Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok,beriem ta za slovo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to som rada ;-) ... boze zase sa tak strasne rozprsalo a my sa chystame na obed mimo kancel, to bude zase sranda ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, tu u nas vykuklo slnko 8-) len na ako dlho? a co idete papat?
Odpovedať
Profilova fotka
no aj sem by mohlo prist konecne pozriet :-o no nas dnesny obed je este vo hviezdach, my sa rozhodujeme vzdy az na mieste a ty co mas dnes dobreho?
Odpovedať
Profilova fotka
nemam nic a ani nemam chut, zas mi zacina byt divne ]-( asi to vyriesim len nejakym salatom
Odpovedať
Profilova fotka
no tak my sme si nakoniec objednali jedlo a nechali si ho priniest :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je dobry napad :-D akurat ja za chvilu idem prec tak to by nestihli a co si si dala?
Odpovedať
Profilova fotka
no dali sme si cele menu :-N : slepaciu polievku + kuracie prsia na sampionoch s ryzou x-) x-) x-) mnaaaaaaaaaaaaam
Odpovedať
Profilova fotka
mnam, to znie dobre..pomaly idem domi takze prajem dobru chut a nech ti to dnes este rychlo ubieha papapa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci dakujem a prajem pekny zvysok dna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Domi, si este tu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj misi, hej som :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre vonku leje, boze, to som este pre chvilou hovorila, ze ako je vonku fajn, kooonecne neprsi :-D ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ani nehovor, ja som kvoli tomu nesla na obed, tak sme si ho objednala a este doteraz ho nemame ]-( ale volala som tam a ze uz su na ceste, ze dnes toho maju vela a tak :-| no mam sa fajn ale ty sa pochval
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je neprijemne, takto o hlade byt. Ja sa mam tiez fajn. S manzelom si uzivame, ak je cas :-) ale zatial mame tooolko vselijakych navstev, ze az hroza :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, sak uz aj ma hlad presiel :-S teda a co vas chodia vsetci kontrolovat? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale to nie len ku nam :-) aj my chodime
Odpovedať
Profilova fotka
aha a co uz si sa dostala spat do prac.tempa?
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, to u nas ani inak nejde ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
verim,u nas je to podobne
Odpovedať
Profilova fotka
uz mi to ide na nervy
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuuuj konecne sme obedovali x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte dievky, no takže som sa dnes vôbec nestíhala zapojiť do vašej debaty, lebo už len zajtra som v práci takže mám toho veľa... lucka: aj ja som si pri tancovaní stále stúpala na spodničku, ale inak tie šaty boli perfektné, ešte nikdy som nemala na sebe také krásne šaty, trošku ma tlačil korzet, lebo som bola stiahnutá, ale inak super. Na hostine som nejedla nič a okolo pol desiatej večer ma mamina išla nanovo zašnúrovať lebo som cítila, že sa i uvoľnili a ako ma stiahla tak sa mi normálne zakrútila hlava. Ale ak by som sa mala ešte raz rozhodnúť, boli by to znovu tieto šaty. Už sa teším na tvoje fotky. Ja som svoje už vymazala, lebo sú tu všelijaké divné "indivíduá", ale na FB ich mám.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko prajem :-D andzi - no,ja som kazala drahemu aby ma postupne uvolnoval lebo ako som v prestavke medzi fotenim v nitre a pri kastieli som do seba naliala asi liter vody a brucho mi riadne narastlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucinocka, aj tebe dobre ranko :-D vcerajsok dopadol dobre ako som tak citala na fb, takze vsetko je fajn potom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domi, hej..vcera to dopadlo dobre..akurat dnes rano som uz mala rozhovor so zachodovou misou takze cim dalej tym lepsie..ale doktor nas velmi vcera potesil :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to verim :-) dnes v noci sa aj kamaratovi narodil syn, tak uz je asi spity na mol, co ho tak zapija :-D :-D
Odpovedať
luci: býva ti zle? Juj, ale ti závidím tehotenstvo, hoci tie ranné nevoľnosti sú asi nepríjemné, ale patria k tomu. Ja mám v robote také stresy, taká som rozčúlená každý deň, že už ma to tu nebaví. Tak veľmi by som potrebovala byť teraz tehotná, lebo hneď by som doktorke povedala nech ma dá na PN-ku.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - a co mate tolko roboty teraz ci ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - uz som tu len na chvilku,idem zas do BA ale ja mam nevolnosti cely den....rano som vracala ale divne mi je v podstate stale, najhorsie ked by som mala byt hladna..nie som ale hladna ale je mi zle, ale musim sa najest aby mi bolo chvilu lepsie a potom mi je zas divne...proste dokola,najlepsie mi je ked spim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?