaksik zaneprazdnene pracou :-D .... ty ako pozeram mas este pred svadbou, tak drzim palec nech vsetko vyde podla vasich predstav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi ďakujem, no teda sa kukám na ponuke, že kde je táto téma a ona je fakt na druhej strane až ... kedysi bola stále na prvých priečkach :-) no máme pred svadbou, už sa mi vidí stále, že nestíham, tak mám stresy menšie ... keď sa ma niekto spýta, že či mám napr. v stredu voľno, tak ja hneď počkaj - kuknem do notesa - a pak noooo nemôžem už mám niečo naplánované :-D no som jednoducho mimo sveta teraz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany - neni zaco ;-) .....noo je to smutne co sa deje s nasou temou :-( to je pochopitelne a neboj vsetko bude super nestresuj x-) x-) x-)
Odpovedať
Pani Žilková tuším oživuje tému - aby neupadla do zabudnutia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi tentokrat nie ja , to tu este slecna danyledu :-D :-D :-D
Odpovedať
Hups, tak asi píšem rýchlejšie ako čítam :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
asiiiiiiiiiiiii :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jéj :-) no oživujem, kedysi som si ju čítala každý deň a teraz je stále kdesi vzadu .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany - tak tak, ale to vacsinou tak byva ale ako vidim aj ty mas svoju srdcovu temu :-o
Odpovedať
Ale veď baby asi dovolenkujú . . . Alebo aj pracujú sem - tam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - oni na to proste kakaju, sa im nechce prispievat, hovorim z vlastnej skusenosti :-N
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky, tak sa k vam na chvilu pridam a mozeme spolocne bojovat o ozivenie temy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau x-) x-) x-) x-) no sak sa patri ked si sa konecne vratila na rodnu hrudu :-D :-p
Odpovedať
Vidíš Domi, veď to tu vôbec neupadá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi nejeduj :-o
Odpovedať
Profilova fotka
domi - nooooo ved to :-D aj ked uz to neni az tak uuuplne moja rodna hrud, bo som musela odovzdat moj obciansky :-( a zostal mi uz len pas ;-(
Odpovedať
Nejedujem, podpichujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si pozri par mojich prispevkov dozadu, janocka to dobre okomentovala ze vykriky do tmy :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíte a už je nás tu trošku viac ....
Odpovedať
Hej, už sa viacerým nechce makať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - a to ako fakt? =-) a ty sa akoze na stalo stahujes do nemcurova?? domi - ved vidim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dany -hej konecne sa zvysil pocet z jednej na 4 :-D domi - nooo ja uz na to kakam, lebo je to na h.... vsetko u nas ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tam uz nastahovana 5 rokov, ale od buduceho pondelka uz oficialne 8-) ale to pssssssst, to tajne inak by bola pokuta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne, ja mlcim ako hrob ;-) ..... tak teraz je z teba oficialna nemcurka :-p :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?