Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj, povodne som chcela ist kuk nejake nike zaby, ale nechcelo sa mi trepat na druhy koniec, tak sme len tam zbehli a dobre sme urobili. :-D peti, co ste to mali za fotak, s ktorym ste pod vodou fotili?
Odpovedať
hmmmm, ja nevieeeeem... tusim to bol olympus...hej, olympus... daky... Slavo kupil, aby mohol fotit pod vodou, kedze on je maniak na potapanie 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
olympus ma tusim tie mjusle. :-) pekne fotecky to robi
Odpovedať
heeej, tusim take nieco.... nooo mne to bolo jedno...aj tak to mal debilne nastavene - on si nastavil, ze ked sa chvilku nepouziva, tak ze sa vypne... no kto ma na to mysliet pri delfinoch???? ]-( ]-( ]-( som mu pekne vynadala ]-( ]-( ]-( a najdolezitejsie - nechcel ruzovy, tym padom bol pre mna nezaujimavy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akurat vtedy? inac to nasere. nam sa stalo v grecku, ze sme sa isli lodou kupat do jednej zatoky. brutal biely piesok, modra voda a nam sa fotak vybil? mame akurat take mizerne dve fotky... ]-(
Odpovedať
nooo on bol nabity, len je tak nastaveny, ze sa po chvilke vypne. takze ked chces nieco odfotit, tak ho musis zapnut, cvaknut a taak... :-| :-| :-| ach jioooo, si tu este??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo som tu. ale aspon nejake fotky mate, tak je fajn :-) ale aj tak nakaka :-|
Odpovedať
noooo nejakeee :-D :-D :-D ach joooo... chcem ist domov... v piatok hlasia horuce pocasie - isla by som sa kupat :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, aj zajtra ma byt 36 :-S a cez vikend klasika - ochladenie
Odpovedať
hmmm, zajtra neee....musim sa poradit so slavom, ze ci nedam dovolenku a nepojdeme sa dakam kupat... :-) aaale na zajtra hlasia nejaky ten oblak,aaale v paatek ma byt jasno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hello babule, ste tu? som sa prisla aj sem kuk, ked som uz teda doma :-D :-D
Odpovedať
no ahoooooj.... noo rozpravaj,ako bolo? kde ste boli?? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cauky peti, supej bolo :-) boli sme v alanyii v casti konakli, 5 * hotelicek, krasna plaz, more bajecne, proste relaaaaaaaaax x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, aj ja chceeeeem. do mrne. jedine stastie, ze tu mame klimu, ale vyleziem von a umrem
Odpovedať
jeeej, tam som bola...teda v alanyi...neviem ako sa to pise 8-) 8-) 8-) blizko centra, paraadicka.... len strasne horuco... boli ste tam aj na nejakych vyletoch??? hmmm??? taak maji, tak podte aj vy 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, isla by som, ale nemozem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
my sme neboli priamo v alanyii, boli sme len v tej oblasti ci ako sa to povie po ich :-D aleeeeee fantasticky bolo, a ani take teplo nebolo, ked sme si uz na nho aj my zvykli ;-) eee neboli sme nikde, chceli sme ist do delfinaria, ale pytali za to hrozne vela penez, tak sme sa na to vykakali a ostatne vylety sme odmietli hned ako sme sa dozvedeli ze sa cestuje aj lodou, ja mam totiz morsku nemoc :-o
Odpovedať
a co mate vela robotky v piatok??? HMMM???
Odpovedať
Profilova fotka
peti, musime aspon tyzden - dva dopredu nahlasovat dovolenku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nooo jo, s tou dofcou je to na prd ]-(
Odpovedať
jaaaj, ja som myslela,ci ste neboli pozriet pamukale, safari jeep alebo take nieco.... to sa neslo lodou... :-) lodou sme ani my nemali vylet.... ja vlastne skoro nikdy nechodim na vylet lodou :-) :-) a co si si doniesla? nejake zlato? ci kozacik? :-)
Odpovedať
maji, aj na jeden blby den?????????
Odpovedať
Profilova fotka
noo chceli sme, len tam sa malo skoro rano vstavat a my sme predsa na dofci, tam zadne skore vstavanie :-N :-p a vies moj manzel nie je ani vyletny typ, my sme sa skvarili stale dakde pri vode, ci uz doobede pri mori alebo pak pri bazene na toboganoch hmmm co som si doniesla? no kabelku + penazenku, nejake uteraciky,... ja totiz zlato vobec nemusim a ochody s pravou kozou boli az dakde v meste
Odpovedať
jaaaaj, no ja som na vyletiky, taakze sme to pochodili..aale to safari jeep, bolo super.... :-D :-D my nie sme az na take skvarenie pri vode :-) :-) jaaaaj, nooooo tam sa supisne nakupuje..ja som si doniesla taky kozacik z jemnulinkej koze.... nooo musim slavovi kupit anglictinu, nech sa zlepsi a nauci,aby mohol zjednavat.... boo ja na take nie som... :-D :-D :-D taak som rada, ze ste teda dovolenku stastne vybrali a prezili :-D teeeda svadobnu cestu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti aj ja som vyletny typ, ale sama asi tazko daco mozem podnikat v cudzej krajíine :-( ... snad sa to raz zmeni no to teda hej tam sa superne nakupuje, hlavne to zjednavanie je strasna sranda, oni sa tak vazne pri tom tvaria, ze akoze on to za taku cenu nemoze predat atd a pritom aj tak si na nas dobre zarobi ]-( to hej poriadne sme si oddychli, aj moja prva cesta lietadlom dopadla dobre, az na ten prilet, ale sak hlavne ze zijeme ;-)
Odpovedať
faaakt??? bala si sa? a cim ste vlastne leteli???? ja lietanie nemusim, aale som rada, ze som vsetky lety prezila 8-) 8-) 8-) noo ja to zjednavanie nemusim.... to je desneee.... mne povies cenu a zaplatim,ako by som sa mala dohadovat.... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no sak sme mali desne turbulencie tesne nad ba, sak to kvoli tej blbej sobotnej burke, akoze vtedy mi nebolo vsetko jedno :-( leteli sme s tureckou sky airlines - do turecka to bol boeing a naspat antonov tak to sa museli turci tesit, ked by si tam zase isla :-D
Odpovedať
antonov??? preeeboha...... nooo to neeee....akou cestovkou ste isli???? hmmm??? nooo to by ma porazilo ,keby sme sli nejakou tureckou leteckou spolocnostou :-) :-) nesli ste aj so svajdom a s puskarovou? dnes som citala, ze mali nejaky blby let z turecka spat... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cim ste leteli??? to bol preklep,nie? ja by som nevydrzala tiez, len tak sa vkuse vypekat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aspon tak mi manzelik vravel, ze to bol antonov, sak ja sa tomu nerozumiem isli sme s karya tour, a ta ma tureckeho majitela, na svk je zhruba 1 rok ci ako akoze by si neverila ze ten ANT bol modernejsi ako ten boeing :-D aj ja som sa dnes na to pytala ze ci nevidel svajdu alebo zlatku u nas v lietadle :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?