Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na dnesnom karnevale budu v takomto pocasi vo vyhode, vodnici a zaby
Odpovedať
Profilova fotka
jedine, ostatni sa utopia, ale aj vcielka kajka prezije x-) x-) sak ma predsa kridla
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ale bo nasadne na nejakeho konika nosorozca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alebo :-D :-D :-D u nej je vsetko mozne.... iiiiiiiiiiiiiiijjjjhaaaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D a pukinko bude mat nejaku masku? ci on uz je dobra maska sam o sebe? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm.... vies ze ani neviem, ale sak jemu staci ked mu slavka oblece tricko s logom monster a maska je hotova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D nezabudni zobrat fotak a ked nie, tak aspon telefonom fot
Odpovedať
Profilova fotka
a jaky akoze fotak mam zobrat??? :-| sak ziadny nemame :-N ale snad slavka zobere a pak si ich necham poslat, sak ale este neviem ci sa vobec nejaky karneval bude konat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
snad hej, mozno sa to trochu umudri
Odpovedať
Profilova fotka
no ved uvidime, ale moc velke sance tomu nedavam teda aspon z mojej strany, lebo na dazdi sa mi stat nechce a prd uvidim, ked budem pod dazdnikom stat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to je na nic :-/
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, lebo tam to funguje tak, ze ked chces nieco vidiet musis sa drat uplne dopredu pomaly az na dosah k tomu sprievodu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasne, ako vzdy, ked je nejaky sprievod. treba chytit dobre fleky
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, lebo inak si mozes fukat praskovy cukor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no chcem ta vidiet, ako si v dazdi fukas praskovy cukor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooo to aj ja x-) x-) x-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak ale mam predsa vodeodolny dazdnik :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ako vies? nebola tam nalepka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved ale tvarit sa mozem 8-)
Odpovedať
ahojte, som tu 4 dni nebola, boli sme na takej kratučkej dovolenke...dnes tu nikto nie je?
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute, uz zase to mame pondelok :-S ako ste weekendovali?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domi :-) zas pondelok..fuj..vikend bol celkom fajn, v sobotu sme boli v trencine u svokrovcov a v nedelu sme dokopy nic nerobili...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucinka :-) hmmm no aj ja som sa celu nedelu iba valala a prejedala, sme mali skvely obedicek, tak a potom ze nedaj si :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jooj,super :-D my sme tiez mali mnam obed, u mojej maminy sme boli..sice som po nabrati polievky elegantne vstala a porozpravala sa so zachodovou misou ale potom som si pochutnala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tedaaaaaaa :-D :-D a to som akosik zabudla ze sme mali este chlebicky a ine dobroty nakolko sme oslavovali ocinovi a bratove meniny x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj,zavidim normalne :-D my sme boli aj u draheho starych rodicov a babka robila skvele sisky....mnam,normalne som par priam zozrala :-D u nas su uz vsetky oslavy za nami, este v auguste ma matkov dedko okruhle takze sa bude oslavovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nezavid :-p :-p zavist je zla vlastnost :-D ale ne, sisky by som si dala, aj moja babka vedela skvele sisky pripravit :-) nas este nejake oslavy cakaju, bracho bude mat narodky ja meniny, svokra a svagrina meniny,....
Odpovedať
Profilova fotka
spravne,ty si mi minule zavidela tu dobru naladu a ako to dopadlo ]-( takze ja ti to doprajem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heeeeeeeej si to nepamatam :-N :-N :-N, asi mam deravu pamat :-D :-D a dakujeeeeeem ze si ku mne taka laskava x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nehraj sa,ze nepamatas ;-) k tebe vzdy :-D ako inak v praci?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?