Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, pravdupovediac, ani moc nie, ale dnes som nasla celkom v poho chorvatsko, tak sa uvidi :-| a najlepsie ze mozno budeme menit termin, ale to neni na 100% iste
Odpovedať
Profilova fotka
a preco? manzel musi niekam ist? ja tiez pozeram priebezne dovolenky aby som mala predstavu,obavam sa len,ze bude hrozne teplo v auguste..nic s tym ale nenarobim ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
manzel ani ne, len svagrinka ma nejake problemy s tym terminom a tak noooo ja sa obavam, ze my nebudeme mat moc teplo, ale pre mna je dolezite, aby slunce svitilo, a aby ma trosku chytil broznicek :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslim,ze uz pomaly ma byt teplejsie a teplejsie..aj bez dazda..neboj, bronz chytis 8-) idete aj so svagrinou? my sme boli s bratrancom a jeho priatelkou pred dvoma rokmi a bolo super, teraz si ale svadobku chcem uzit osamote :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bodaj by si mala pravdu ;-) hej no chcela by si s nami aj so sesterkou, lenze zrovna na ten termin ta sesterka ich nemoze, tak sa to asi prelozi, ale este neni nic iste nooo , sak ale predsa nebudu s nami v jednej izbe :-D :-D :-o
Odpovedať
Profilova fotka
domi, ale ved to by som ani necakala ;-) :-D ani my sme nemali spolocnu izbu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luciiii :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si dnes v robote ci pracujes doma?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som zatial v praci..je mi trocha lepsie,ani som nevracala :-D akurat sa to zhorsuje tak neviem,neviem..ale podstatnu robotu som spravila takze ok 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super potom, sa normalne zlepsujes postupne :-D .... ved ja som uz minule hovorila ze si sikovnicek 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozno babo dospava noc lebo som sa dnes poriadne nevyspala ]-( dakujem za poklonu, ale sikovnicek si skor ty kedze mas v poho cas na net stale...robota urobena, uz len nohy vylozit a je to :-D a co ooocko? poctivo maka?
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko je mozne :-) neni zac, noooo ja by som skor povedala ze to je o tom, ze nemam vela robotky, prave napr. pitvam nasu skartovacku, lebo je uplne ucpana :-D :-D :-D :-p hej hej maka, a ani sa jej sem nechce moc chodit :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uz to tu neni ono, vsetky sme uz vydate cize hlavny dovod pominul :-o ale zas to stalo za to :-D zacinam byt hladna,este je dost skoro ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi hej, ale ja sem aj tak rada chodim :-) ja som dala jabko, a teraz nejako do obeda uz vydrzim
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz chodim viacmenej asi zo zvyku :-) ale fotky pozeram kedze este nemam vlastne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej aj tak sa to da nazvat a kedy asi budu fotecky?
Odpovedať
Profilova fotka
snad tento tyzden, sa mi fotograf stale ospravedlnuje a ja ho aj chapem, ma plno promocii akurat sa neviem dockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, ze clovek je uz zvedavy, ze co a ako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hovoril,ze zabery su ok len musi tie fotky upravit...tak snad to dopadne ok...
Odpovedať
Profilova fotka
ale urcite ano :-) okolo stvrt ideme na obedicek, takze ked sa tu neobjavim vies co je so mnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akurat som ti chcela napisat,ze tiez sa asi vyberiem na obed...a potom asi pojdem domov lebo mi coraz horsie a musim sa sem vratit zhruba o 4 na stretko s uctovnickou, papa zatial a dobru chut
Odpovedať
Profilova fotka
dobre luci maj sa krasne a aj tebe dobru chut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, nikto sa tu neobjavil??? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko babky :-) luci krasne fotky mate, sa uz tesim na dalsie x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule zase nikto??? ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočandy :-D
Odpovedať
ahojte baby, akonáhle ste všetky vydaté už sme nikto ani nepríde... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, to nie je pravda, ja som tu kazdy den, len sem nikto okrem mna nepride :-(
Odpovedať
domika: ešte že tak... čo máš nové?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi :-D hmmm asi nic dolezite, sa uz neviem dockat dovolenky, lebo je tu desne, ani moc roboty nie je teraz cez prazdniny a aj nejaka divna nuda na mna dolahla :-| a ty ako?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?