Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani so mnou, mozart gule nemlubim a ani tuto zmrzku, je to hnus :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeeem toto sa mi stalo prvykrat v spolocnosti ze ma niekto takto verejne okakal :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ty si hnus. je dobra ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ani nejaky vtacik ta neokakal este? mna uz hej. =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
eee neni, draha jak hovada a nestoji za nist, to si radsej 3 magnumy ta tie peniazky kupim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nooo vtacik aj hej tusim, ale ne tak verejne, on to nechal na doma x-) x-) :-N
Odpovedať
nooo tu nobl zmrzku som este nejedla, bo tiez tie gulken nemusim..... aaaale noo vies domi, to je pre taky nobl jazycek ako ma majka - teda zmrzlinka za 150 koruniek, zmrzlinka vo francuzsku..... ona len take fajnoveeee :-D :-D my chudinky si i so zmrzkou z bielu vystacime :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak pravda pravduca, my sme predsa len ubohe smrtelnicky :-D :-D
Odpovedať
mna okakal v londone :-D :-D mily vtacik... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ze nobl jazycek inac, v rakusku som prvy krat videla takuto krabicku na magnum http://www.shelflife.ie/img/April%200...
Odpovedať
Profilova fotka
to bol taky londynsky ptacek, to si vaz, to nebol obyc slovensky holub :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti, tak to uz hej. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
teda ti rakusaci sa maju, este aj magnum maju v krabicke =-)
Odpovedať
ja magnum moc nemusim, som si dala ten s dvojitou cokoskou - toooo uz bolo prilis a posledne som si dala ten klasicky a slavo ho nakoniec mal, bo mi nechutil.... ja vzdy vymyslam, potom to nechcem a slavo dojeda...takze standardne u nas kupujeme tri nanuky namiesto dvoch a podobne :-D :-D
Odpovedať
a neprinasa to nejake stastie,ked cloveka okaka vtak??? reku hodilo by sa nam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam najradsej mandlovy magnum, iny nelubim a s tym dojedanim je to tak aj u nas, moj manzel je dojizdak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja naviac lubim biely
Odpovedať
Profilova fotka
peti mysliet si to mozes, zakazane to neni ;-)
Odpovedať
to si pamatam,ako mi jedna zena dohovarala,ze priatel nie je odpadkovy kos :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a po mne taketo dobroty nikto nedojeda, lebo nic neostane :-D
Odpovedať
ok, takze v to budem verit a cakat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt??? no take sme my este nezazili, ale co nie je moze byt ako sa hovori :-D draha ty si taky srotovnik? ze som si to vobec nevsimla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale som, takychto veci sa ja neviem dozrat
Odpovedať
Profilova fotka
peti, a to cudzia zena?
Odpovedať
Profilova fotka
no akoze aj ja neodolam sladkostiam, ale dakedy by mi viac oci jedli ako zaludok :-N
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak :-D
Odpovedať
nebola cudzia.... :-D :-D :-D aaaale predavala take chudnuce zazraky... :-D :-D :-D jaaaj, idem si cestou daku zmrzu kupit... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti daj si daku aj za mna ;-)
Odpovedať
jasan daaam, nemam s tym problem :-D :-D
Odpovedať
ok, babken..idem ja pomaly uz smer domov... :-) :-) pokukam doma, co mame nove na fb :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?