Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - tak co by si ine od egyptu cakala??? :-p :-p :-p ja som zvedava kam nas cestovka zaveje :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo domci tu taky system :-D skolicka od oktobra do polky februara, potom do konca marca skusky, potom zase od aprila do pol. jula skolicka a do konca septembra skusky :-( taaakze tak
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaaaaaaaa, no tak zase som o nieco mudrejsia dakujem za objasnenie ;-) x-) x-) inak to je dost na nic leto ti poviem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ja mam teraz koncom jula dve skusky, potom mam ale skoro cely august volno a potom az september zase skusky, taaakze sa da, ten august je moja jedina zachrana, uz si odskrtavam dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak aspon ze to, a idete niekam na dofcu ci neni ziadna v plane? :-)
Odpovedať
nooo egypt sa nam pacil, ale nabuduce to bude iny mesiac :-) :-) domi, vy co s tou dovolenkou,hmmm???
Odpovedať
Profilova fotka
no ideme na 3 dnicky na jeden zamok pri Ryne a manzel mi slubil, ze ked dostanem z tychto prvych dvoch skusok dobre znamky, tak skocime na tyzden na nejake last minutko, takze mam aspon nejaku motivaciu :-D a co vy, uz padlo rozhodnutie, ze kam sa pojdete na dovcu, alebo leste stale striehnes na nejaku dobru ponuku
Odpovedať
Profilova fotka
peti - patek ideme za jednou pani z cestovky a ta nam ma vybavit nejaky last minute, odporucili nam ju znami ti tak chodia stale :-) no jo egypt sa oplati tak september mozno aj oktober
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - aj par dni niekedy staci ale ta ponuka od manzela resp. vyzva hned nabudi k lepsim vykonom ;-) no ako som uz peti pisala ideme piatok do cestovky tak uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domci - tak drzim palceky, aby ste nieco pekne nasli peti - tak to ti zavidim to tvoje vyrocie neucenia ;-) ja som sa tiez tak pred siestimi rokmi tesila, ze uz niiikdy ucenie a vidis ako som dopadla, na stare kolena znova v knihach :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - dakujeeeeeem, ale snad sa daco zadari, lebo ma asi porazi uz fakt potrebujem dofcu ako sol :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mi nieco hovor, ja uz o nicom inom ani nesnivam ako o dovci :-D konecne pokoj od ucenia, od jednej robotky, od druhej robotky, od kocura 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) x-) x-) dofcu potrebuje asi kazdy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este ste tu???
Odpovedať
Profilova fotka
dobre babule ci tu ste alebo nejste ja sa s vami lucim, idem domeno konecne, pekny zvysok dna zelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nazdar, zase je to tu nejake zakapate, kde sa flakate?? :-p :-p :-p
Odpovedať
ahoj domi, asi to tu už nadobro vymrelo
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, ja stale verim ze sa vsetko vrati do starych cias, ked to tu zilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute. idem aj sem nakuknut, ked uz sa poflakujem v inej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caf, a kde sa nam to zase ty flakas som si akosik nevsimla :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vo volnej diskusii, v pre mna momentalne aktualnej teme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha taaaaaaaak uz viem kde ;-) kludne pokracuj 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D jj, ale odtialto na to striehnem, lebo tam nieje az taka ziva debata :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm vies to bude asi tym piatkom :-S ja striehnem na hodiny, lebo uz chcem ist dofcovaaaaaaaat x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zvedava, kam to vlastne pojdete
Odpovedať
Profilova fotka
ja taky, ale je mi to jedno, len nech dakam vypadneme konecne
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ja sa tak tesim, ze nam to nice vyslo. teda este nevyslo, ale je to na dobrej ceste, kedze uz mame tie letenky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja to vidim :-D :-D :-D ved dofca je potrebna, treba ist na chvilku zmenit vzduch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sa uz presunala do inej temy ci ako??? =-)
Odpovedať
ahojte baby domika: idete s cestovkou alebo len tak samy? Kam idete? Poriadne si oddýchni, na robotu nemysli len si užívaj voľno. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?