Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
ja som chorá a ledva v robote prežívam, čakám, kedy pôjdem domov ja sa naopak "sťažovať" na nedostatok práce nemôžem, mám jej požehnane. Ty čo vlastne v práci robíš?
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj to je na nic, a co nemozes ostat doma a vylezat to?? no oficialne sa moja prac. pozicia vola asistentka, a spada pod nu nejaka administativa, telefony a pod. :-)
Odpovedať
nemôžem, mala som tu nejaké nedokončené a neroztriedené veci, ale zajtra rozmýšľam, že ostanem a pôjdem k lekárke, nech mi napíše nejaké lieky.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj tak, ale sak zdravie je prednejsie ako robota ;-) netreba to zbytocne odkladat
Odpovedať
u nás je taká búrka, že nechápem...ako pôjdem domov? Nemám dáždnik!!!! Pomóc :-o
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne???? u nas v ba zatial nist, tak dufam, ze to tak aj ostane kym nebudem ne ceste domov,ked sedim v buse nech prsi ale skor nie :-)
Odpovedať
už to prešlo chvalabohu, fuu to ale bolo
Odpovedať
Profilova fotka
supej ;-) sak ale teraz su inak strasne tie burky, ja som minule isla domov busom a zrazu z nicoho nic taka prehanka ze autobusar musel skoro zastavit lebo nic nebolo vidiet :-S
Odpovedať
dobré ráno, dnes má byť zase taká páľava?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, nooo my tu v ba uvidime co bude, lebo hned zrana slniecko a teraz sa tu jaksik zatiahlo :-|
Odpovedať
u nás bol včera poriadny lejak a teraz všetci horekujú, vraj nás v kancelárii vytopilo
Odpovedať
Profilova fotka
aha fuuuuuuha to je neprijemne, a ty este nie si v praci si ako??
Odpovedať
Článok sa načítava...
som v práci, síce ma ešte hrdlo bolí dosť, ale už teplotu nemám a povedala som si, že ten piatok už v robote nejako prežijem
Odpovedať
Profilova fotka
no sak hej, esteze je ten piatok konecne 8-) .... ja sa uz neviem dockat kedy bude 17 00 a padam a weekendujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky, ja som sa len prisla na chvilu ukazat, ze este zijem :-D ale zacalo mi uciace obdobie, takze nic nestiham :-S prajem krasny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus, mile od teba :-D :-p , tak nech sa ti dari s tym ucenim a nabuduce sa ukazas na dlhsie ;-)
Odpovedať
Ja som sa akurát vrátila u obedu, mám plné bruško a chce sa mi spať a ja musím sedieť v práci. To je strašné.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som sa prave napapala, som mala tunacika s pecivkom, taky lahsejsi obedicek :-D
Odpovedať
U nás zase hrmí, ale bodaj by bola búrka, lebo je strašne dusno.
Odpovedať
Profilova fotka
tu svieti oskar, a na prehanky to vobec nevyzera
Odpovedať
vy v tej Bratislave máte tuším protekciu
Odpovedať
Profilova fotka
hmm vsetko je mozne :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bry vecer prajem babulky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, kokóós,naša téma jak zaspala,odkedy sme sa vydali :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lentilockaaaa caviiiiiii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti,lenti čááááááááu si tu ešte???? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sooooom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa máš??jak žiješ?? čo nové?? všetko mi povedz,lebo som ťa už 100 rokov nevidela!! vlastne ešte ani raz :-D ,ale vieš ako to myslím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už som bola na ceste do sprchy,ale tá ešte chvíľu počká :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiiiii- :-D :-D :-D...ale raz ten den pride :-D aaale,momentalne byvame "na samote u lesa"...strazime dom mojich sefovcov,starame sa im o psa....takze som tu uz na nervy...ale sobota je last day,tak sa uz neviem dockat presunu do civilizacie :-D....a co tyyyy????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?