Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - tak sa zastav na kaficko ;-) a povedz komu nie je najlepsie ked spi??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - no,dnes to nevidim nejako realne lebo mam plno vybavovaciek a este musim naspat sem do kanclu...raz nam to ale urcite vyjde ;-) ale spravne,vsetkym je dobre ked spia 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,ale ja uz padam..zatial papa
Odpovedať
Profilova fotka
luci - no tak snad sa to uz naozaj podari raz zrealizovat a dame to kafco konecne x-) x-) prijemnu cestu, papa
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo je tu este niekto???? =-) :-)
Odpovedať
caf domi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nazdar domi ako?
Odpovedať
pohodička :-) predchvilkou som si dokoran otvorila okno, milujem uprsany vzduch, ale uz by aj stacilo ;-) a total nic sa mi nechce . . . . . . . . . . Doma odvcera periem a zehlim - pomalicky balim 8-) ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
teda, v ktorej casti ba je cerstvo naprsane? aby som vedela ze ci to caka aj nas na zlatych ;-) no sak treba pochystat dopredu a pak uz mas pokoj x-) ... a ja sa tiez pomalicky nudim a cakam kedy bude pat a padam :-D
Odpovedať
V Podunajskych, a leje teda riadne :-| Ja čakám keď bude aspon stvrt na pat, este musim obehat banky, ale dufam ze dovtedy prestane prsať . . .
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuuuuuuuj ]-( uz by toto hnusne pocko mohlo skoncit, lebo toto je na maslu normalne :-S
Odpovedať
baby ahojte tak vás prichádzam pozdraviť až večer, akurát sa balím, zajtra ideme s drahým na dovolenku, resp. taký predĺžený víkend od štvrtka do nedele.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bre ranko sa praje, u nas v ba konecne vysiel oskar x-) x-) x-) hned mam lepsiu naladu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domi,aj u nas...sa tesim ale rano bola normalne hmla ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt?? u nas uz zrana hned slniecko :-p
Odpovedať
Profilova fotka
som bola prekvapena aj ja :-o ako inak dnes v praci? mas vela roboty?
Odpovedať
Profilova fotka
v praci supejne, lebo sefeno ma dovolenku az do pondelka, takze mame taky pokojicek a robotky je tak normalne, da sa :-) a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja v podstate mam vela povinnosti zajtra, dnes dokopy nic tak rozmyslam,ze pojdem domov lebo zas mi je zle a doktor ma chcel uz dnes vypisat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no sak jasne, ked mozes tak chod a ked ti to aj doktor nakazal ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
musim vymysliet ako dalej kedze doktor absolutne zakazal stres a rozculovanie....sef nebude nadseny ale pre mna je prioritou babatko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to hej, je to na uvazenie :-| ale sak presne ako si povedala babatko je dolezitejsie ako robota ta pocka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem domov,potom sa znovu ozvem...zatial papa
Odpovedať
Profilova fotka
oki luci, pa zatial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. dnes je neskutocna nuda :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hello ooo, som ta dlho nevidel :-D :-D :-p :-p co mas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
haha, no na prdku. nudim sa nejak a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja teda ne, mame tu roboty jak na kostole :-D :-D x-) x-) a som trosku nakakana, lebo z dnesneho karnevalu asi nist nebude ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ty co vymyslas? :-D :-D :-D :-D jaka robota?
Odpovedať
Profilova fotka
sak nevidis kolko je tu zakaznikov a kolko objednavok??? :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?